Strona 561 z 665
Pokaż wyniki od 5,601 do 5,610 z 6649

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    Asia gratuluję 100dniówki
    Ja w łóżeczku planuje tylko kocyk. Przy Zuzi miałam pościel ale w ogóle się nie sprawdziła, bo była za ciepła i za ciężka. Jeszcze nie wiem czy będę zakładać ochraniacz na szczebelki. Może na początku nie będę używać a jak mały podrośnie i zacznie się bardziej kręcić to wtedy założę. Organizer miałam przy Zuzi i bardzo się sprawdził. Teraz będę miała obok łóżeczka zaraz szafę, w której planuje wszystko trzymać więc nie będę wieszać.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    smile.

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-08 zobacz kalendarz
    Kochane piękne pokoiki :*
    Asiu gratuluję studniówki i kupki bez czopka.
    Evlin, Robaczku u mnie dziś młoda kapustka , hihi
    Dziś dzień szyciowy. Powstały spodnie batman dla młodego

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    My kupiliśmy taki ochraniacz na materac. Jest wielkości materaca wiec całość jest zabezpieczona

Member Awatar beata 123
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-03 zobacz kalendarz
    Asiu, pokoi bardzo ładny i drzewo rewelacja. U mnie kołderka na początku się w ogóle nie sprawdziła przy chłopakach, spali w rożku, bo lubieli na początku być "ściśnięci" - poczucie bezpieczeństwa, póżniej śpiworek...kołderka doszła w późniejszym okresie. Ochraniacza do tej pory nie używałąm...teraz dostałam w spadku od siostry więc założę i zobaczymy. Co do podkładu na materac to też nigdy do tej pory nie miałam ze względu właśnie na brak przepływu powietrza. Przewijałam synów na przewijaku lub zwyczajnie na łóżku i wtedy pod tyłek podkładałam pielucho-ceratkę http://allegro.pl/akuku-podklad-do-p...870004020.html i tym razem zaopatrzę się w taki podkład bo nawet jak do mamy jeździłam i tam przewijałąm to miałam pewność, że nic ie pobrudzę i prezentu nie zostawię Zamierzam zaopatrzyć się w 5 szt ( po n-tym praniu ta pianka troszkę pęka dlatego 5 szt od razu zamawiam). U nas córa będzie spała z nami w pokoju, bo tak najwygodniej. Zresztą nocne wstawanie po kilka - kilkanaście razy daję się we znaki na początku...oby tym razem obyło się bez kolek.

Co do obiadku dziś na leniucha, bo mama zaoptrzyłą mnie w zupę szczawiową także supcio a później będę robć tortillę bo moje chłopaki uwielbiają.

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Mufka ja takie coś kupiłam na Allegro jak kompletowałem wyprawkę dla Oliwierka, na wielkość całego materaca, w rogach ma gumki i można "założyć" na materac by się trzymało. Fajna sprawa i nie zauważyłam żeby się jakoś pocił od tego. Zastanawiam się co mu kupię na większe łóżko jak przejdziemy w pazdzierniku bo pewnie nie jedno przesikanie przed nami. Też mieliśmy dwa pokoje przed przeprowadzką w zeszłym roku i Oli był z nami w sypialni a drugi gościnny i nasz na romantyczne wieczory przy seansach w tv

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member Awatar bąbelek
    Mieszka w
    warszawa
    O mnie
    Jestem mamą Patryka urodzonego 1.11.11
    Wpisów
    9
    Dziewczyny czy Wam puchną już nogi?

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Mi nogi nie puchną. W ciąży z Mają też mi w ogóle nie puchły, a też chodziłam końcówkę latem. Mam nadzieję, że teraz też się uda

Co do łóżeczka, to tak. Ochraniacz nieprzemakalny na materac mam na całą długość. Zresztą był dołączony do materaca. Nie zauważyłam, żeby Maja się jakoś szczególnie pociła. Ochraniacz na szczebelki przy Mai miałam, teraz się zastanawiam. Na pewno kupię na później, kiedy dziecko zacznie się kręcić i obijać główką. Na początek może sobie daruję. Maję przykrywałam tylko kocykiem. Poduszki nie zalecają do roku, Maja zaczęła spać na cienkiej poduszce jak skończyła 2 lata, ale do teraz widzę, że często zjeżdża w dół i woli spać bez poduszki

Asia, super pokoik no i gratuluję studniówki, tylko nie pij za dużo

Dziś spotkałam dobrą koleżankę z dzieciństwa. Ona to dopiero przegięła, bo zapytała czy noszę bliźniaki, że mam taki brzuch no i okazało się, że sama też jest w ciąży, ale dopiero początek. Termin na marzec
    Ostatnio edytowane przez maggie_87 ; 19-07-17 o 12:51

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    haha maggie, to możesz jej się wkrótce odwdzięczyć bo pewnie jeszcze nie wie czy nosi kropka czy dwie to są złote teksty normalnie. Powiem Wam że rano ryczałam jak bóbr bo śnił mi się mąż ze swoją byłą, że przyszła do nas w gości, ja poszłam robić kawę, a oni gadali, śmiali się, nawet ją trzymał za rękę, u nas bardzo rzadko tak jest, to ja go pierwsza obejmuję czy coś, no i przez ten widok ze snu się poryczałam do tego widząc siebie, że czym ja mam go teraz przyciągać zrobiło mi się jeszcze gorzej, to tak apropo tego brzucha. Normalnie mam kompleksy, a teraz czuję się jeszcze gorzej jako kobieta chociaż wiadomo z drugiej strony ciąża piękny stan i go uwielbiam... no nie dogodzisz do tego hormony szaleją. Co do nóg w kostkach mi za bardzo nie puchną, ale ja cała chyba spuchłam więc ciężko stwierdzić. Waga 12+.

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Cześć dziewuszki

Byłam u mojej przyjaciółki na ogródku, opiekuje się swoim 4letnim bratankiem więc miałam przedpołudnie z Jasiem Cudny jest.

Co do akcesoriów do łóżeczka, to ochraniacz na materac zamówiłam w Smyku, taki na całą długość materaca, z gumkami na rogach, żeby się nie przesuwał. Kupiłam dość drogi materac i nie chcę, żeby się zniszczył jak się zdarzy katastrofa. Mam też ochraniacz na szczebelki i organizer do powieszenia (ale na tyle mały, że zmieści się na tył łóżeczka). Pościel też mam, bo przez dziwaczny projekt bloku (trzy ściany plus podłoga bez sąsiadów za ścianą, pokój jest taką fikuśnie wysuniętą bryłą z całego bloku) mam bardzo zimną sypialnię i na zimę zestaw śpiworek+kocyk może być za cienki (sama śpię pod grubą kołdrą i kocem). Czego będę ostatecznie używać życie pokaże. Ozdobne poduszki zdecydowanie poza łóżeczkiem, tak samo karuzela przez lekko pierwszy miesiąc. A co do poduszki, to mam mętlik bo nawet na SR położne sobie zaprzeczały. Jedna mówiła, że absolutnie nic, druga, że jak klin to tylko dla notorycznych ulewaczy, a trzecia, że jak to nie jest 20 cm pierza to cieniutka podusia nic nie szkodzi, bo i tak jej nie czuć. I bądź tu mądry i pisz wiersze

Italian Fashion przysłało dziś (na swój koszt co się im chwali) większe koszule, także wymiana poszła bardzo sprawnie i teraz już wszystko pasuje

Stopy przy takich upałach jak dziś (ok 30 st) mi trochę puchną, ale co zrobić. Trzeba przeżyć.
    Ostatnio edytowane przez *Mira ; 19-07-17 o 13:46

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member
    Mufka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-07 zobacz kalendarz
    Dzięki dziewczyny za wskazówki odnośnie wyposażenia łóżeczka.
    U nas taki upał, że w ogole nie otwieram okien. Siedze tylko na kanapie i czytam książkę i czuję jak mi się oczy kleją ☺.
    Mi nogi puchly póki pracowałam - tam gdzie wypadał ściągacz od skarpetki. Teraz odkąd jestem w domu, no i ze względu na upały nie noszę skarpetek ☺ narazie mam spokój.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów