Strona 559 z 659
Pokaż wyniki od 5,581 do 5,590 z 6587

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Maksa ruchliwość zależy od jego humoru . Ma dni, że mnie strasznie kopie a ma takie, że chyba chowa się za łożysko (na przedniej ścianie) i czuje go słabiej. No i im cieplej tym jest bardziej leniwy. Dużo tez zależy od mojej aktywności. Jak mam dzień relaksu to Maks jest dużo żywszy niż jak gdzieś jeżdżę. Ale detektora używam teraz juz bardzo rzadko, bo jednak co kilka godzin zawsze nawet lekko da mi znać "mama jestem".

Asia, to mnie nikt nie pyta ile do końca. Wyglądam na ten 7 miesiąc z tego wynika (na plusie 7 kg).

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    ja prawie +12 (od paru dni waga 79,9-7 i nie chce przekroczyć dzięki Bogu tej 80) ale czy wyglądam na 9?Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1807.jpg
Wyświetleń:	81
Rozmiar:	45.5 KB
ID:	101375 z tym że u mnie to jeszcze szósty miesiąc

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member Awatar Robaczek*
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-19 zobacz kalendarz
    W kwestii znieczulenia, to ja zostawiam decyzję na sam poród - nie będę się bronić, jeśli będzie taka możliwość, ale muszę najpierw wysondować sytuację w tym szpitalu. Ogólnie mają bardzo dobry oddział neonatologiczny, III st. referencyjności, ale biorą też najtrudniejsze przypadki z województwa i okolic, więc 'przemiał" jest hurtowy, więc nie łudzę się, że koś się będzie szczególnie nade mną rozpieszczał.. Byle urodzić bez komplikacji. Ale też powoli o tym myślę i przeraża mnie ta perspektywa..więc myślę, że położną sobie opłacę dodatkowo, dla lepszej opieki.
    Asiu, brzuszek wygląda bardzo dobrze, więc wścibskie komentarze pomijaj milczeniem i nie przejmuj się, wyglądasz kwitnąco!

A tymczasem fotki pokoiku umeblowanego - mebelki wyglądają bardzo solidnie, jestem zadowolona z jakości materiałów i wykonania. Na blatach i frontach drewno bukowe, wykończenia staranne, a wszystko stabilne i masywne, więc powinno być dosyć trwałe.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	_DSC0089.jpg
Wyświetleń:	79
Rozmiar:	68.8 KB
ID:	101381Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	_DSC0100.jpg
Wyświetleń:	76
Rozmiar:	29.9 KB
ID:	101382Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	_DSC0102.jpg
Wyświetleń:	69
Rozmiar:	36.3 KB
ID:	101383Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	_DSC0104.jpg
Wyświetleń:	69
Rozmiar:	39.0 KB
ID:	101384Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	_DSC0105.jpg
Wyświetleń:	67
Rozmiar:	37.7 KB
ID:	101385

Aniołek[*]12.06.2015, 7tc

Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Normalnie royal room robaczku Amelia będzie miała królewskie życie czuję

Senior Member Awatar bąbelek
    Mieszka w
    warszawa
    O mnie
    Jestem mamą Patryka urodzonego 1.11.11
    Wpisów
    9
    Asia nie bierz do siebie tych uwag. Każda z nas przybiera na wadze w swoim tempie
    W tygodniu dopiero zauważyłam że w przedszkolu z takiej innej grupy mama jest w ciąży ale ms mały brzuszek. Zastanawiałam się czy rodzi w tym roku czy już na 2018 się zalapie. Po rozmowie z nią okazało się że rodzi jeszcze przede mną :-)

Robaczku piękny pokoik sama chętnie bym w takim zamieszkała.

U nas bez większego polotu bo mamy 2 pokoje. Jeden Patryka a do naszego wstawimy tylko łóżeczko. Jak Julek trochę podrośnie to będą dzielić jeden pokój. Póki co będzie obok mnie.

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Śliczny pokoik Robaczku wszystko fajnie ze sobą współgra aż chciałoby się rzec "nic, tylko rodzić", ale to jeszcze nie ten czas

Asiu duży brzuszek, ale nie powiedziałabym, że wygląda na 9 miesiąc chociaż jakiś miesiąc temu kobieta z klatki obok urodziła tydzień po terminie, a też bym nie powiedziała, że była w 9 miesiącu, więc różnie z tą wielkością brzuszka może być ja już się przyzwyczaiłam do pytań kiedy rozwiązanie moją mamę też ciągle ktoś zaczepia i pyta, czy córka już urodziła, ale jak na początku te pytania mnie drażniły, tak teraz bardziej mnie śmieszą może dlatego, że już jednak coraz bliżej

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Robaczku piękny pokój, jak z katalogu

Asia, nie no bez przesady na 9 miesiąc nie wyglądasz, także puszczaj takie uwagi mimo uszu.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    Robaczku piękny pokoik
    Ja miałam podane zzo przy porodzie z Zuzią, ale było podane za późno i tak naprawdę wcale mi nie pomogło a tylko zatrzymało akcję porodową i musieli mi podać oksytocynę. Teraz postaram się rodzić bez znieczulenia, ale wiem że gdyby co to w moim szpitalu jest taka możliwość.

Asia brzuszek śliczny i nie wygląda na 9msc. Ja mam podobny, na dowód zdjęcia z soboty z Krakowa

Nazwa:	19893771_1781285328553554_1747755491_o.jpg
Wyświetleń:	81
Rozmiar:	70.0 KB
ID:	101387

Ja właśnie wróciłam z miasta i padam na twarz. Strasznie boli mnie kręgosłup. Filip przez to, że jest główką w dół strasznie mnie kopie po żebrach, szczególnie upodobał sobie prawe. Co do ruchów to ja czuję je mocno, ale głownie wtedy jak odpoczywam.

Senior Member Awatar Robaczek*
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-19 zobacz kalendarz
    Dzięki dziewczyny! Mama się spisała na medal, teraz jeszcze pomyślę nad dodatkami w lawendowym i miętowym kolorze, chciałam coś sama uszyć, może ochraniacze na łóżeczko, jakieś poduchy..a za kilka dni na ścianie wyrośnie drzewo i będzie gotowe ;-)
    Do Waszych wyprawek jednak mi daleko, nie mam jeszcze ubranek i mnóstwa rzeczy, ale teraz mam więcej czasu żeby się tym zająć, więc na luzie wszystko skompletuję. Wózek i fotelik tez wciąż przede mną, to największe braki, ale nie będę się spieszyć, bo jednak gwarancja leci od dnia zakupu ;-)

Pisałam Wam o rożkach minky, jeden z nich widać tutaj;

Nazwa:	_DSC0092.jpg
Wyświetleń:	33
Rozmiar:	65.4 KB
ID:	101390
    Ostatnio kupiłam też fajną poduchę w kształcie owieczki, a sowa, którą widać na fotach była do niej za pół ceny:

Nazwa:	_DSC0093.jpg
Wyświetleń:	27
Rozmiar:	87.6 KB
ID:	101391

Nazwa:	_DSC0094.jpg
Wyświetleń:	27
Rozmiar:	31.7 KB
ID:	101392

Co myślicie o takich dodatkach do łóżeczka? Czy jako zabawka/poduszka warto coś takiego mieć czy tylko dekoracja i raczej zbędne?
    Ostatnio edytowane przez Robaczek* ; 18-07-17 o 17:30

Aniołek[*]12.06.2015, 7tc

Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Agag sliczny brzusio jak ja lubię oglądać kobiety w ciąży.

Robaczku jeśli chodzi o wszelkiego rodzaju poduszki, dekoracje do łóżeczka to ja bym odradzała dość długi czas. Chyba że wtedy gdy dziecka w nim nie ma. Jak dziecko śpi nie powinno być zupełnie nic bo każdy przedmiot to potencjalne zagrożenie śmierci łóżeczkowej u maluszka (oczywiście każdy może sądzić inaczej ja jednak wolę dmuchać na zimne) u nas będzie tylko klin tak jak to było z Olim i kocyk dla bobasa lub śpiworek. Podusie to na fotel

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów