Strona 567 z 646
Pokaż wyniki od 5,661 do 5,670 z 6453

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Dziękuję dziewczyny u mnie w nocy tak lało az przyjemnie.. ale teraz znów duszno..
    Rudynko dobrze że Krzyś tak rośnie trzymam kciuki za wizytę

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Mufka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-07 zobacz kalendarz
    Dziewczyny dziś w ciągu dnia odpalę laptopa i dopiszę się do tabelki, choć imienia jeszcze nie mamy. Wizytę mam w poniedziałek i już nie mogę się doczekać. Ciekawa jestem czy malutki się obrócił. Czuję takie delikatne mizianie w dole brzucha i jestem ciekawa czy to robi rączkami czy stópkami ☺. Kolejna wizyta w sierpniu. Moja gin. będzie na urlopie więc jestem zapisana do jej męża. Na kolejny termin nie chcieli mnie zapisać - powiedzieli, że teraz będziemy się umawiać z wizyty na wizytę. Później zwiększa się chyba częstotliwość wizyt, prawda? Bo nie wiem jak to dokładnie wygląda.
    U mnie upał okropny, ale od niedzieli ma się ochłodzić. Wczoraj mieliśmy z mężem sporo rzeczy do załatwienia i gorąco trochę dało mi się we znaki. W Lidlu kupiłam nawet sporo ciuszków. Nie wiem czy nie przesadzam, ale nie mam dokładnie wyobrażenia ile jest potrzebne. Narazie trochę przystopuję.
    Rudynko - trzymam mocno kciuki za Krzysia. Dzielny chłopiec ☺. Odzywaj się jak tylko będziesz miała czas.

Senior Member Awatar bąbelek
    Mieszka w
    warszawa
    O mnie
    Jestem mamą Patryka urodzonego 1.11.11
    Wpisów
    9
    I ja się dołączam do życzeń dla Krzysia o zdrówko. Trzeba być dobrej myśli. Jak czytam o temp jakie macie w mieszkaniu to pot mnie oblewa. U mnie zaledwie 22st. To jest zaleta mieszkania na parterze . Pod spodem mamy nieogrzewane garaże i piwnice. Za to zimą trzeba trochę lepiej ogrzewać bo ciągnie od podłóg. Obiadu dziś nie robiłam bo zostało z wczoraj. Za to upiekłam ciasto w stylu brownie ale na samych bialkach. Zjadłam 3 kawałki. Bardzo dobre wyszło. Moja waga przekroczyła 70kg. Od początku przytylam jakieś 8 kg. Aż boję się pomyśleć na ilu waga się zatrzyma. Poza tym słabo dziś spałam no strasznie mnie ciągnie tam na dole przy przekrecaniu, wstawaniu itp. Gin mówiła że to normalne ale zaczynam się już martwic co bd jak dziecko będzie rosło to jeszcze bardziej bd uciskac. Poza tym wkurzyl mnie zus bo jeszcze nie dostałam kasy za poprzednie zwolnienie. Nie dosyć że sami się pomylili , musiałam do nich jeździć i wyjaśniać to jeszcze kasy nie przeleli. Oj ciężki dziś mam dzień :-(

Senior Member Awatar PatiM
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-15 zobacz kalendarz
    dziewczyny ja tez zaczynam puchnąc, u mnie jest skwar, a mieszkanie mam na poddaszu, klima niby chodzi ale nie pomaga na tyle co bym chciała, ale za to w nocy jest cudownie chłodno. marze o kąpieli w jeziorze ale boje sie infekcji,
    udanego wekendu i mało opuchnietych stóp

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Nie pamietam już która z Was pisała o leczu na obiad, ale poczułam się zainspirowana i u mnie tez dziś wjechało

Ps. Znalazłam testy do badania pH moczu z Domowego Laboratorium dziś w Tesco na dziale z lekami. Co prawda drogie po byku (2 szt. za 16 zł bo badają dużo więcej parametrów niż pH), ale gdyby któraś na cito potrzebowała i nie miała czasu na zakupy przez internet to są te:
    https://www.doz.pl/apteka/p60634-Dom...ia_moczu_2_szt.
    Ostatnio edytowane przez *Mira ; 21-07-17 o 16:21

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member
    Kiora88ŚL

Mieszka w
    Mysłowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-09 zobacz kalendarz
    Krzysiu, Skarbeńku, wszystkie e-ciocie trzymają za Ciebie kciuki !
    U mnie od nocy lało, elegancko, tak mi było fajnie, no ale od godziny słońce już skwarzy.
    Łazienka się maluje, ale trzeba agenta gonić gorzej niż tych remontowców z gazet
    Dzisiaj będzie niezdrowy obiad Schabowe, szparagowa i fryty (ale swoje a nie te ze sklepu, które z ziemniakami nie mają nic wspólnego). Już się doczekać nie mogę
    Mama 2 synów, 4 kotów i męża

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Bąbelku może przejdzie Ci ten ból. Mnie z kolei bolały plecy, w nocy jak szlam siusiu to nie mogłam się wyprostować, nawet na spacerze czułam jakby mi ktos wstawił kij zamiast kręgosłupa i reszta nie mogła się dostosować, ale przeszło. Widocznie Dawidek odpuścił jedno miejsce i powędrował w inne.

Mira najpierw robaczek chyba wspomniał o leczo, a wczoraj ja robiłam. Rodzice w weekend przywieźli cukinie i trzeba je spożytkować dziś miałam naleśniki ze szpinakiem a dla mnie z dżemem i serkiem waniliowym

Mąż miał wrócić dopiero na noc więc chciałam ogarnąć mieszkanie dzisiaj, ale pomyłam tylko okna zrobiłam obiad pranie i chyba resztę zostawię sobie na jutro i odpoczniemy razem. U mnie niby 25 stopni ale duchota jak nie wiem

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    U nas dzisiaj też okropnie duszno. W nocy była burza ale za dużo to nie dało. Nie ma czym oddychać. Nawet nie wychodzę na ogród, bo w domu mam dużo chłodniej.
    Muszę się pochwalić, że osiągnęliśmy sukces w odpieluchowaniu Zuzy (w końcu!). Za długo od pieluch nie odpocznę, ale najważniejsze że w końcu się nauczyła.
    Filip od wczoraj chyba leniuchuje w tym brzuchu, bo mniej się rusza ale to pewnie kwestia tej duchoty na dworze, bo wieczorem nadrabia zaległości i mam całe żebra obolałe.
    Jutro idziemy do teściowej na imieniny, ale nie mam zamiaru długo siedzieć i wieczór spędzić w domu. Jeszcze tydzień i jedziemy na urlop, już nie mogę się doczekać. Mam tylko nadzieję, że nie będzie ciągle padać.
    Rudynko trzymam kciuki za Krzysia

Junior Member
    Fiki

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-15 zobacz kalendarz
    Trochę pewnie nie w temacie czy jest tu jakaś mama z skróconą szyjką.W poniedziałek mieliśmy wizytę.Szyjka 1.1 natychmiastowo szpital 2 dawki celestonu na płucka. Wczoraj założyli pessar. Skurczy nie mam zalecenia odpoczynek.Czy któraś z Was przez to przechodziła i czy udało się donosić

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Ja dziś tylko byłam z moim na zakupach I też miałam leczo na obiad ale w wykonaniu męża ostatnio w ogóle baaardzo mi pomaga i nawet pomył okna parę dni temu także ja w tą duchotę walczę tylko o przetrwanie dziś chciałam doprawić tylko leczo i było tak gorąco że od razu słabo mi się zrobiło. Mieliśmy też pojechać obejrzeć jedną porodówkę ale poczekam aż będzie chłodniej
    Agag udanych imienin i ogromne brawa dla Zuzi tylko, żeby nie było, że jak zobaczy, że Filipek robi w pieluchę to i ona zacznie słyszałam o kilku takich przypadkach i ja sama tak miałam jak urodził się mój brat ;P
    Asiu a zapytam z ciekawości... czemu nie jadłaś naleśników ze szpinakiem? Nie lubisz czy po prostu jest zakazany w ciąży?
    Bąbelku mam nadzieję, że po weekendzie dostaniesz pieniążki.
    Mira już się dopisuję do tabelki
    Fiki nie wiem, czy na naszym wątku któraś z dziewczyn będzie potrafiła odpowiedzieć na te pytanie. Smile ma założony pessar i z tego co nam wiadomo to jest wszystko dobrze. Leż i odpoczywaj. Życzę dużo zdrówka dla Ciebie i Maleństwa

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów