Strona 566 z 659
Pokaż wyniki od 5,651 do 5,660 z 6587

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Evlin, urocze wzory wybrałaś
    Przyszło ochłodzenie, pada dość solidnie ale ja się tam cieszę.

Ogłoszenia parafialne
    Pouzupełniajcie proszę daty wizyt w tabelce - link u Asi w sygnaturze - bo pustawo się zrobiło.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    Rudynka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-10-01 zobacz kalendarz
    Czesc dziewczyny! Długo sie nie odzywałam ale trochę mam na głowie i nie zawsze znajduje czas zeby pisac. Z nowości u nas to Krzys wazy juz 1506 g także rośnie chłopak dzielnie a wszystkie szczegóły for operacji poznamy juz 2 sierpnia - mamy konsultacje w Krakowie wiec myśle ze juz nam wszystko konkretnie powiedzą ..... Mira po nystatynie są tak wodniste upławy- sama wylądowałam przez to na oddziale bo myślałam ze to wody ale na szczęście wody w jak najlepszym porzadku ������ Maja trzymam kciuki za wasze remonty - doskonale wiem jak to jest mieszkać na placu budowy jak sie wprowadzaliśmy rok temu mieliśmy tylko jeden pokój łazienkę i kuchnie reszta wszystko w stanie surowym ale powoli powoli idzie do przodu W ogóle za wszystkie dziewczyny trzymam kciuki i ciesze sie razem z wami waszymi wyprawkami itd ja na razie nie kupuje nic bo jeszcze zwyczajnie sie boje ..... zreszta większość rzeczy mam po Zuzi i po moim chrześniaki wiec wystarczy tylko poprac i poprasować a to obiecała mi moja mama zrobic na początku sierpnia i wtedy będę wiedziała co jeszcze ewentualnie muszę dokupić. Zreszta moze więcej będę wiedzieć po wizycie w Krakowie dowiem sie na kiedy planują cc to moze w przybliżeniu będę wiedziała jak duży Krzys bedzie i co przygotować do szpitala Mój lekarz sie śmieje ze w Przemyslu jestem rekordzistka od dużych dzieci i teraz kolej zeby Kraków pokonać No ale ja i tak wszystko bym oddała zeby tylko mieć zdrowe dziecko... choć z drugiej strony mówią ze im większe sie urodzi tym lepiej bedzie go operować.... pozdrawiam gorąco - u mnie juz 34 stopnie a gdzie tu jeszcze do końca dnia na szczęście leżymy sobie z Zuzia przed wiatrakiem i prędko nie zamierzamy sie stad ruszyć

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Rudynko, fajnie, że się odezwałaś
    Cieszę, że się Krzyś tak rośnie, im będzie większy tym dla niego lepiej. Niezmiennie trzymam za Was kciuki i daj nam znać co powiedzą lekarze w Krakowie.

Właśnie wujek Google i inne fora mówią to samo co do tych upławów, a to się można na serio wystraszyć, bo wyglądają jak woda. Na szczęście jeszcze tylko dwie tabletki i koniec kuracji.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member
    smile.

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-08 zobacz kalendarz
    Evlin piekne wzory, takie delikatne
    Rudynko, trzymam kciuki za Ciebie i Krzysia, ponoć tak jest ze im większa masa tym lepiej.U mnie była taka sytuacja że Dziewczyna z która leżałam w szpitalu urodziła wczesniaka w 33 tyg z masa 2500 kg I tylko 5 dni byli w szpitalu, bo były miał masę jak donoszony noworodek także należy się cieszyć że Krzyś rosnie, choć u Was sprawa poważniejsza.
    Planuje uszyć poduszkę do karmienia z poszewka na suwak szukam pięknej bawełny i zabieram się do pracy może jutro

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    witaj rudynko, miło że się odezwałaś udanej wizyty w Krakowie, synek wie co robi że tak rośnie skoro i tak masz mieć cc to niech rośnie spokojnie, tym lepiej. Życzymy powodzenia!

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member
    smile.

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-08 zobacz kalendarz
    Mira ja przy krążku mam profilaktycznie raz w tyg gynalgin i po nim też są te uplawy, ale mus jest mus.

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Rudynka, super że się odezwałaś myślałam o Tobie ostatnio cieszę się bardzo, że Krzyś tak ładnie rośnie, dzielny chłopczyk czekamy na wieści po wizycie w Krakowie i oczywiście trzymam za Was mocno kciuki!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Czesc dziewczyny, chwile przerwy mialam od forum i teraz widze ze juz nie nadrobie wpisow. Gratuluje udanych wizyt wszystkim ktore mialy wizyty Widze ze niektore dzieciaki juz maja piekne pokoiki gotowe. U nas wszystko jeszcze w lesie ale i tak nie bedziemy teraz zadnego pokoiku robic tylko malutki kacik w naszej sypialni. Pokoik to dopiero po przeprowazdce a ta nie zapowiada sie przed pazdziernikiem ani pewno przed listopadem tak ze pospiechu nie ma.
    Asia natchnelas mnie ta historia o znajomej i az po przeczytaniu twojego posta zamowilam papierki lakmusowe. W sumie to moje najnowsze wkrecenie, ze wody beda sie saczyc a ja nie zauwaze wiec rownie dobrze moge zamowic i sprawdzac.Wiem ze to niewiele pomoze ale trzymam kciuki za Twoja znajoma i jej coreczke.
    Rudynka dobrze ze sie odezwalas. Krzys rosnie i to najwazniejsze. Juz Ci kiedys pisalam i napisze jeszcze raz. Fallot to jedna z najczestszych wad serca, dobrze poznana i z bardzo dobrymi wynikami po operacjach. A Prokocim jest swiena klinika. Male dzieci swietnie znosza operacje i szybko sie po nich rehabilituja. Mam osmiolatka po dwoch operacjach serca w wieku niemowlecym. teraz jedyne co o tym swiadczy to blizna po operacji i kontrole u kardiologa.
    No i wpisalam sie wreszcie do tabelki, jakos nie moglam tego przeskoczyc na telefonie a na stacjonarnym juz tak. Imienia ciagle jeszcze nie mamy. Zobaczymy kto sie urodzi
    Ostatnio edytowane przez Jaselka ; 21-07-17 o 09:52

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Mufka, Rudynka też dopiszcie się do tabelki a jak macie problem to dajcie znać i któraś z nas Was dopisze potrzebny jest termin porodu, płeć i imię dziecka, termin następnej wizyty i imię + wiek rodzeństwa, jeśli jest.

Paulę i Iwcię to chyba można wykreślić. Napisały raptem kilka postów i od dawna się nie odzywają

Senior Member Awatar Robaczek*
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-19 zobacz kalendarz
    Dzień dobry dziewczyny!
    Rudynko, trzymam kciuki, dzielny chłopak i dzielna mama!
    Evlin, piękny zestaw pościeli :-)
    Smile, rozkręcasz się z tym szyciem, brawo! Gdzie zamawiasz materiały? Masz jakieś sprawdzone źródło? Właśnie się rozglądam..
    miłego dnia wszystkim :-)

Aniołek[*]12.06.2015, 7tc

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów