Strona 556 z 656
Pokaż wyniki od 5,551 do 5,560 z 6552

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Agag same super wieści po wizycie, bardzo się cieszę duży Filipek

U mnie z gibkością to samo najgorzej jak się zasiedze czy długo leżę to ciężko się podnieść. Że już nie wspomnę o podnoszeniu się z podłogi, na której np bawię się z Mają, wtedy to dźwig by się przydał I też mam wrażenie, że chodzę już jak słoń no taki urok ciąży, urodzimy nasze bobasy i znowu będziemy pełne gracji i gibkie niczym gorące 18-stki

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    smile.

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-08 zobacz kalendarz
    Hahaha Maggie osiemnastki chciałoby się ale u mnie po dwóch ciazach kręgosłup nie ten sam.
    Agag gratuluję dużego Filipka, super że u Was dobrze
    A my mamy kolejne portki dla Anielki Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Screenshot_20170717-154434.jpg
Wyświetleń:	32
Rozmiar:	13.5 KB
ID:	101369
    A tu uszyta przeze mnie pościel i przemalowany kosz, jeszcze nie zrobiłam baldachimu, ale to już prawie efekt finalny po lewo taki jak do mnie przyszedł po prawo juz mój Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Screenshot_20170717-154925.jpg
Wyświetleń:	70
Rozmiar:	19.8 KB
ID:	101370

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    smile bardzo ładne spodnie i kosz

agag, duży Filipek gratuluję udanej wizyty, oby tak dalej

no i cieszę się, że nie tylko ja jestem już na pół słonicą byłam dziś na kontroli u endo, 15 minut i 130 zł w plecy... ale przynajmniej już w ciąży mam się nie pojawiać :P mówi, że na tym etapie już nie rośnie tsh i skoro mam takie ładne mam brać do porodu leki jak do tej pory (któraś z Was pytała - biorę euthyrox 50, a mój wynik do zbicia był ledwo ponad normę dla ciężarnych 2,62). Po porodzie mam odstawić by zobaczyć czy moja tarczyca tak reaguje na ciążę czy będę potrzebować stałego leczenia i do kontroli jakieś 8-10 tygodni po porodzie chyba, że coś by się działo to szybciej. I dobrze jeden wydatek mniej, a kontrolować tsh sobie będę w międzyczasie przy okazji morfo do gin.

intensywny dzień jak nie u mnie od rana chwilę pilnowałam Oliego równieśnicy bo kumpela szła na rozmowę o pracę, później kawa, endo i jeszcze szwagierka ma wpaść. Robaczku przypomniałaś mi, że chciałam kupić sobie piłkę do ćwiczeń, mam nadzieję trochę nią sobie ulżyć lub pomóc jak zacznie się coś dziać pod koniec, jak będziesz miała jakieś linki do fajnych ćwiczeń z piłką dla ciężarnych to daj znać zapiszę i użyję za jakieś 10 tygodni jak pierwszy poniedziałek w domu?

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Tylko uważajcie z tymi ćwiczeniami na piłce dziewczyny, poczytajcie dokładnie jak ćwiczyć bo na SR fizjoterapeutka nam mówiła, że cześć tych ćwiczeń przyspiesza poród, także żeby nie zaszkodzić trzeba ćwiczyć bardzo rozważnie i z głowa. Już nie pamiętam na 100% ale wydaje mi się, ze takie tradycyjne bujanie się i skakanie na piłce jest w niedonoszonej ciąży zakazane.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Ponieważ jestem matka-wariatka, wrzucam Wam zdjęcie mojego cudownego syna jeszcze raz, tym razem w dobrej orientacji
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Echo serca 2 17-07.jpg
Wyświetleń:	38
Rozmiar:	98.2 KB
ID:	101372

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Super Maksiu Mira a co do piłki właśnie dlatego zamierzam ruszyć z tymi ćwiczeniami dopiero w skończonym 36 tc

Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Ty wiem, ale Robaczek chce już ćwiczyć teraz a ja powiem szczerze teraz to bym się bała.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Smile śliczne spodenki dla Anielki kosz też bardzo ładnie wyszedł dużo bardziej podoba mi się biała wersja

Matko-wariatko śliczny Maksiu doczekałaś się zdjęcia 3d

Senior Member Awatar Robaczek*
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-19 zobacz kalendarz
    Dziewczyny, ćwiczenia na 3 trymestr pokazuje położna, znalazłam na tej stronie: http://m.wformie24.poradnikzdrowie.p...deo_44110.html
    Ogólnie jest tych instruktażu sporo w necie, mają przygotowywać do naturalnego porodu poprzez ćwiczenia miednicy i okolic ;-) W Szkole Rodzenia też nam polecali te ćwiczenia na piłce, ale oczywiście z głową i umiarem.
    Asiu, cudowny dzień w ogrodzie za mną! Poharatana, ale szczęśliwa bo wreszcie udało się z grubsza ogarnąć ogród po deszczach. Jeszcze sporo do zrobienia, ale już widać światełko w tunelu i teraz codziennie po trochę będę działać i powinno być dobrze :-)
    Zaraz siadamy do szuflad, montujemy cichy domyk w komodzie i wczoraj pojawiły się schody bo instrukcja słaba i elementy nie pasują..będziemy rozkminiać zaraz ;-)
    Smile, fajne gatki i kosz! Zdecydowanie lepiej w bieli :-) A będziesz szyć baldachim i falbanki na boki?

Aniołek[*]12.06.2015, 7tc

Senior Member
    smile.

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-08 zobacz kalendarz
    Dzięki Maggie :* też bardziej mi się podoba biały
    Robaczku, baldachim zrobię z szyfonu a czy będzie falbanka jeszcze nie wiem

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów