Strona 550 z 665
Pokaż wyniki od 5,491 do 5,500 z 6643

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Mira teraz brzuszek wyżej, dziecko uciska przeponę i będzie się trudniej oddychać. Jak pod koniec opada brzuszek to sie czuje taką ulgę w oddychaniu przynajmniej tak miałam z Mają, a teraz widzę, że od początku mam nisko brzuszek (przez co ciągle ktoś się pyta kiedy rodzę, bo brzuszek mi już opadł ) ja wczoraj też przegięłam z jedzeniem. Najpierw placki ziemniaczane na obiad, po jakiejś godzinie przyjechali goście i jedliśmy pizzę i na to jeszcze gofry z bitą śmietaną i malinami, bo bratowa przywiozła. Po tym zestawie zjedzonym w przeciągu ok 2h nie mogłam się ruszyć, a później żołądek zaczął się buntować, no ale trudno się dziwić do końca dnia już nic nie zjadłam

Asia zaciskam kciuki za dobre wyniki!

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Ja się najadłam frytek i ryby a potem docisnęłam jeszcze chyba z połową kg truskawek i M&M'sami i to już było za dużo

A widziałyście jakie fajne dresiki będą w Lidlu od 20go? https://www.lidl-flyer.com/pl-PL/#/9.../flyer/page/26
    Stronę wcześniej są te bodziaki, które wklejała już Martita.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar Robaczek*
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-19 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny!
    Asiu, powodzenia na glukozie! Już niedługo, wytrzymasz :-)
    Maggie, dziękuję - zdjęcia z filmu faktycznie wyszły niezłe, chyba zrobię sobie mały albumik z fotek usg :-) A skoro mowa o jedzeniu - ja dzisiaj na obiad mam barszcz ukraiński i chilli con carne, thermomix działał wczoraj wieczorem
    Mira, teraz będę już śledzić promocje w sklepach, wreszcie będzie czas żeby pojechać rano i coś wybrać :-)
    Które mebelki z ikea wybrałaś? Moja koleżanka ma od nich łóżeczko i jest bardzo zadowolona. My dzisiaj odbieramy meble, ciekawa jestem jakości wykonania..po skręceniu wrzucę foty!

Właśnie czekam u gina, jak zwykle godzina poślizgu...ale u mnie dzisiaj powinno być szybko i sprawnie, zwykle badanie, może jakaś fota i do domu, czeka mnie pracowity dzień!

Aniołek[*]12.06.2015, 7tc

Witajcie a ja od wczoraj jestem taka zla jak osa w poniedziałek jedziemy a moj T wylądował jeszcze na Słowacji, bo komus auto nawaliło a ze był najbliżej to musiał jechac tak jest zawsze nic nie mozna zaplanować bo spedycja musi pokrzyżować plany. Tak wiec wszystko na ostatnia chwile posprzątać auto ja napewno tego nie zrobie nie bede sie gimnastykować przy tym, zakupów tez nie mam zamiaru dźwigać. Ahhh sie wyzalila

Mira te dresiki bardzo fajne ale dla mnie odpadają ze względu na kaptur przy leżącym niemowlaku kaptur jest to bardzo niewygodne rozwiazanie , nawet jak chcesz wrzucić w kombinezon to czapka plus kaptur od kombinezonu i jeszcze od dresiku.

Robaczku świetne ujęcia Amelki, będziecie mieli super pamiątkę.

Asia trzymam kciuki za dobre wyniki glukozy.

Miłego dnia dziewczynki

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Powodzenia robaczku u gina chyba wpadnę na obiad bo obie potrawy uwielbiam! Poproszę przepis na barszcz ukraiński bo coś nie mogę znaleźć takiego smaku jak przywozili do mojego przedszkola dla dzieci. Chilli con carne uwielbiamy całą rodziną włącznie z Oliwierkiem, ale robię dość łagodne.

Martita tak jest zazwyczaj :/ zawsze coś na koniec wyskoczy. Ale zaraz już będziecie razem wypoczywać

Ja już w domu, czas zleciał szybko bo miałam książkę i kończę właśnie drugą mega bułę a na obiad mam dziś pomidorową zjemy z rodzicami i Olciem na pierwsze, a potem na drugie jak mąż wróci z pracy leczo. Pozdrawiamy z kopiącym Dawidkiem, dostał cukru i szaleje

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member
    Mufka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-07 zobacz kalendarz
    Hej Dziewczyny! Ja tez sie wybieram na te promocje do lidla, bo u nas tez bedzie. Mnie tez denerwują te kaptury u bluz, dosc to niepraktyczne, zwlaszcza dla lezacego dziecka, ale moze w rozmiarze dla takiego raczkujacego jakas kupie. Na pewno kupie body i pajace. Nie wiem jak spodenki, bo maja w skladzie elastan i wiskoze - lepsza bylaby 100 proc. bawelna.
    Mnie dzis obudzil bol w dole brzucha i w w krzyzach wiec troche sie wystraszylam. Teraz juz lepiej - tylko brzuch pobolewa. Moze maly sie jakos przekrecil, bo czulam go tam na dole jak strasznie się wiercił.
    Robaczku - bardzo mile pozegnanie. Teraz z tym wieksza przyjemnoscia mozesz poswiecic sie dziecku.
    Asia - trzymam kciuki za glukoze.
    Maggie - przyjemnosci na wsi.
    Milego dnia wszystkim.

Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Robaczku jak już zamówię meble, to wkleję linki a potem zdjęcia gotowego pokoju, na razie nie ma sensu, bo mogę jeszcze trzy razy zmienić zdanie ;-)
    Jak było na wizycie?

Miłego dnia

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Robaczek*
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-19 zobacz kalendarz
    Już jestem po wizycie - niestety moje obawy się potwierdziły, zdiagnozowano mi cukrzyce :-( Norma jest 92, a ja miałam 93...
    Teraz badania cukru, szkolenia dietetyczne, konsultacje i ponowny test obciążenia po porodzie.. bleeeeee
    Oby tylko nie było gorzej bo wtedy insulina :-(
    Asiu, obie potrawy robiłam z thermomixa, przepisy są na cookido.pl.
    A na obiad zapraszam! Jak się umówimy na spotkanie u mnie, to przygotuję co sobie zażyczysz :-)
    Ostatnio edytowane przez Robaczek* ; 15-07-17 o 11:42

Aniołek[*]12.06.2015, 7tc

Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    No to zwolnienie spadło Ci z nieba. Współczuję to chyba jedna z najbardziej upierdliwych dolegliwości ciążowych, ale pomyśl sobie, że nie Ty pierwsza i nie ostatnia się z nią zmagasz, lekarze wiedzą dokładnie jak postępować i jest to do ogarnięcia. Głowa do góry, do porodu tylko trzy miesiące, wytrzymasz a Amelka jest wszystkiego warta

Senior Member
    Mufka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-07 zobacz kalendarz
    Robaczku nie martw sie. Jedna z moich przyjaciolek miala zdiagnozowana cukrzce ciazowa i z tego co wiem nie ma po ciazy zadnych problemow. Uwaza troche na diete, ale nie musi przymiwac insuliny.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów