Strona 564 z 646
Pokaż wyniki od 5,631 do 5,640 z 6453

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Asiu trafiłaś w 10 w mój najnowszy schiz
    Mam po Nystatynie strasznie wodniste upławy i się stresuję, czy to na pewno to czy nie wyciek wód, także chyba zaraz pojadę do apteki po takie papierki dla świętego spokoju.

U mnie po porodzie na pewno będzie mama, bo jej by armia nie powstrzymała. A reszta gości to niech mi da przez pierwsze dwa tygodnie spokój

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Nie pamietam teraz na jaki kolor Maggie, ale ja kupiłam zwykle i mają zakres pH 1-14, także się nadają. No najpierw pojechała do szpitala gdzie rodziła pierwszego, ale potem ją przewieźli na najlepszy dla wcześniaków w Wawie (chyba Orłowskiego?) także malutka pewnie dojdzie do siebie, tylko żeby tak jak piszesz jeszcze zdrowo dorastała.

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Też czytam, że jak to wody to te zwykłe papierki do moczu się barwią na odcienie od turkusu, przez niebieski po granat bo wody mają pH zasadowe.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member
    Mufka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-07 zobacz kalendarz
    Asiu- pozdrow serdecznie Twoją znajomą. Będę się modlić, żeby malutka wyszła z tego bez żadnych powikłań.
    Co do odwiedzin, to choć mój wpis można interpretować żartobliwie, to ja naprawdę cieszę się na wszelkie wizyty. Odkąd jesteśmy z mężem poza Polską bardzo brakuje mi naszych bliskich i cieszę się, że teraz będzie okazja do odwiedzin, tym bardziej, ze do tej pory mieszkaliśmy w małym mieszkanku i trudno było nam kogoś dłużej gościć.
    Co do jednego masz Robaczku rację, odwiedziny teściowej to zawsze trochę stres. Ta relacja chyba z natury rzeczy obarczona jest ryzykiem☺. Ja choć lubię moją teściową i wiem, że życzy mi jak najlepiej, to na wszelkie rady i uwagi reaguję jak jeżozwierz i wietrzę potencjalną krytykę☺. Chyba najlepiej było by gdyby teściowe nie udzielaly rad, ale skąd by się brały te wszystkie anegdoty ☺.
    Co do pracy, to mam dość szczególną sytuację, bo moja umowa wygasa w połowie sierpnia. Mam w prawdzie pewne widoki na odnowienie współpracy gdy już będę gotowa do powrotu, ale i tak nie mam ochoty udowadniać nikomu jaka jestem dzielna i wlec się do pracy w tym upale. Będę dalej rozmawiać z moją gin. zeby tego uniknąć.

Senior Member Awatar bąbelek
    Mieszka w
    warszawa
    O mnie
    Jestem mamą Patryka urodzonego 1.11.11
    Wpisów
    9
    Witajcie w ten upalny dzień. Dziś siedzę w domku, z uwagi na temp.bałam się wybrać gdzieś dalej na zakupy. Za to ten czas spozytkowalam dobrze bo w końcu wzięłam się za rozmrozenie zamrażarki. Akurat miałam prawie pustą więc była dobra okazja. Asiu współczuję tej dziewczynie. Przez dłuższy okres bd musieli liczyć się z częstymi wizytami i specjalistów typu neurolog itp. Bardzo nogi mi nie puchną ale jak wczoraj włożyłam klapki w których nie chodziłam 3 tyg.to poczułam od razu różnice że są ciasniejsze. Jeszcze obiad zrobić i lenistwo totalne. Dziś mam chłodnik ogórkowy a na drugie wymyśliłam pałki kurczaka z chrupiącym kalafiorem w panierce. Wczoraj za to wcinalam fasolkę szparagową z bułką taką przyruminioną. Ależ się objadlam :-) miłego dnia wszystkim.

Senior Member Awatar bąbelek
    Mieszka w
    warszawa
    O mnie
    Jestem mamą Patryka urodzonego 1.11.11
    Wpisów
    9
    A jeszcze jeśli chodzi o odwiedziny po narodzinach to mam ten problem z głowy bo mieszkamy dość daleko od dziadków, ciotek itp. Więc jak mały troszkę podrośnie to dopiero pojedziemy do nich z wizytą.

Senior Member
    Kiora88ŚL

Mieszka w
    Mysłowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-09 zobacz kalendarz
    Z odwiedzinami u nas raczej będzie spokój. Nie spodziewam się nawału gości. A Ci, którzy nie interesują się mną podczas ciąży i moimi dziećmi z góry są skreśleni na odwiedziny po narodzinach. Bo moje dzieci to nie małpy w zoo, zeby przychodzić i oglądać. Moja mama na pewno będzie nas nawiedzać, bo mieszka raptem 15 km w sąsiednim miescie. Teściowie obecnie mają do nas 100 km, ale oni mi nie przeszkadzają. Dziadków się nie spodziewam, bo babcia coraz gorzej się czuje i wejście na 1 piętro byłoby wyzwaniem. Ciotki i Wujki raczej nie przyjadą (nie przyjeżdżali w poprzednich narodzinach). Więc luz.
    Asiu-nie jestem w stanie nawet w najmniejszym stopniu wyobrazić sobie co muszą czuć rodzice w takiej sytuacji. Ale wiem jak się czuje matka,, kiedy jej dziecko przez błąd lekarzy umiera na rękach i ratowane jest w ostatniej chwili po czym jest leczone kilka lat. Tak jest z moim starszym synem. Nie zmienia to faktu, że każda taka sytuacja to absolutny dramat dla rodziców. Szczególnie tak małych dzieci. Będę się modliła za to maleństwo i za mamę aby to zniosła z głową podniesioną do góry a nie wiecznym płaczem, bo on i tak w niczym nie pomoże a mama może wpaść w depresję.
    Mama 2 synów, 4 kotów i męża

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    84maja

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-30 zobacz kalendarz
    Witam Was mamusie
    Nie mam czasu pisać bo dopiero dziś mam taki luźniejszy dzień.
    Przeprowadzka skończyła się na tym że ja z dziećmi siedzę u mamy a mój P nocuje w pracy. Możliwe że w niedzielę już zostaniemy u siebie ale jak to w życiu bywa może być różnie i się przedłużyć.
    Ja się dziś czuję fatalnie i do tego ten upał daje popalić. Nogi mi popuchły i ręce również.

bąbelku ja też przewiozłam lodówkę i chciałam ją rozmrozić żeby ładnie umyć i jak postawili mi ją w letniej kuchni i nie rozłożyli żadnej ścierki to owszem rozmroziła się tylko zalała wszystkie worki z ubraniami które tam stały więc jak bym miała za mało roboty to załatwili mi dodatkową.

Miłego dnia życzę

Senior Member
    Kiora88ŚL

Mieszka w
    Mysłowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-09 zobacz kalendarz
    Maju-trzymam za Was kciuki, zeby dało się jak najszybciej złączyć rodzinę pod jednym dachem. Współczuję dodatkowej roboty, bo faktycznie idzie się zajechać. Ja już dzisiaj poruszyłam dom do roboty, bo mąż drugi tydzień ma urlop a tu łazienka nie pomalowana, nie zrobiona jak należy. Farbą mi śmierdzi do grzejników. i już mam dość, a w taki upał to to śmierdzi o wiele bardziej niż normalnie.
    Mama 2 synów, 4 kotów i męża

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    trzymam kciuki maja by remont Wam ruszył z kopyta i moglibyście szybko razem zamieszkać w swoim domku!

kiora współczuję przeżyć z synem. Oby limit nieszczęść dla Ciebie był już wyczerpany. No i niech się mąż weźmie do roboty bo jak się za niego weźmiesz to współczuję mój jest taki antyremontowy.

u mnie dziś zestaw kalafiorowa i leczo.. Zupę przynajmniej bedę mieć na 2-3 dni, a jutro tylko drugie dorobię.

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów