Strona 553 z 665
Pokaż wyniki od 5,521 do 5,530 z 6643

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar moniqla
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-03 zobacz kalendarz
    Witajcie po weekendzie

mam trochę str do nadrobienia, bo nie miałam ostatnio czasu na forum, ale widzę, że aż 3 wizytujące są dzisiaj więc od samego rana trzymam za Was kciuki i oczywiście czekam na relację...

miłego dnia

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Dzień dobry poniedziałkowo w trzecim trymestrze 91 dni do porodu...

Dziękuje z góry za wszystkie kciuki dotyczące Maksiowego serduszka i proszę o więcej. Bardzo mnie stresuje ta wizyta, ale z drugiej strony dobrze będzie mieć ja już za sobą i wiedzieć co i jak.

Powodzenia dla reszty wizytujących

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Member Awatar beata 123
    O mnie
    Dzień dobry Wszystkim. Weekend minął bardzo szybko, udało się nam pospacerować wczoraj po lesie w poszukiwaniu jagód ale nic z tego...moje chłopaki znaleźli dosłownie po 5szt na głowę i tyle...oj kiepsko w tym roku będzie. No tak mnie dziś czeka wizyta u gina...pewnie oczekam się w kolejce co by tradycji stało się zadość.

Dla moich chłopaków najlepsza frajda również dużo piachu i wody i ciapcia rapcia jest the best

Jeszcze dziś czeka nas wizyta u nowej pani logopedy z moim Fabianem...mam takie z nim przejścia odkąd skończył roczek, że czasami już padam...ale jako matka polka wstaję i idę do przodu. Historia jest b. długa ale tak w skrócie to lekarze podejrzewają zespół aspargera ZA (dla mniej wtajemniczonych odłam Autyzmu)...już sama nie wiem czy to jest spowodowane tą pieprzoną szczepionką, które dziecko przyjmuje kiedy ma około roczku, bo jak tak z mężem sobie przypominamy to do tego czasu wszystko było ok...nawet słówka pięknie wypowiadał a po szczepionce zaczęło się to całe cofanie w mowie, chodzie i wszystkich innych czynnościach. Teraz głośno się mówi o szkodliwości szczepień itd....jak już zacznie się wchodzić głębiej w temat to niektóre artykuły wręcz przerażają. Chodziliśmy do ośrodka wczesnej interwencji na rehabilitację chyba przez dwa lata, później zajęcia SI, logopeda, psychiatrzy dziecięcy, neurolodzy dziecięcy - a dobrych znaleźć to na wagę złota. Nie ukrywam, że jest lepiej ale to dzięki tym wszystkim zajęciom...i dziś właśnie spotkanie z nowym logopedą na NFZ bo do tej pory mieliśmy zajęcia prywatnie i się boję bardzo, bo mój Fabi jest specyficznym dzieckiem i nie każdy ma do niego podejście...oby wszystko się udało i żeby chciał dalej uczestniczyć w tych zajęciach. Trzymajcie kciuki kochane babeczki.

Witajcie, oczywiscie trzymam kciuki za wszystkie dzisiejsze wizyty i za Maksia z serduszkiem napewno wszystko bedzie dobrze Oczywiscie bede Was podglądać moze mniej czasu bedzie na pisanie ale musze wiedziec co u was

My spakowani ale nie do konca, wczoraj moj mnie zaczął juz wkurzac, zboczenie zawodowego kierowcy wszystko w aucie musi byc na miejscu inaczej przeciez nie pojedzie chodzi sprawdza dolewa, kupuje układa jakies klucze, liny zaraz sie okaze ze nie ma gdzie walizek włożyć a to tylko 350 km. No ale moze ja sie nie znam moze ja bardziej olewatorsko podchodzę do takich wyjazdów. Do tej pory jeździliśmy i nie trzeba było tych wszystkich gratów a teraz sobie wymyślił. Ehhhh faceci jeszcze czuje ze się pokłócimy przed wyjściem z domu.

Trzymajcie sie cieplutko

O mnie
    Robaczku cudowną kruszynkę nosisz pod serduszkiem pożegnanie w pracy miałać jak z bajki prezenty cudowne, ale najważniejsze, że masz szczęscie pracować w tak zgranym teamie… w dzisiejszych czasach to rzadkość i w większości firm panuje wyścig szczurów… też jestem zdania, że może te owoce zaburzyły wynik glukozy. Na Twoim miejscu zrobiłabym badanie na czczo oczywiście czekamy na fotki pokoiku

Beata123 mamy ten sam termin porodu i tę samą płeć bobasa

Martita61 miłego odpoczynku, ładuj baterie przed porodem nie denerwuj się na męża chce mieć wszystko dopięte na ostatni guzik…

Asia cieszę się, że wyniki w normie i trzymam kciuki żebyście się w końcu uporali z problemem kupki

Z takich ciekawszych rzeczy, które ogarnęłam w weekend to zostawiona zaliczka na wózek. Zdecydowaliśmy się na Roan Bass Soft (grey/white) + MC Pebble (Concret Grey). Przekonało mnie to, że materac w gondoli rozkłada się do pozycji całkowicie leżącej bardzo mi na tym zależało zresztą w spacerówce też. Jest sezon urlopowy więc odbiór wózka będzie najpóźniej na początku września.

O mnie
    Pozazdrościłam ciążowej fotki więc mam i ja Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20170717_073354.jpg
Wyświetleń:	61
Rozmiar:	71.9 KB
ID:	101366

Senior Member
    smile.

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-08 zobacz kalendarz
    Dziewczynki trzymam kciuki za Wasze wizyty
    Mira z pewnością z Makiem będzie dobrze, czekam na wieści :*

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    aguś026

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2015-07-02 zobacz kalendarz
    Witam,
    Agag, Beata i Mira powodzenia na wizytach czekamy na dobre wieści.

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Mira myślami jestem z Tobą i Maksem. Wiem co to za stres, ale zobaczysz, że na nim się skończy jak u mnie, na niepotrzebnym strachu jak wyjdziesz, to od razu napisz co i jak.

Beata współczuję problemów z synkiem. Co do tej szczepionki, podobno ona nie ma wpływu, tylko zbiega się w czasie z okresem, kiedy zaczynają pojawiać się objawy chorób typu autyzm. No ale oczywiście stanowiska w tej sprawie są różne. Trzymam kciuki za wizytę Fabiana. Oby nowa pani mu podpasowała.

Moniqla ślicznie wyglądasz i tu już wcale brzuszek taki mały nie jest

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Dziękuje Wam kochane za wszystkie ciepłe słowa. Ja już na miejscu. Jestem trzecia ale ani pani kardiolog ani nikogo poza mną na razie nie ma.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów