Strona 549 z 665
Pokaż wyniki od 5,481 do 5,490 z 6647

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    O Wow ale niespodzianka super masz ludzi w pracy i widać, że jesteś lubiana też bym się chyba poryczała

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Robaczek*
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-19 zobacz kalendarz
    Mira, Maggie - było bardzo miło i totalne zaskoczenie! W prawdzie u mnie obyło się bez łez, choć moje koleżanki się popłakały Gdy dziękowałam w imieniu swoim i Amelki :-) powiedziałam tez , ze jest zdrowa, waży 930 g i właśnie okazuje radość kopniakami dziękując za wszystkie prezenty Potem oglądałam ubranka i przy każdym kolejnym było głośne westchnienie ;-)
    Szefowa tez miała szklące oczy jak mi dziękowała za ostatnie miesiące wytężonej pracy..nie wdając się zbytnio w szczegóły, realizowaliśmy projekt, w który byłam mocno zaangażowana (również po godzinach, w domu) a dzisiaj (sic! niezły timing!) przyszła decyzja, ze dostaliśmy dofinansowanie i projekt będzie realizowany. Już beze mnie i stąd wielki smutek mojej szefowej, ale sukces i tak wspaniały.
    Będzie mi ich brakować, ale z drugiej strony cieszę się, ze wreszcie odpocznę...
    Z frontu remontowego donoszę, ze pokój Amelki już po pierwszym malowaniu na szaro-gołębi odcień :-) Jutro powtórka i potem skręcamy mebelki :-)) yuppppiiii
    Ostatnio edytowane przez Robaczek* ; 14-07-17 o 19:29

Aniołek[*]12.06.2015, 7tc

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Robaczku bardzo piękny gest ja również bym ryczala jak bóbr... widać że jesteś doceniana w pracy
    To teraz czekamy na zdjęcia pokoiku

Senior Member Awatar Robaczek*
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-19 zobacz kalendarz
    Evlin, dzięki! Zdjęcia pokoiku powinny być po weekendzie :-)
    A tymczasem zrobiłam kilka klatek z filmu pt. "Amelia"

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Screen Shot 2017-07-14 at 10.29.43 PM.jpg
Wyświetleń:	23
Rozmiar:	10.4 KB
ID:	101356Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Screen Shot 2017-07-14 at 10.37.56 PM.jpg
Wyświetleń:	21
Rozmiar:	9.9 KB
ID:	101357Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Screen Shot 2017-07-14 at 10.58.09 PM.jpg
Wyświetleń:	20
Rozmiar:	11.4 KB
ID:	101358Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Screen Shot 2017-07-14 at 10.58.20 PM.jpg
Wyświetleń:	19
Rozmiar:	12.6 KB
ID:	101359Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Screen Shot 2017-07-14 at 11.01.43 PM.jpg
Wyświetleń:	24
Rozmiar:	11.2 KB
ID:	101360

Aniołek[*]12.06.2015, 7tc

O mnie
    Robaczku fajne ujęcia, super pamiątka ze śliczną Amelką jak imię jest już pewne to możesz dopisać do naszej tabelki

Aguś, Mooniaa, a Wy już macie wybrane imiona dla córeczek? Bo u Was też pusto w tej rubryce. Paula i Iwcia to już się w ogóle nie odzywają.

Mufka, Beata, Jaselka, Rudynka dopiszcie się do naszej tabelki jeśli kogoś pominęłam to przepraszam i niech też się dopisze link u Asi w sygnaturze. Dobra, koniec ogłoszeń

My dziś jedziemy na wieś do mojej babci, więc Maja się wyszaleje mój tata planuje zrobić dla wnusi ognisko, żeby miała atrakcję, także zapowiada się ciekawie

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Robaczku super pożegnanie ekstra że masz pracę, z ktorej jesteś zadowolona i która zadowolona jest z Ciebie to jest dużo w życiu. No i tak jak życzyłam powodzenia w remoncie, czekamy na fotki jak skończycie

Co do radzenia sobie z dzieckiem u nas jest dobrze bo Oli jest też bardzo pomocny, sam się potrafi bawić, ale też jak coś robię to on ze mną włącznie z podawaniem ziemniaków jak tylko widzi że wyciągam obieraczkę albo jak jestem w toalecie musi ze mną spłukać wodę także mamy wesoło. Rzeczywiście miał czas że tylko jęczał, ale to było jak raczkował i chciał cały czas na ręce, ale od dawna już jest złote dziecko. Oby brat się w niego wdał.

Ja po wypiciu glukozy, czekam teraz na drugie pobranie. Piłam tym razem bez cytryny jak dr kazała, ale pielęgniarka mówi że ona poleca bo jest inny smak, a jak ktos ma cukrzyce to i tak wyjdzie mimo fruktozy w cytrynie więc nie wiadomo kogo słuchać. W każdym razie nie było zle, gorsza jest taka fala jak pózniej przychodzi czujesz że ten cukier zaczyna działać i robi mi się duszno tak miałam w pierwszej ciąży i teraz, ale wachlowanie daje radę i już Ok. Jeszcze poltorej godzinki i kanapka czeka w torebce

Miłego weekendu kochane

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

O mnie
    Asiu to powodzenia najważniejsze, że już wypite i nie zostało zwrócone wynik będziesz miała dziś czy w poniedziałek?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    O to szykuje się Wam świetny dzień

Asiu, powodzenia na glukozie i kciuki za dobry wynik! Też piłam bez cytryny, bo się naczytałam jak to może wynik zafałszować i dało się przeżyć, aczkolwiek bardzo sę cieszę, że nie trzeba tego badania powtarzać.

U mnie pogoda byle jaka, mokro, szaro i ponuro i ja też tak się byle jak czuję. Coś mnie głowa pobolewa, mam lekką niestrawność (wczoraj się chyba przejadłam) i w ogóle to od kilku dni ciężej mi się oddycha. Dobra, to sobie pomarudziłam

Przymierzam się powoli do zakupu mebli, bo na początku sierpnia rodzice mają wolne i będziemy robić mały remont (głównie trzeba pomalować pokój i przestawić meble). I znowu zmieniłam koncepcję, jednak nie będzie Klupsia a Ikea, ale na szczęście w mojej okolicy można zamówić od nich meble online
    Ostatnio edytowane przez *Mira ; 15-07-17 o 08:12

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Dziś popołudniu będę miec wyniki. Mam nadzieję że tsh nie poszło znów w górę (Pilnowałam tego 30 minutowego odstępu przed jedzeniem). Masz rację Mira zle nie jest, ale całe szczescie że to robi się zazwyczaj tylko raz w ciąży. U nas jedyny "remont" to będzie kupno łóżka Oliwierowi i przeniesienie łóżeczka do naszej sypialni. Znów po najniższej linii oporu i cały czas mam wrażenie że do tego tyle czasu, planujemy to na wrzesień/październik

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Ja sobie założyłam, że do końca sierpnia wszystko musi być gotowe jakby co (a będzie szybciej) ale przy pierwszym dziecku to chyba normalne, że człowiek przeżywa to wszystko jak szalony.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów