Strona 554 z 654
Pokaż wyniki od 5,531 do 5,540 z 6536

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Mira jak tylko otworzyłam oczy to pomyślałam o Tobie. Trzymam mocno kciuki, chociaż to badanie to formalność bo wszystko z serduszkiem będzie dobrze jutro i ja dołączę do ostatniego etapu przed nami
    Za każda wizytę trzymam kciuki
    I czekam na wiadomości.
    Moniqla ślicznie wyglądasz
    Beata mam nadzieję że nowy specjalista będzie miał podejście do Twojego synka i nawiazecie dobry kontakt.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Pani doktor się spóźni pół godziny. Czyli wejdę najszybciej o 10. Uwielbiam takie podejście do pacjentów na prywatnych wizytach :/

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar Robaczek*
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-19 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny!
    Trzymam kciuki za wszystkie wizyty, za serducho Maksa i Fabianka szczególnie!
    Mira, Beatko - na pewno będzie dobrze! Mocno w to wierzę i myślami jestem z Wami ❤
    Ja dzisiaj pierwszy dzień tygodnia poza pracą, czuję jakby był przedłużony weekend ;-) Wyspałam się, zaraz wciągnę śniadanko i zabieram się za odkręcanie szuflad w komodzie. Jak skończę, to cyknę pare fotek :-)
    Nastawiłam tez chałkę drożdżową, a potem planuję wypad na ogród i porządki po deszczach, róże wyglądają na mocno potargane.
    Jutro zrobię powtórny test glukozy - zobaczymy jaki będzie wynik i będziemy myśleć co dalej. Dziękuję za Wasze wsparcie! Utwierdzilyscie mnie w przekonaniu, że badanie powinnam powtórzyć, w zasadzie tylko cukier na czczo się nie zgadza, więc może wystarczyłoby badanie glukometrem, bez wypijania tego paskudztwa, ale dla celów diagnostycznych chyba jednak się zdecyduję na ponowny test.

Miłego dnia dziewczyny!

Aniołek[*]12.06.2015, 7tc

Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Robaczku ja bym zrobiła na Twoim miejscu sama glukozę na czczo ale z krwi z żyły, bez jedzenia owoców i picia wody z cytryna Taki wynik powinien już dużo powiedzieć.

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Dokładnie Robaczku, zresztą wczoraj też Ci to radziłam, żeby zrobić glukozę na czczo, bo tylko ta u Ciebie była minimalnie przekroczona (przez owoce i cytrynę jak podejrzewamy). Tylko oczywiście daj zrobić badanie z żyły, bo chyba większość z nas udowodniła, że jednak wynik z glukometru, a z żyły różnił się o parę punktów, a w Twoim przypadku, gdzie normę przekroczyłaś minimalnie, tym bardziej ważne, żeby wynik był wiarygodny.

Mira, to jest pech. Jak człowiek się stresuje i chciałby jak najszybciej wejść i mieć badanie za sobą, to tu poślizg się szykuje:/

Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Lekarka się szanownie zjawiła, spóźniona prawie godzinę. Pierwszej osoby nie było, więc jesteśmy następni.

Senior Member Awatar Robaczek*
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-19 zobacz kalendarz
    Dzięki dziewczyny, tak zrobię, jutro rano biegnę na badanie :-)

Aniołek[*]12.06.2015, 7tc

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Mufka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-07 zobacz kalendarz
    Dzien dobry dziewczyny! Mira trzymam mocno kciuki i za pozostale dzis "wizytujące" tez.
    Beatko bardzo jestes dzielna. Trzymam kciuki za spotkanie z logopeda i za dalsze postepy synka.
    Moniqla - super brzusio.
    Moj mi troche dokucza. Budza mnie bole w krzyzach i w dole brzucha. Troche sie tym martwie, ale mysle, ze to kwestia rozmiaru brzuszka w stosunku do moich gabarytow (zawsze bylam taki troche chudzielec) i sprobuje wytrzymac do wizyty w przyszly poniedzialek.

Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jesteśmy po
    Maks jest zdrowy!! Serce wróciło na swoje miejsce jak płuca urosły i wypełniły się płynem. Pozostałe parametry też wszystkie dobre, z ciekawostek ma stopę długą na 6 cm, tłuszczyk na brzuchu i umięśnione nogi. Waga dziś 1200 gram.
    I takie piękne zdjęcie profilowe dostałam
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_0464.jpg
Wyświetleń:	51
Rozmiar:	87.9 KB
ID:	101368

Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Aj, telefon odwrócił do góry nogami, wrzucę z komputera jeszcze raz.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów