Strona 541 z 667
Pokaż wyniki od 5,401 do 5,410 z 6666

Październikowe mamy 2017

84maja spokojnie, szkoda sie denerwowac forum bo i tak jeszcze duzo nerwow w realnym zyciu nas czeka. Dziewczyny tez zle nie chcialy. Ot wyrazily swoje zdanie i pewno przez mysl im nie przeszlo, ze to moze sprawic przykrosc.
    Najważniejsze ze oboje z dzieckiem macie sie dobrze.
    Remont tez sie skonczy. Dach nad glowa jest. A te pieniadze ktore dawaliscie na wynajem teraz mozecie wkladac w wlasny dom.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Evlin szyjka ok 5cm to wręcz łabędzia szyjka no i super na tym etapie A Antoś szczuplaczek, ale wiesz, że teraz dzieci rosną skokowo i może być tak, że do następnej wizyty przybierze dużo więcej

Maja super, że z Antosiem dobrze i wyniki bardzo dobre

Dziękuję za wsparcie przed wizytą i ciepłe słowa:*

Maggie bedzie dobrze, kciuki zacisniete:-)

Senior Member
    Mufka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-07 zobacz kalendarz
    Maja - najwazniejsze, ze z Antosiem wszystko dobrze i ze wyniki dobre.
    Robaczku - no to fajnie, ze glukoza już z głowy.
    Evlin - moj synus tez w 26 tyg. wazyl 800 gr. ☺

Senior Member Awatar Robaczek*
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-19 zobacz kalendarz
    Smile, fajnie, ze szyjesz dla dzieciaczka! Ja teź zamierzam :-) Maszynę mam, więc jak już będę na zwolnieniu - wkrótce, hurrrraaa! - to chcę uszyć jakieś drobiazgi.
    Ciasta tez uwielbiam piec, chociaż nie jadam praktycznie wcale. Dzisiaj zrobiłam serniczek ma zimno, o ten: http://www.mojewypieki.com/przepis/s...-z-truskawkami. M już testuje i mówi, ze pycha ;-) Dorzuciłam truskawki i borówki do masy, ładnie wyglądają. W ogóle lubię urzędować w kuchni, jak tylko mam czas, więc teraz będę szaleć póki mogę ;-)

Maggie, trzymam kciuki za wizytę, na pewno będzie dobrze z Bartusiem!
    Maja, powodzenia z budową, oby szybko i bezboleśnie udało się dokończyć. Dobrze, ze Antoś zdrowy!

Dziewczyny, jutro mam ostatnie badanie prenatalne i jeśli się uda to nakręcimy film ;-) W weekend będę urządzać pokój dziecięcy - farba kupiona, gołębia szarość - meble mają przyjechać w piątek, także szykuje się pracowity weekend :-) Jak wyjdzie fajnie to cyknę foty i Wam pokażę. Poza tym kupiłam rożki Minky, urocze są...i zamówiłam laktator, używany, ale za pół ceny, więc mam nadzieję, ze nie pożałuję zakupu, a w razie gdyby okazał się zbędny to odsprzedam dalej. M zamówił też nianię elektroniczną, więc powoli wyprawka się kompletuje i kolejne punkty skreślam z listy ;-)
    Ostatnio edytowane przez Robaczek* ; 12-07-17 o 21:45

Aniołek[*]12.06.2015, 7tc

Dzień dobry dziewczyny. Ja jade dzis dostac moja immunoglobuline. Zastrzyk fuj:-).
    Maggie trzymam kciuki. Powodzenia.

Senior Member
    smile.

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-08 zobacz kalendarz
    Maggie trzymam kciuki :* musi być dobrze

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Mufka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-07 zobacz kalendarz
    Czesc Jaselka. Oj, zastrzyki są rzeczwiście fuj ☺, ale jak trzeba to trzeba. Maggie - mysle o Was cieplo.

Mufka bo przy wyborze meza powinnam sie skupic na takich z rh-, obeszlo by sie bez zastrzykow:-) a tak to trzeba. Z drugiej strony jakos sie na niego nie skarze to ta wade przetrzymam :-). Zastrzyk przezyty, hemoglobina dobra. To teraz kawa i rogalik na drugie sniadanie w nagrode.

Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    Cześć
    Ja już po pobraniu krwi. U nas od wczoraj leje więc szłam do przychodni w deszczu i w dodatku na termometrze tylko 9stopni. Teraz już na szczęście sie wypogadza. Wyniki popoludniu, jestem ciekawa jak hemoglobina.
    Trzymam kciuki za wizyty. Maggie daj koniecznie znać jak ma się Bartuś.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów