Strona 569 z 654
Pokaż wyniki od 5,681 do 5,690 z 6536

Październikowe mamy 2017

Senior Member
    Mufka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-07 zobacz kalendarz
    Dzięki Evlin - podniosłaś mnie na duchu ☺. No to tak jest właśnie, że człowiek cały czas stara się uważać, żeby nie zaszkodzić maleństwu, a czasem gdzieś tę czujność straci i potem wkurza się na siebie. No ale chyba nie da się mieć zawsze wszystkiego pod kontrolą. U nas dziś upał trochę zelżał, ale i tak narazie leniuchuję. Po południu musimy się wziąć z mężem do pracy i przede wszystkim ogarnąć mieszkanie.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    żebyście nie myślały, że mam jakieś ciśnienie na odpieluchowanie chciałam po prostu tego lata spróbować bo są dzieci, które załapują już w tym wieku, ale widząc że nie ma sensu odpuściłam i spróbujemy za rok, wtedy to już nie będzie zmiłuj, no chyba że w międzyczasie zacznie pokazywać czy coś takiego. Z kupką załapał bardzo szybko więc myślałam, że może jakieś cud dziecko mi się trafiło pod tym względem

mufko nie przejmuj się tym chwastem. Mało jest takich trujących roślinek i pewnie nie rosną przy rukoli by miały wpaść do pudełka razem z nią moja teściowa poczęstowała mnie jakiś czas temu kranówą o czym pisałam i mnie mega po niej przeczyściło też człowiek uważa na wszystko, ale czasem nie masz wpływu. Ja to jestem przewrażliwiona na tle ciąży i małych dzieci rozumiem picie wody z kranu jak komuś nie szkodzi, ale jednak jakby była w niej jakaś bakteria to normalnego człowieka jedynie podtruje, a dla dziecka w brzuchu już może być groźna.

maggie jak fajnie że mąż przyjedzie, na pewno za nim tęsknisz

ja już ogarnęłam mieszkanie, nawet schowałam zabawki Oliego którymi już się nie bawi i chociaż trochę zrobiło się więcej miejsca. Mąż mu co chwilę kupuje jakieś koparki chociaż mówię, że już starczy a potem pół salonu to plac budowy. Teraz chwila odpoczynku bo dziecko ma drzemkę, mąż w pracy jak wróci to zakupy i upiekę jakieś ciasto bo ma jutro przyjechać do nas na kawę moja szkolna koleżanka z rodziną. Miłego weekendu

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Mufka spokojnie, też myślę, że niczego szkodliwego nie zjadłaś. Organizm pewnie by zaraz zareagował.

Ja też dziś wysprzątałam mieszkanie, byłyśmy na zakupach, a teraz dziadki zabrali Maję na dwór, a ja mogę w spokoju dokończyć sobie składanie zamówienia na ubranka dla Bartka w końcu trzeba ruszyć z wyprawką

Senior Member
    Mufka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-07 zobacz kalendarz
    Hej Dziewczyny. Dzieki za slowa otuchy. Narazie nic mi nie dolega, więc chyba przestanę się martwić☺. Poza tym cos mam dzis kiepski nastroj. Martwie sie o moja mame, bo ma ostatnio troche kłopotów zdrowotnych, ale poza tym coś chyba hormony dają mi się we znaki, bo dziś się dwa razy pobeczalam właściwie bez powodu. Sama się nie poznaję. No nic, trzeba wziąć się w garść. Miłego wieczoru!

O mnie
    Ależ mnie drażni tegoroczne lato. Dziś u nas jest taki piknik z wystawą zwierząt i innymi atrakcjami. Miałyśmy po kościele tam iść, bo Maja tak lubi zwierzęta, a tu pada czy wręcz leje od nocy:/ teraz jeszcze grzmi mimo, że jest 16 stopni. Mam nadzieję, że później się przejaśni, bo Maja zawiedziona patrzy przez okno i pyta kiedy przestanie padać i pojedziemy do króliczków

Mufka i jak dziś samopoczucie, lepiej?

I jeszcze moje cotygodniowe niedzielne ważenie pokazalo 12kg na plusie :/ tyle co miałam przez całą ciążę z Mają, a teraz? Mam nadzieję, że nie skończę z 2 z przodu. Chociaż podejrzewam, że przy dwójce dzieci waga będzie leciała w dół z podwójną prędkością
    Ostatnio edytowane przez maggie_87 ; 23-07-17 o 08:58

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Maggie, z dziką chęcią się zamienię na śląski 30stopniowy upał, tylko nie wiem jak

Widzę, że nie tylko ja się ważę jak mi się nowy tydzień zaczyna od początku miałaś duże dziecko i szybko duży brzuch, to co się dziwić, że i przyrost wagi większy niż poprzednio. Poza tym zaczynałaś z niedowagą, także spokojnie, nawet jak coś zostanie to i tak będziesz laską.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    Ja nie mam wagi w domu więc stresu mniej Maggie u mnie już od około 9 nie pada to może idzie w Waszą stronę i też zaraz przejdzie. My dzisiaj będziemy leniuchować. Wczoraj po tych imieninach jak wróciłam do domu to aż mi brzuch twardniał i musiałam się położyć. Także dzisiaj odpoczywam, bo jutro jedziemy odwieźć moją przyjaciółkę na lotnisko do Gdańska, przy okazji wstąpimy nad morze.
    Wczoraj u teściowej Filipkowi chyba tak smakowało jedzenie, że normalnie goście siedzący przy stole gołym okiem widzieli jak się kręci oni mięli frajdę a ja obolałe żebra

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Mira na upał z chęcią się zamienię, ale na Śląsk niekoniecznie ja mieszkam na pojezierzu. Wokół masa jezior i lasów, dlatego wysokie temperatury nie są mi straszne poza tym nad wodą też tak nie czuć upału jak w mieście. Także jakby co, to zapraszamy do nas, żeby odpocząć od upałów

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    A tak w ogóle to jak patrzę na Twój suwaczek, to sobie uświadamiam, że zaraz będą się nam 3 z przodu sypały. A 4 może już nie być...
    Aaaaaaaaaaaaaaaaaa

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar bąbelek
    Mieszka w
    warszawa
    O mnie
    Jestem mamą Patryka urodzonego 1.11.11
    Wpisów
    9
    Stolica dzisiaj też przychmurzona, nawet troche popadalo. Wczoraj byliśmy w smyku rozejrzeć się za wózkami i materacem. Nic konkretnego nam nie wpadło w oko. Kupiliśmy tylko ręcznik kąpielowy i pieluszki flanelowe z kolorowymi nadrukami. Sobie chciałam kupić koszulki ciążowe ale były same z nadrukami a ja chciałam jednolite. W Reserved mają fajne staniki na wyprzedaży. Przed ciąża wzielabym 3 bo były w moim poprzednim rozmiarze a teraz w żaden się nie zmiescilam. Szkoda bo były po 30zł i bardzo fajne.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów