Strona 555 z 670
Pokaż wyniki od 5,541 do 5,550 z 6695

Październikowe mamy 2017

Senior Member
    Mufka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-07 zobacz kalendarz
    Hurra! Super Mira! Bardzo sie ciesze ☺.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Jupi!!! Dzielny Maks, dzielna mama bardzo się cieszę, że z serduszkiem wszystko dobrze to teraz mama może odetchnąć

Senior Member
    smile.

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-08 zobacz kalendarz
    Mira super, że z Maksem wszystko dobrze, dzielni jesteście :*

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Mira i teraz spokój do października, tego Ci życzę czekamy teraz na resztę pozytywnych wieści.

Moniqla jaki ładny brzusio

Beato z ciekawości, szczepiliście mmr czy priorixem? Ja sama nie wiem czy przypisywać autyzm lub jego odłam aspergera do szczepionki, ale tak jak mówisz czasem dziecko wręcz cofa się w umiejętnościach i wtedy można zwątpić. Ja nie mniej szczepię chociaż przed każdym mam mega strach czy mój synek się nie zmieni. Trzymam kciuki by Fabiankowi i Tobie podeszła nowa pani logopeda na nfz. Czy próbujesz też pomóc mu dietą? Podobno to też pomaga. I co ważne już działacie więc jest szansa, że będzie funkcjonował zupełnie normalnie za jakiś czas najgorzej udawać że nic się nie dzieje.

Była też mowa o skurczach jakiś czas temu, jak zaczął mi się napinać brzuch to lekarka zwiększyła mi dawkę asparginu z 2x1 na 3x2 i odczuwam je tylko co parę dni pojedynczo, z nogami też znacznie lepiej. Także warto się chyba posuplementować tym magnezem. Dziewczyny jak z Waszą gibkością? Bo ja już mam wrażenie człapię, a nie chodzę a gdzie tu do końcówki października

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member Awatar Robaczek*
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-19 zobacz kalendarz
    Mira, fantastyczne wieści, bardzo się cieszę!
    Asiu, ja chodzę normalnie, ale gimnastyka ogrodowa nieco trudniejsza ;-) Jak za długo spędzam w jednej pozycji to coś zaczyna doskwierać, ale ogólnie jest nieźle. Kupiłam też piłkę do pilatesa i mam ambitny plan na ćwiczenia
    Pozdrawiam!

Aniołek[*]12.06.2015, 7tc

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Moja gibkość nie istnieje
    Często kłuje mnie w prawej pachwinie przez nadciągające się wiązadła wiec chodzę jak stara baba, a z kanapy wstaje z gracją małego słonia. Co będzie w październiku wolę sobie nawet nie wyobrażać

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Mira bardzo się cieszę że wszystko jest z serduszkiem dobrze
    Ja nie wiem czy zdecyduje sie na jakąś gimnastykę bo strasznie szybko sie męczę i lapie zadyszke... Ale podziwiam każda która ćwiczy mój zapal do tego jest slomiany

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    Witajcie

Mira jak dobrze, że z serduszkiem wszystko w porządku. Bardzo się cieszę
    U nas też wszystko jest dobrze. Szyjka długa, zamknięta. Żadnego grzybka już nie ma mam co prawda jakąś wydzielinę czasami ale mówiła, że to jest taka typowa ciążowa a nie grzybiczna. Dostałam żelazo i na następną wizytę mam zrobić wynik żelaza z krwi. Lekarka mówiła, że mój wynik nie jest taki zły ze względu na to że inne wartości są w normie i to oznacza, że mam bardziej rozrzedzoną krew i dlatego też w próbce krwi tej hemoglobiny jest mniej. Mam się nie martwić, brać żelazo i jeść produkty bogate w żelazo. Filipek już odwrócony główką w dół. Akurat jak go podglądaliśmy to otwierał i zamykał buźkę Przepływy i serduszko ok. Waga 1148g (Mira więc nasze chłopaki póki co podobni wagowo). Sprawdziłam sobie ile Zuza ważyła w tym czasie i miała 1200g więc bardzo podobnie. Siusiak po raz kolejny potwierdzony Tym razem nawet mój mąż go dostrzegł.

Dziękujemy za wszystkie trzymane kciuki :*

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Super Agag idziemy łeb w łeb.
    Z wieści to zapisałam nas jeszcze na trzecie badanie prenatalne, idziemy za trzy tygodnie 07.08

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar moniqla
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-03 zobacz kalendarz
    Mira, Agag gratuluję udanych wizyt pokaźni synowie i co najważniejsze zdrowi

od rana boli mnie prawe biodro i odc lędźwiowy kręgosłupa... nie mogę dać sobie rady i nawet łzy popłynęły mam nadzieję, że to jednodniowe, bo długo tak nie pociągnę. Na dodatek od soboty moje małe cycki chyba zaczęły rosnąć, bo rwą jak cholera ! Wyżaliłam się :P

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów