Strona 540 z 670
Pokaż wyniki od 5,391 do 5,400 z 6695

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Niestety z telefonu nie mogę wrzucić zdjęcia nawet jak je przytne... spróbuje jutro z komputera

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    84maja

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-30 zobacz kalendarz
    [QUOTE=Asia1988x;3087981]Nie czaję tematu o wstawianiu mebli do pokoju jak nie ma dachu nad łazienką i kuchnią. I'm sorry. I nie wiem jak zaplanowaliście termin przeprowadzki z takimi olbrzymimi tyłami w budowie, przepraszam maja ale jakoś mi zapachniało blanką

Nad pokojami mam dach więc nie przeszkadza mi to we wstawianiu mebli. Ja nie ustaliłam sobie terminu wyprowadzki tylko dostałam wypowiedzenie najmu jak właścicielka dowiedziała się że kupiliśmy sobie dom a to jest różnica. Skoro jestem posądzona za oszustkę jak blanka to wcale nie muszę się wam zwierzać. Przykro mi się zrobiło ale cóż takie życie

Senior Member
    84maja

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Jaselka Zobacz posta
    Dziewczyny ale to 84maja ma tak mieszkac i najważniejsze jest ze ona sobie to wyobraza. Jesli ona uwaza ze da rade to tak jest.
    Dzięki chociaż Ty po mnie nie jeździsz

Senior Member
    84maja

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Kiora88ŚL Zobacz posta
    Piszecie o tym remoncie Mai jakby to tragedia jakaś była. " Ja sobie nie wyobrażam, ja to ja tamto". A piszecie tak bo nie jesteście w tej sytuacji. Jakby babcia miała wąsy to by dziadkiem była.
    Ja tą sytuację rozumiem. W poprzedniej ciąży w 8 miesiącu stawialiśmy od podstaw łazienkę. Mąż pracował po 12 godzin więc ja byłam pomocnikiem faceta, który tą łazienkę robił. Ponad miesiąc roboty ( a miał być tydzień) i zaraz po remoncie trafiłam ze skurczami do szpitala na tydzień.
    Kuchni nie miałam, kibla nie miałam, myć nie było się gdzie. Ale byłam na swoim. Przestańcie tak gderać, bo nie pamięta wół jak cielęciem był. No chyba, ze wszystkie wyprowadzałyście się na gotowe i bladego pojęcia o remontach nie macie-w takiej sytuacji to nie nie ma co zazdrościć, bo nie ma nic lepszego niż satysfakcja z tworzenia gniazda.
    Ach, wkurzacie mnie dzisiaj na serio. Postawcie się w sytuacji Mai i pomyślcie jak się czuje-zmęczona remontem a tu zamiast pocieszenia to jeszcze szpile w tyłek !
    Dziękuję Ci kochana, masz rację aż się poryczałam jak zaczęłam czytać wpisy

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Myślę maja że jakbyś usłyszała o przeprowadzce ciężarnej do domu bez dachu też byłoby Ci trudno uwierzyć. Nie zarejestrowałam że jest nad pokojami, kiedyś pisałaś że go Wam zerwało i myślałam że tak zostało po prostu. I nie zarejestrowałam też że właścicielka Wam wypowiedziała umowę także jeśli czytam nieuważnie przepraszam. Jeśli to wszystko prawda bardzo Ci współczuję sytuacji i jak wcześniej napisałam życzę by wszystko szybko poszło. A jeśli nadal jesteś na mnie zła, to nie zwracaj na mnie uwagi bo jak pewnie zauważyłaś jest tu trochę dziewczyn które za Tobą stoją murem i szkoda żebyś się odcinała. Ja być może jestem zbyt podejrzliwa jeśli chodzi o forum po ostatnich akcjach.

Maggie oczywiście kciuki są! Czekamy jutro na wieści

Evlin gratuluję udanej wizyty

Moniqla na pewno mąż się ucieszył z kulinarnych niespodzianek

Za Ciebie Mira będą kciuki w poniedziałek.

Dziś byliśmy u teściowej i okazało się że mamy u niej dwa kartony rzeczy Oliwierka jeden to 68 i baldachim z ochraniaczem, drugi muszę przejrzeć bo jest podpisany 56-68 także jutro jak Oli zaśnie będę mieć miłe zajęcie

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member
    84maja

O mnie
    Wreszcie doczytałam Was do końca. Przepraszam że rozpętałam taką burzę ale nie to miałam na celu. Dla wyjaśnienia to nie ja podjęłam decyzję o wyprowadzce tylko zostałam postawiona przed faktem dokonanym. Właścicielka wypowiedziała mi umowę bo się dowiedziała że kupiłam sobie dom i już znalazła sobie nowych lokatorów od 1 sierpnia więc nie miałam nic do gadania. Dom stoi ze ścianami i dachem a jedynie dostawiamy kuchnię z łazienką. Wodę w domu mam dociągniętą i prąd również. Nie jestem bogaczką i nie mam bogatych rodziców więc nie stać mnie na wynajęcie fachowej ekipy która przyjdzie i zrobi wszystko sama. Tak w skrócie to wygląda.

Jak by jeszcze Was interesowało to wizyta u lekarza przebiegła dobrze, wyniki badań łącznie z glukozą są bardzo dobre. Szyjka miękka ale zamknięta. Antoś ma się dobrze ale nie wiem ile waży

Senior Member
    aguś026

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2015-07-02 zobacz kalendarz
    Maggie będę mocno trzymać kciuki za udaną wizytę,kochana musi być dobrze, trzymaj się jutro dzielnie :*

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member Awatar jabłuszko
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-01 zobacz kalendarz
    84maja, ten kto nie budował/remontował domu nie wie co to remont U mnie ekipa od nowego dachu miała wejść w maju, ale chyba nie dogadaliśmy się, że chodzi o ten rok natomiast elewację też już chyba zrobimy w przyszłym roku, bo mają opóźnienie i wejdą pod koniec sierpnia... więc z kurzu się nie opędzę przed porodem... Szczerze Ci współczuje całego remontu, u mnie trwa od 2 lat i końca nie widać... i nawet finanse są, a trafić na dobrą ekipę to po prostu cud!
    Zapisałam się wreszcie do szkoły rodzenia, Bąbelku Ty mówiłaś, że na Żelaznej będziesz rodziła? bo tam się zapisałam na szkołę rodzenia , bo w bielańskim mają urlop od szkoły rodzenia

Senior Member
    84maja

O mnie
    Asia1988x nie jestem na Ciebie zła bo zaczęłam odpisywać po kolei nie czytając wszystkich stron forum. Po prostu zrobiło mi się przykro aż się poryczałam. Chyba nadmiar tego wszystkiego właśnie ze mnie spłynął

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    No to super maja że z Antkiem dobrze! Jeśli masz wodę, prąd i pokoje to jakiś czas i w pokoju można gotować na kuchence turystycznej, korzystać z miski zamiast wanny i zlewu. My nie mieliśmy gazu przez miesiąc, ale to drobnostka. Ekipę wzięliśmy z mojej rodzinnej miejscowości załatwiając im nocleg i mimo to wyszliśmy na całym mieszkaniu za nich tak jakbyśmy tu zapłacili za fachowców robiących jedno pomieszczenie taka różnica... a chłopaki mieli zapłacone za robotę więc siedzieli po 10-12 godzin by skończyć jak najszybciej i jechac na następna fuchę i móc znów zarobić co było nam bardzo na rękę bo szybciej było ogarnięte. Zakładanie drzwi, paneli, mebli w kuchni to już ogarnął mąż z tatą, ale płytek nikt z nas nie potrafi położyć. Tak jak napisałam życzę powodzenia. Antek to twardziel mimo wysiłków mamy

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów