Strona 571 z 670
Pokaż wyniki od 5,701 do 5,710 z 6695

Październikowe mamy 2017

A u nas paskudnie, szaro i pewnie wkrotce padac pedzie. Chumor tez mi sie zmienia z zadowolonego ciazowego na niezadowolony. Pewnie dlatego ze juz druga noc jak spac nie moge. No i urlop sie konczy, jutro trzeba wrocic do pracy. Az zastanawiam sie jak to bedzie.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Mufka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-07 zobacz kalendarz
    Hej Dziewczyny! Ja dziś jak śnięta ryba. W nocy była o 4 burza. Potem do 6 nie moglam spać, potem jak zasnęłam to, wstyd powiedzieć, spalam do 10:30. Ogolnie duszno i nieprzyjemnie, choc chlodniej. Byle do jutra do wizyty. No nic muszę się zmobilizować i zrobić jakiś obiad.

Senior Member
    smile.

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-08 zobacz kalendarz
    Hej Kochane u nas duszno, choć 27 stopni, będzie burza.
    Upiekłam babeczki i uszyłam swoją poduchę, o taka:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMAG1657.jpg
Wyświetleń:	34
Rozmiar:	101.7 KB
ID:	101424
    Jeszcze muszę dopchac środek ale brakło mi wypełnienia
    Robaczku pytałaś o materiały zamawiam z ,,o mamo'' albo ,,wytwórni z serca''. Bawełnę na poduszkę kupiłam stacjonarnie pod domem Mufko też mam jutro wizyte kontrolną, giń ma mi sprawdzic jak tam pessar się trzyma, bo póki co wyniki badań mam dobre
    No I babki Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMAG1658.jpg
Wyświetleń:	27
Rozmiar:	93.8 KB
ID:	101425
    Ostatnio edytowane przez smile. ; 23-07-17 o 15:15

Senior Member
    Mufka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-07 zobacz kalendarz
    Smile - to trzymam jutro kciuki. Ale cudeńka dziś wyczarowałaś ☺.
    Kiora i jak tam znosisz dzisiejsze upały? W moim poprzednim mieszkaniu okna były głównie od zachodu i latem przezywałam tam ciężkie chwile, więc rozumiem Cię dobrze.
    Jaselko - współczuję powrotu do pracy. Ja mam nadzieję nie będę już musiała tego robić. Jutro będę rozmawiać z moją gin. o tym.

Senior Member
    Kiora88ŚL

Mieszka w
    Mysłowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-09 zobacz kalendarz
    Dziewczyny, poważnie się zmartwiłam, może dlatego, ze w poprzednich ciążach skutków ubocznych było tyle co wcale.
    Co zrobić z puchnącymi stopami ?
    Właśnie zauważyłam, po kąpieli co się z nimi dzieje. Nie kąpię się w gorącej wodzie bo mi zwyczajnie za ciepło.

Mufka-dziękuję, ze pytasz.Nie jest dzisiaj źle, bo w ciągu dnia była mini burza więc odetchnęłam. Ale w parówę zwyczajnie siedzę przy wentylatorze i zrzędzę na potęgę.
    Ostatnio edytowane przez Kiora88ŚL ; 23-07-17 o 19:30
    Mama 2 synów, 4 kotów i męża

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Widzę, że jutro szykuje się wizytowy dzień smile, Mufka i według tabelki również PatiM- za wszystkie wizyty trzymam kciuki i tradycyjnie będziemy czekać na wieści

Smile Ty to jesteś zdolna bestia

Jaselka gratuluję osiągnięcia 30 tygodnia a do kiedy chcesz/musisz pracować?

Nam udało się po obiedzie podjechać na ten piknik. Niestety wystawy zwierząt już nie było. No ale były inne atrakcje, więc Maja była zadowolona. Babcia oczywiście jeszcze nakupowała jej prezentów, a dodatkowo kupiła nam 2 aniołki (mogą służyć do zawieszenia lub jako magnes na lodówkę) z imionami Maja i Bartek także już nie możemy zmienić imienia mąż przyjedzie, to go zaangażuję, żeby powiesił te aniołki dzieciaczkom nad łóżkami, niech nad nimi czuwają

Mira, to nam sierpniówki uciekły na prywatne forum, co? I to w najciekawszym momencie, kiedy dzieciaczki zaczynają się rodzić.

Asia, masz jakieś wieści od tej koleżanki, co urodziła przedwcześnie córeczkę?
    Ostatnio edytowane przez maggie_87 ; 23-07-17 o 20:09

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Ach Wy podglądaczki nie dziwię się, zaczną się teraz fotki slodziakow a jednak jak wiemy na to forum może wejść każdy...

Co do malutkiej z tego co wiem wszystko wyglada dobrze jak na to że tak wczesnie się urodziła, a w każdym razie nic się nie pogarsza. Oby dalej było też dobrze. Na szczęście mama bardzo dzielna, to że udaje jej się powoli rozkręcać laktację i mała może pić jej mleczko daje jej dużego powera dziękuję że pytasz Maggie.

Mufka chyba Ty pisałaś o problemach zdrowotnych mamy. Zdrówka dla niej, mnie też by to dołowało.

Już za wczasu życzę powodzenia na jutrzejszych wizytach

U nas niby trochę chłodniej a i tak cała się lepię. Spokojnej nocy !

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    jestem, żyję i regularnie (w miarę możliwości) Was podczytuję
    były jakieś okropne problemy z zalogowaniem się, przebywam całe wakacje na wsi bez dostępu do internetu (słaby zasięg w telefonie) i jak już dorwę się do forum, czytam i czytam i czytam. Rozpoczęłam 29 tydzień, ja i moja córeczka mamy się bardzo dobrze. Oby tak dalej i przetrwać te upały bo zaczynają puchnąć nogi. Powraca mi notoryczna śpiączka, jak na początku ciąży. Zrobiłam się jak małe dziecko, aby był pełny brzuszek i kawałek łóżka do pospania

im bliżej do porodu tym bardziej obawiam się sytuacji o której tak głośno w mediach, otóż przepełnienie na porodówkach. Dziś słyszałam od znajomej, że jej siostra leży na patologii a właściwie na szpitalnym korytarzu. Jestem w stanie wiele znieść ale przeraża mnie to, że będę wymagała (oby nie) natychmiastowej pomocy a nikt się mną nie zainteresuje właśnie z tego cholernego przepełnienia ;/

pozdrawiam Was ciepło

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Ano, trochę szkoda bo mocno dwom osobom stamtąd kibicuje i mogły się przenieść po wszystkim, żeby dać reszcie świata poczytać relacje z porodów ale ich wybór. Mam nadzieje, ze dziewczyny napiszą u staraczek jak poszło. Od razu mowie, ze ja się nigdzie nie przeprowadzam

Wizytujące dziewczyny - wielkie kciuki dziś za Was.

Kiora, ja niby tylko te 20 pare km od Ciebie a u mnie około 15 burza była solidna, od razu poczułam się lepiej i do wieczora już było fajnie.

Od wczoraj się zastanawiam czy mój synuś się nie odwrócił, bo tak zaczął mnie kopać wysoko po żebrach, ze aż boli a wcześniej tego u nas nie grali okaże się na kolejnej wizycie, ale ciekawe czy mam dobrego nosa.

Miłego dnia wszystkim

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Dziewczyny trzymam kciuki za wizyty
    Ja wczoraj dopiero o 2 zasnelam... jestem nieprzytomna.
    Mira przyzwyczajaj się ja ostatnio tez dostałam po żebrach ale trochę sie pokrecilam i Antoś przestał

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów