Strona 558 z 665
Pokaż wyniki od 5,571 do 5,580 z 6649

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar bąbelek
    Mieszka w
    warszawa
    O mnie
    Jestem mamą Patryka urodzonego 1.11.11
    Wpisów
    9
    Mira czasem tak mam że nie mogę usnąć , też kręcę się z boku na bok. Bardzo się cieszę że wszystkie wizyty udane. Pomału i do mnie dociera że niedługo będzie finisz. I trochę mnie to przeraża. Dlatego jeszcze teraz cieszę się beztroską bo za chwilę zaczną się nieprzespane noce, problemy typu czy kupka dobrze wygląda, w co ubrać malucha itp. Co do zzo to przy pierwszym porodzie byłam tak mocno nastawiona na to że nie wezmę znieczulenia. A wyszło inaczej. Mi osobiście i tak nie pomogło. Za to siostra sobie chwalila bardzo.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Mufka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-07 zobacz kalendarz
    Hm, musze porozmawiac o tym z moja gin. w poniedzialek na wizycie. Potem w kolejny weekend idziemy z mezem na weekendowy kurs szkoly rodzenia w szpitalu, w ktorym chcialabym rodzic (wlasnie min. ze wzgledu na oddzial neonatologiczny), wiec pewnie tez cos wiecej sie dowiem. Ogolnie wolalabym bez znieczulenia, ale zobaczymy jaki duzy bedzie synek blizej terminu ☺.

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Mira zdarza się, że jak wstanę na siusiu to później nawet 2 godziny nie mogę zasnąć. Na szczęście tylko raz w nocy wstaję i to nie każdej nocy
    Mufko myślę o porodzie co raz częściej ale nie zastanawiam się czy chcę znieczulenie czy nie... wiem, że mogę wszystko zaplanować a i tak może być dokładnie inaczej. Sam pobyt w szpitalu jest dla mnie bardzo stresujący dlatego za dużo nie planuję. Raczej myślę o tym, żeby jakoś wytrzymać parę dni i wrócić do domu

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Evlin gratuluje trzeciego trymestru
    Zgadzam się, że nie na wszystko mamy wpływ, plany planami a nasze dzieci i tak będą mieć na ten temat swoje zdanie i jak czytam relacje na blogach to porod nigdy nie idzie zgodnie z planem. Dlatego nawet do pisania planu porodu powiem Wam takie mieszane uczucia, tzn zrobie go ale czy to ma sens to mam wątpliwości. A o porodzie myśle bardzo często.
    Grunt byle szczęśliwie na druga stronę, a w jaki sposób to już najmniej ważne.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Mira też z reguły nie mogę zasnąć jak wstanę na siku czy do córki. Niestety Maja bardzo rzadko kiedy prześpi noc bez pobudki. Pół biedy, jak jeszcze szybko zaśnie, a czasem to trwa nawet 1,5h jak kwitnę koło niej na fotelu, a wtedy to już w ogóle zasnąć nie mogę. Jeszcze rok temu te przerwy w nocy były regularne i trwały po 2-3h, także pierworódki- wykorzystujcie każdą chwilę, żeby się wyspać, bo jak trafi się taki egzemplarz, jak moja Maja, to na długo można zapomnieć o wysypianiu się

Mufka ja nie planuje zzo, chyba że w trakcie z bólu będę błagać, żeby mi je podali, ale znając życie będzie za wcześnie/ za późno lub nie będzie wolnego anestezjologa pierwszy poród dałam radę bez znieczulenia, to teraz się nastawiam że też dam radę trochę obawiam się tego spowolnienia akcji po podaniu zzo

No i gratuluję Dziewczyny III trymestru niedawno wyczekiwałyśmy, żeby tylko pierwszy się skończył, a tu już trzeci
    Ostatnio edytowane przez maggie_87 ; 18-07-17 o 12:49

Senior Member
    Mufka

O mnie
    Oczywiscie macie rację, ze porodu nie da się zaplanować, ale zakładając, ze będzie miał miejsce poród naturalny i nie będzie przebiegać mega szybko, to przychodzi ten moment kiedy jest czas na taką decyzję. I o to mi właśnie chodzi - czy takie rozwiązanie w ogole bierzecie pod uwagę, bo zdania są podzielone. Ciekawi mnie co o tym myślicie, jakie doświadczenia mają Wasze znajome, ew. co mówią lekarze.

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Dziękuję Mira
    Ja zrezygnowałam z planu porodu, chyba że ktoś każe mi go zrobić.
    Jak jest z ruchami Waszych dzieci? Nie specjalnie czuję ich dużo... i nie wiem czy to powód do zmartwień..tzn czuję tak jak zawsze. A niby teraz powinno być ich więcej

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    ja odpadam jeśli chodzi o zzo, po pierwsze mój szpital chyba nie robi, po drugie podobno po cc nie chcą dawać zzo, żeby w razie problemów z blizną pacjetnka to czuła. Także nawet jakbym miała możliwość chyba do samego końca próbowałabym bez. Tylko ja to inna bajka, też znam takie co nie potrzebowały, ale przy drugim od razu chciały i były zadowolone, ale też takie które nie miały i ok, nie potrzebowały.

ja wstaję czasem w nocy, ale zasypiam od razu. Dzisiaj od 5 nie śpię bo Oli się przebudził i potem rzeczywiście nie mogłam już zasnąć bo było już jasno. Z tym mam największy problem, za jasna ciężko mi zasnąć. A po 6 i tak zadzwonił mężowi budzik.

Czekamy robaczku na zdjęcia. Oli też ma drzewo w pokoju białe na jednej z dwóch brązowych ścian ( drugie dwie też są białe i mamy zielone dodatki, a meble jasny dąb).

Wczoraj padło pierwszy raz pytanie pani w sklepie kiedy termin... oczywiście jak powiedziałam że końcówka października to wielkie zdziwienie, także jak poprzednio parę miesięcy przed terminem już zaczyna się tłumaczenie, że jeszcze jeeeeeszcze... Oli w końcu zrobił dziś pierwszą kupkę bez czopka, taka głupia rzecz, a prawie się popłakałam ze szczęścia

co do wagi córki Beatko w ogóle się tym jeszcze nie przejmuj, mój Oli na początku był raczej w niższym centylu, później skoczył przez miesiąc aż o kilogram! lekarz trzy razy mierzył. I tak samo może być na odwrót, może mniej przybrać przez jakiś czas, także na zamartwianie jeszcze ewentualnie przyjdzie czas

pozdrawiam Was ciepło, my zjemy zaraz chyba rosołek i pójdziemy pobawić się do piaskownicy.

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member
    Mufka

O mnie
    Evlin - ja najsliniej ruchy czulam tak 2-3 tyg. temu. Teraz jestem w 29 tyg. i czuje je duzo rzadziej i bardziej takie rozpychanie, ale mysle, ze synek ma coraz mniej miejsca i coraz trudniej mu fikac.

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    ja czuję ostatnio bardzo Dawidka, jak siedzę to mnie gmera na dole że czasem muszę się wyprostować, chyba tam ma rączki bo brat miał tak samo i wiecznie główką w dół. Ale jakbym czuła mniej, ale jednak to bym sie raczej nie martwiła evlin, przecież jeszcze mają trochę miejsca i wystarczy że inaczej się ułożą a mogą kopać np. w łożysko.

co do planu porodu miałam, ale nikt na to i tak nie spojrzał. w razie czego wezmę, ale bez nadzieji na wielką analizę

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów