Strona 568 z 670
Pokaż wyniki od 5,671 do 5,680 z 6695

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Evlin szpinak jest nawet zalecany, po prostu miałam bardziej ochotę na słodką wersję tym bardziej, że wcześniej na słono zjadłam już wielki talerz kalafiorowej super że mąż tak Ci pomaga, tylko pozazdrościć

Fika spokojnie, w takiej sytuacji możesz spokojnie dotrwać do terminu. Pessar jest, szyjka da radę tego życzę.

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    A Agag gratuluję odpieluchowania, my z naszymi kupowymi cyrkami chyba nie damy rady w tym roku a dopiero w przyszłym. Na szczescie u nas nr 2 od nocnika od roku, tylko siusiu Oli nie ma kontroli zupełnie. Zrobi na nocnik, a po chwili po pare kropelek w majtki. Także chyba jeszcze nie nasz czas

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Dziękuję Asiu ja właśnie więcej zaczełam w ciaży jeść szpinaku i pomyślałam, że może źle ;P
    Zobaczymy jak dalej bedzie pomagał ;P bo ostatnio to wszystko było na mojej głowie.. więc chyba coś przemyślał i postanowił pomóc
    Asiu przyjdzie czas i na Oliego z odpieluchowaniem

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Witajcie,

Agag gratulacje dla Zuzki, że pozbyła się pieluszki teraz to już prawdziwy przedszkolak

Asiu i na Oliego przyjdzie czas my rok temu też próbowaliśmy Maję odpieluchować, ale odpuściliśmy, bo by się nerwicy nabawiła. A w tym roku po 2-3 dniach załapała o co chodzi i wpadki się nie zdarzają co więcej nawet w nocy się budzi, jak chce siusiu i woła. Zakładam jej na zapas pampersa na noc, a ona i tak w niego nie robi. Także moim zdaniem każde dziecko dojrzewa w swoim tempie do pożegnania się z pieluszką

Evlin super, że mąż taki pomocny korzystaj ile się da mój też taki jest, że wszystko w domu zrobi. Tylko szkoda, że go nie ma ale prawdopodobnie w poniedziałek lub wtorek przyjeżdża znad morza. Zostawi tam 2 pracownice, a sam od środy ma następną pracę zaklepaną. No a w weekendy pewnie będzie jeździł nad morze, więc i tak więcej go nie będzie niż będzie w domu, ale chociaż wieczorem będę miała się do kogo przytulić

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Dzień dobry wszystkim

Agag, gratulacje odpieluchowania Zuzy co prawda jak już było napisane, nie odpoczniesz od pieluch za długo ale super, ze się udało. Dzielna dziewczynka

Coś czuje, ze to będzie ciężki dzień. Znowu ponad 30 st. Nie ruszam się z domu.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member
    smile.

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-08 zobacz kalendarz
    Cześć Kochane
    Agag gratuluję odpieluchowania Zuzi
    Fiki nie martw się mam pessar i wszystko ok. Co więcej w pierwszej ciąży też miałam założony w 29tyg i zdjęty 2 tyg przed terminem i nic się nie działo, dasz radę. Poród 2 dni po zdjęciu krążka W pierwszej ciąży szyjka skróciła się z 3,5 do 1,8 cm w 5 dni teraz była dłuższa, ale miękka z rozwarciem więc znów zakladanie.
    Maggie super że będzie mąż
    Namowilyscie mnie na leczo dzisiaj gotuje :*
    Mnie zgaga męczy już codziennie, co mogę na nią brać?

Senior Member Awatar bąbelek
    Mieszka w
    warszawa
    O mnie
    Jestem mamą Patryka urodzonego 1.11.11
    Wpisów
    9
    Smile mi w poprzedniej ciąży na zgaga pomagało zimne mleko lub kawałek jabłka. Spróbuj może i u ciebie zadziała.

Super że udało się odpieluchowac Zuzie. Zawsze to i jeden wydatek mniej.

Asia dziś trochę mniej mnie ciągnie ale i tak muszę dopytać gin czy rozciągająca się miednica może dawać takie objawy.

W końcu spisalam na kartkę co mi brakuje i chyba muszę się wziąść za te zakupy. Potem jeszcze ciężej bd mi chodzić po sklepach. Jak już teraz czuje się wypompowana .

Szpinak też bardzo lubię. W poniedziałek gotowałam szpinakową zupę. Dziś specjalnie dla meza karkowka zapiekana w sosie. Muszę się jakoś podlizać bo ostatnio okropna jestem dla niego przez te hormony. Wszystko mnie drażni :-(

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    Dziękuje za gratulację dla Zuzi Ona jest z siebie bardzo dumna i nawet sąsiadce się dzisiaj chwaliła
    Asia my rok temu też próbowaliśmy ale Zuza w ogóle nie kumała o co chodzi więc odpuściliśmy, także Oli też ma jeszcze czas, a jak widać dziecko jest w stanie to ogarnąć w tydzień.
    Smile mnie też męczy zgaga i to okropna. Zawsze wieczorem. Mleko czasami mi pomaga. Jak mocno Ci doskwiera to kup sobie w aptece tabletki, są bezpieczne w ciąży.
    Maggie super, że mąż będzie na miejscu z Wami
    Mój mi też ostatnio sporo pomaga, tzn. on ogólnie jest pomocny ale trzeba mu zawsze dokładnie powiedzieć co i kiedy ma zrobić, a teraz sam z siebie bierze się za sprzątanie. Oby mu to szybko nie przeszło.
    U nas znowu upał. Czekamy aż mąż wróci z pracy i jedziemy do teściowej.
    Miłego weekendu

Senior Member
    Mufka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-07 zobacz kalendarz
    A propos zdrowego odżywiania, szpinaku, itp. ostatnio naczytałam się jakie wspaniałe właściwości ma rukola, a że bardzo ją lubię, a u mnie w sklepie była taka świeża i ładnie wyglądająca to kupiłam paczkę. Zjedliśmy trochę z mężem na obiad, a potem chciałam zjeść trochę na kolację i znalazłam 2-3 liście, ktore na pewno nie były rukolą i od wczoraj mam schizę, że może zjadłam coś takiego na obiad i nie zauważyłam i może to jakiś szkodliwy chwast. Mąż mnie pociesza w typowo męski sposób, że krowy jedzą pełno różnego zielska i nic im nie jest ale jakoś to na mnie nie działa. Eh, mówię Wam, że mnie też coś zawsze podkusi...

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Mi ginekolog polecila Manti na zgage gdyby pojawila sie przy braniu żelaza. Na szczęście tylko raz musiałam po nia sięgnąć. Mufko nie martw sie bo czasu nie cofniesz. Wszystko jest ok. Ja jakiś czas temu byłam u rodziców i zjadłam porzeczki i agrest prosto z krzaka. Jak poczulam taki metaliczny smak to dopiero pomyslalam o ewentualnych opryskach, odchodach zwierzat i innych dziwnych substancjach mogących być na owocach. Rozumiem Twoj strach. Ale naprawde nie ma sie czym martwic. Myślę że Twój żołądek zareagowalby gdyby było to coś szkodliwego.
    U mnie ponad 30 stopni i masakra. Jedziemy po pare brakujących rzeczy dla Antka i mam zamiar leniuchowac dopiero wieczorem jakis spacer.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów