Strona 551 z 667
Pokaż wyniki od 5,501 do 5,510 z 6666

Październikowe mamy 2017

Member
    mooniaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-19 zobacz kalendarz
    Maggie co do imienia to cos tam chodzi mi po głowie ale tak na 100% to jeszcze nie mamy. Na razie nazywamy Zuzia ale raczej tak nie zostanie Jakos tak żadne imie nie robi na mnie wow. Ale z Patrykiem tez tak było dopiero jak się urodzil to zapadła ostateczna decyzja. Ale widze ze Wy już praiw wszystkie zdecydowane.
    Robaczku nie przejmuj się u mnie tez zdiagnozowano cukrzyce i szczerze mowiac jakos bardzo się nie stosuje do diety a cukier mam w normie wiec nie wiem jak oni to mierzyli.
    Macie racje przy pierwszym dziecku jest szał ciał ja tez to miałam a teraz już tak mniej bo trochę rzeczy mam troszkę dokupię. Ja mam jeszcze inna plec wiec troszkę w zakupach będę mogłą się wykazac.
    Widze ze przyszedł czas na urządzanie pokoikói zakup mebelków. Tez mi się marzy ale niestety na razie nie mam takich warunków wiec ta przyjemność mnie ominie.
    Gratuluje dziewczyny dużych i zdrowych maluszków.
    Miłęgo weekendu/.

2. dzieckozakupy.pl
    Robaczku z tego co mowil moj diabetolog to nie jest cukrzyca a nietolerancja glukozy wystarczy obserwować bo jest to wynik ledwo co przekraczający normę. W poprzedniej ciazy porównywałam karty ciazy moje cukry wahały sie miedzy 98-99 i nikt nic nie mowil wszystko było w normach i dzidzia tez zdrowa. Teraz po zmianach norm tak sie trzęsą nad tym cukrem. U mnie czasem te cukry wariują ale zazwyczaj normy mam zachowane bez diety tak jak pisze Moniaa

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Robaczku przykro mi ale wierzę że na diecie specjalnej sie skończy. Niewiele przekroczyłas normę.
    Mira oj te zmiany zdania tez znam... zastanawiam się co ja chce do łóżeczka.. najpierw tylko spiworek..później wymyśliłam komplet minky... a teraz normalna pościel.. zwariować można. Najgorsze że dostałam Prześcieradła w odcieniach niebieskiego... a ochraniacz mam z szarym minky i białą stroną w ważki... chce to pogodzić ale nie wiem jak..
    Ja tez wszystko chce mieć wcześniej przygotowane bo wole czekać niż być zaskoczona...i martwić się w szpitalu ile jest do zrobienia czy kupienia.

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    No na szczescie wszystkie wyniki w miarę Ok. Glukoza 82-114-112 tsh z 1,3 spadło na 1,17 więc pilnowanie odstępu od wzięcia tabletki do posiłku jednak ma znaczenie. Reszta coś tam wyżej, cos niżej, ale ogólnie bez dużych odchyleń. Hemoglobina 12 także dajemy radę. PH moczu znów skoczyło na 8, a biorę jakieś tabletki co mi poleciła gin na drogi moczowe. No nic, Oby tak dalej. I życzę sobie prawie jak Evlin niech Dawidek ma max 3,5 kg i 55 cm

Robaczku to jest minimalne przekroczenie normy więc na pewno pilnując dietę będzie dobrze! Trzymam kciuki

Kiora jak tam na wsi? Musisz dziadków ustawić do pionu że mają równo traktować wnuków albo ograniczysz im kontakt

U nas dziś czopkowy dzień, lekarka mowila że jak teraz się odblokuje to powinno działać to co nam przepisała. Jakieś mikrogeny czy coś tam w saszetkach do rozpuszczania.

Miłego wieczorku

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Ładne wyniki to zawsze cieszy.

Co bierzesz na drogi moczowe? Bo ja brałam Urinal, który jest diablo drogi a ostatnio jeszcze sporo podrożał (z 55 na 76 zł za miesięczna kuracje)i przerzuciłam się na tańszy Żuravit (gin mówił, ze można wymiennie stosować) ale ten ma znowu dość lichy skład, bo to sama żurawina, stad jestem ciekawa co inni stosują.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    MI moja mowila że albo żurawina suszona albo w tabletkach także w tych moich też chyba nie ma nic poza nimi, ale poleciła mi Furoxin bo mówi że ma jej największe stężenie

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Rzeczywiście lepszy skład a cena podobna.
    Dzięki

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    aguś026

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2015-07-02 zobacz kalendarz
    Asia suer że wyniki glukozy są ok współczuję komplikacji z robieniem kupek Olivierka,oby teraz bylo lepiej po tym leku.

Robaczek wspaniałą masz ekipę w pracy która tak miło Cię pożegnała i zorganizowała taką fajną imprezę,tort jest mega robi wrażenie gratki za sukces odnośnie tego przedsięwzięcia będą Cię dobrze wspominać i zapewne czekać na Twój powrót Przykro mi że masz zawyżony wynik glukozy,oby dieta pomogła wnutrzymywaniu prawidłowych cukrów. Powodzenia z urządzaniu pokoiku dla Amelki słodka jest na tych fotkach

Maggie u nas chyba będzie Aleksandra ale pewności takiej absolutnej jeszcze nie mamy także narazie nie będę wpisywać do tabelki.

Martita Twoja Agatka to woercipiętka że tak się obraca co chwilę Powiem Ci że dla mnie też jest dobrze jak malutka jest główką w górze bo nie kopie mnie po żebrach i nie mam takiego ucisku na płuca i oddycha mi się lepiej jak w pierwszej ciąży. Mimo komplikacji mam nadzieję że wyroobiliscie się z przygotowaniami do wyjazdu i teraz będziesz odpoczywać miłych wakacji

Dziewczyny bierzecie coś na skurcze nóg ? Masakra z nimi,łapią mnie z rana jak się przeciągam,są bardzo bolesne,muszę szybko zeskakiwać z łóżka i rozmasowywać łydkę, skurcze łapią mnie po bokach z zewnętrznej strony łydki jednego ranka jedna drugiego ranka droga lydka,oprócz asparginu dwa razy dziennie biorę jeszcze na noc magne b6 i dalej mnie łapią te skurcze,za mało tego magnezu biorę czy co bo nie wiem a boli jak diabli.

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Asia, super że wynik glukozy i tsh jest dobry trzymam kciuki, żeby lek pomógł Oliemu i przestał się męczyć z kupką.

Aguś, ja skurczy nóg w ogóle nie doświadczyłam w tej ciąży, a magnez zaczęłam brać na twardnienia brzucha i teraz mam spokój. Biorę 3x2 tabletki magne B6.

My wczoraj spedziłyśmy bardzo fajny dzień. Maja praktycznie cały dzień, z przerwą na obiad, biegała na świeżym powietrzu. Wyściskała wszystkie kotki, pieski, naoglądała się innych zwierzaczków, z których najbardziej spodobały jej się kaczki zaczęła je naśladować i sama chodziła jak kaczka, a cała rodzina miała z niej ubaw po pachy ognisko też wypaliło, Maja miała frajdę, kiełbaski były pyszne już dawno nie jadłam takich z ogniska wieczorem byłyśmy tak zmęczone, że obie padłyśmy szybko spać. Maja zresztą nadal śpi. Wstanie, to niedługo będziemy zbierać się do kościoła. Później idziemy do dziadków na obiad, są u nich jeszcze mój brat z bratową, więc też będzie fajnie może wybierzemy się na działkę

Miłej niedzieli wszystkim

Member Awatar beata 123
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-03 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez maggie_87 Zobacz posta
    Robaczku fajne ujęcia, super pamiątka ze śliczną Amelką jak imię jest już pewne to możesz dopisać do naszej tabelki

Aguś, Mooniaa, a Wy już macie wybrane imiona dla córeczek? Bo u Was też pusto w tej rubryce. Paula i Iwcia to już się w ogóle nie odzywają.

Mufka, Beata, Jaselka, Rudynka dopiszcie się do naszej tabelki jeśli kogoś pominęłam to przepraszam i niech też się dopisze link u Asi w sygnaturze. Dobra, koniec ogłoszeń

My dziś jedziemy na wieś do mojej babci, więc Maja się wyszaleje mój tata planuje zrobić dla wnusi ognisko, żeby miała atrakcję, także zapowiada się ciekawie
    się dopisałam do listy Dziękuję. Chwilę mnie nie było i teraz Was czytam i nadganiam. W pt miałam pobieraną krew i badanie moczu, jutro wybieram wyniki i do gin na wizytę...zobaczymy co powie i czy w końcu małą gwiazdeczka się zaczyna obracać bo do tej chwili z badań wynikało, że tupot małych stóp jest na dole

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów