Strona 538 z 659
Pokaż wyniki od 5,371 do 5,380 z 6587

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Dziewczyny dziękuję za odpowiedzi. Teraz już mniej mnie to przeraża.
    Dziewczyny dajmy spokój z ta przeprowadzka. Maja na pewno nie chciała wywołać takiej burzy.
    Mira cudne prześcieradła

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    dla rozładowania napięcia chciałam jeszcze napomknąć, że mój mąż nie lubi zupy pomidorowej za to ketchup je do wszystkiego.

co do prześcieradeł ja mam chyba z frotte do wózka, ale w zimie i tak miałam kocyk pod spodem. Są też prześcieradła na przewijak, żeby dziecku nie było nieprzyjemnie od tej ceraty, ale u nas przy wiecznych kleksach nie miałoby to prawa bytu i używaliśmy tych podkładów do przewijania co kupujecie na łóżko po porodzie.

maja, żeby była jasność, na pewno każda z nas zyczy Ci szybkiego uporania się z remontem i więcej szczęścia niż do tej pory.

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member
    Kiora88ŚL

Mieszka w
    Mysłowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Asia1988x Zobacz posta
    dla rozładowania napięcia chciałam jeszcze napomknąć, że mój mąż nie lubi zupy pomidorowej za to ketchup je do wszystkiego.

co do prześcieradeł ja mam chyba z frotte do wózka, ale w zimie i tak miałam kocyk pod spodem. Są też prześcieradła na przewijak, żeby dziecku nie było nieprzyjemnie od tej ceraty, ale u nas przy wiecznych kleksach nie miałoby to prawa bytu i używaliśmy tych podkładów do przewijania co kupujecie na łóżko po porodzie.

maja, żeby była jasność, na pewno każda z nas zyczy Ci szybkiego uporania się z remontem i więcej szczęścia niż do tej pory.
    Twój mąż to jakiś ewenement jesli tej zupy nie lubi
    Mój też wciskał do wszystkiego ketchup ale do czasu... Jak nie byliśmy w stanie stwierdzić co jest między innymi przyczyną jego brzuszka, zaczęliśmy czytać składy. Padło między innymi na ketchup. Ile tam jest cukru to jeden Bóg wie.
    Skończyło się ketchupowanie nawet chleba z pomidorem ( na serio).
    Mama 2 synów, 4 kotów i męża

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    wierzę. Mój je z ketchupem takie zawijaski z ciasta francuskiego, które smaruję m.in. ketchupem przed zapieczeniem. także ketchup z ketchupem. mimo brzuszka chyba nie rzuci tego nałogu

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member Awatar moniqla
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-03 zobacz kalendarz
    Martita chce mieć to już za sobą, bo to 3 firma wózka nad którą się zastanawiałam i najzwyczajniej w świecie już bzikuję... Co ma być to będzie, bo nawet nie mam pewności czy mała będzie chciała jeździć w wózku Anex jest cudny, ale popytałam doświadczonych mam i nie wszystko jest w nim dopracowane (zresztą jak w każdym) a 3000zł to nie małe pieniążki postawiłam na ROAN BASS SOFT (Denim collection kolor grey white) + fotelik MC PEBBLE zaoszczędzę jakieś 500-600, które spożytkuję na inne pierdoły dla maleństwa

Mira dzięki za link właśnie czegoś takiego szukałam !

Pochwalę się, że zwlekłam się z łózka, bo nie byłabym sobą gdybym nie zrobiła nic na rocznicę więc biszkopt z owocami już na finiszu i zapiekanka ziemniaczana z mięskiem mielonym zaraz wyląduje w piekarniku Aż Magdalenka podskakuje z radości, że będzie mogła spróbować tych pyszności

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Moniqla proszę
    Właśnie dlatego wkleilam bo dość się ich naszukałam. Na Allegro wydawały mi się jakieś takie bylejakie i kolory wrzeszczące a ja chciałam stonowane, a w innym sklepach były np 2 szt za 80 zł.

Kiora, przepraszam, przesadziłam ale jestem pyskata baba ze Śląska a ten typ tak ma. I lubię ketchup.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member
    Mufka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-07 zobacz kalendarz
    Nie wiem co ci faceci maja z ketchupem bo moj mąż jest też jego miłośnikiem. Troche z tym próbowałam walczyć, ale w końcu sama dałam się przeciągnąć na ciemną stronę mocy☺.
    Moja mama mi melduje, że w Pepco od piątku body niemowlęce za 4,99 a pajace za 14,99.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Kiora88ŚL

Mieszka w
    Mysłowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez *Mira Zobacz posta
    Moniqla proszę
    Właśnie dlatego wkleilam bo dość się ich naszukałam. Na Allegro wydawały mi się jakieś takie bylejakie i kolory wrzeszczące a ja chciałam stonowane, a w innym sklepach były np 2 szt za 80 zł.

Kiora, przepraszam, przesadziłam ale jestem pyskata baba ze Śląska a ten typ tak ma. I lubię ketchup.
    Ja też przepraszam. Pyskata i nieznośna baba ze Śląska D
    Mama 2 synów, 4 kotów i męża

Senior Member Awatar PatiM
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-15 zobacz kalendarz
    moniqla piekny wózek, sprawdze czy u mnie w miescie takie są, chetnie bym taki wybrała, fotelik tez mam ten pebble juz w domu razem z baza czeka,
    U diabetologa wizyta udana, pani doktor pytała czy schudłam, zważyła mnie i okazało sie ze waga stoi od dwóch tyg, kazała ciut więcej jesc ale dietę trzymać,

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    A ja byłam dziś odebrać wyniki te wczorajsze i chciałam zapytać o tę toksoplazmozę, ale pani w rejestracji mnie uprzedziła mówiąc, że koleżanka się pomyliła i nie zrobiła mi tej toksoplazmozy. Chciała żebym jutro przyszła na pobranie krwi, ale jutro rano jadę do Torunia na te wizyty to nie bardzo mi pasuje, więc podjadę w piątek.
    Generalnie Dziewczyny mam ogromną prośbę o trzymanie kciuków za moją jutrzejszą wizytę u gina. Jutro się okaże co z tą komorą mózgową z płynem Bartusia, co poprzednio była większa od pozostałych. Modlę się, żeby się tylko nie powiększyła

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów