Strona 536 z 654
Pokaż wyniki od 5,351 do 5,360 z 6536

Październikowe mamy 2017

Witajcie, a ja znowu spac nie moge zasnęłam po 2 wstałam punkt 8, dzieci jeszcze spia ja mogła bym korzystać ale Agatka mamie nie daje

Cieszę sie ze wyniki macie dobre, mi cos ostatnie trzy dni cukier zaczyna wariować, raz w normie potem przekroczone sama juz nie wiem co myślec.

Maja dla mnie to jest abstrakcja mieszkać na placu budowy, rozumiem ze w tej czesci gdzie będziecie mieszkali to macie jakis dach i ściany i co na to Twój maz jak sie do tego wszystkiego odnosi?

Moniqla i na jaki wózek wkoncu padł wybór?

A ja mam ochotę uszyć sama literki zeby powiesić na ścianie albo lozeczku albo taka girlande z chorągiewek tylko musiała bym gdzies dorwać kolorowe skrawki materiału bo na metry kupować sie nie opłaca. Napewno nie bedzie to takie ładne jak kupione ale liczy sie fakt własnoręcznie wykonane. Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_6572.jpg
Wyświetleń:	22
Rozmiar:	47.3 KB
ID:	101320

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Asia przykro mi ze masz takie kłopoty z Olim.
    Również sądzę że plac budowy to nie miejsce dla kobiety w ciąży i to tak zaawansowanej. Wozenie pracowników to jedno ale taka przeprowadzka to drugie. Argumenty Ze kiedys nie bylo pradu wody itp nie trafiaja do mnie.
    Na początku tez chciałam uszyć coś dla Antosia ale zakup wszystkiego łącznie z maszyna jest teraz nieosiągalny. Podoba mi się to ale może zamowie u kogoś

Evlin ja maszynę Naszczescie mam, uszyłam dziecku stroj Elzy na bal przebierańców to moze literki mnie nie pokonają choc czuje ze z tym bedzie duzo bawienia. Choragiewki podejrzewam ze sa łatwiejsze do szycia bo tylko z trójkątów musze mojego przekonać zeby zmienić Agatke na Olę wtedy tylko 3 literki beda do uszycia Hahah

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Ja nie umiem przyszyć prosto guzika, także tylko mogę Wasze dzieła podziwiać

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Cytat Zamieszczone przez *Mira Zobacz posta
    Ja nie umiem przyszyć prosto guzika, także tylko mogę Wasze dzieła podziwiać
    Haha Mira, to podobnie jak u mnie

Asia, współczuję problemów z Olim. U nas też czasem są takie akcje, jak Maja specjalnie wstrzymuje kupę.

Ja też nie wyobrażam sobie mieszkać na placu budowy i to w zaawansowanej ciąży. Siku w nocy może do wiaderka robić? Ja bym jednak próbowała znaleźć inne lokum na ten czas, bo przecież jak jeszcze nie ma ścian i dachu to nie takie hop siup, że na dniach będzie gotowe

Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    Witajcie
    Ja do szycia to mam dwie lewe ręce, także pozostaje mi kupowanie gotowych rzeczy. Znalazłam babkę, która szyje wszystkie tego typu dodatki, kocyki itd. i do tego jest z mojego miasta więc mogę podjechać i na żywo wszystko wybrać.
    Asia współczuję problemów z Olim. U nas z kolei jest problem nadal z pieluchą. Mamy już postęp bo bez problemu siada, ale jak zaczyna coś robić to wpada w panikę i wszystko wstrzymuje. Z każdym dniem idzie łatwiej ale jeszcze długa droga przed nami.
    U nas dzisiaj upał od rana ale czuję, że skończy się deszczem. Właśnie wróciłam z zakupów i czekam na koleżankę bo ma wpaść na kawę. Jutro rano jadę do laboratorium żeby mieć wyniki na poniedziałkową wizytę. Dzisiaj z samego rana Filip tak mnie skopał, że aż mnie żebra bolą. Jestem ciekawa ile waży, bo po sile kopniaków obstawiam że kilogram już przekroczył

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    ja też z tych nieszyjących. Przeciwieństwo mojej mamy. Ale i tak nic kupuję dla Dawidka bo po Olim mam jak nowe komplety do wózka, kocyki, pościel do łóżeczka, ręczniczki, nawet pieluchy tetrowe bo wszystko zostawiałam, nie wiedziałam w jakiej sytuacji będziemy gdy nam się uda. Z jednej strony cieszę się, że wszystko mam, z drugiej szkoda. Ale przyjdzie czas, że Oli będzie niszczył ciuchy itp. i wszystko i tak trzeba będzie kupować podwójnie. A na pewno jeszcze wyskoczą nam jakieś ubrankowe braki jak sprawdzę co mam i się kupi.

Do lekarza udało mi się zapisać na piątek 13:30, oby już z górki. Kiedyś się nie rozumiało tych rozmów matek o kupach ich dzieci, teraz to nabiera zupełnie innego znaczenia a jak się dziecko urodzi te pierwsze miesiące to już w ogóle analiza i kupa podstawą wiedzy o stanie zdrowia dziecka wtedy

Przepraszam, ale wcześniej zapomniałam nicka, któraś pisała że to nie półpasiec jak podejrzewała, także całe szczęście i zdrówka!

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Dziewczyny mam pytanie o połóg... jak długo mogą lecieć te odpady porodowe z nas? I jak wygląda obchod po porodzie? Kupowalyscie specjalne majtki na czas po porodzie? Takie do domu..

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    evlin ja za bardzo chyba nie pomogę bo skończyło się cc i bardzo ładnie musieli mnie w środku wyczyścić bo odchodów prawie nie miałam, to było jak okres bardzo obfity, parę dni w szpitalu używałam tych dużych podkładów, a później już starczały mi długie podpaski. Także majtek innych nie miałam niż normalnie, u mnie był problem z blizną, majtki musiałam mieć obniżone, zawinięte bo podrażniały bliznę. Obchód też tylko mogę napisać jak po cc wygląda, sprawdzali stan blizny, w krocze wcale nie zaglądali. Mi się trochę babrała bo żeby ją wietrzyć musiałam podnosić brzuch tyle mi jeszcze skóry zostało po porodzie, że normalnie przykrywała mi bliznę często octenisept po prostu.

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Dziewczyny ale to 84maja ma tak mieszkac i najważniejsze jest ze ona sobie to wyobraza. Jesli ona uwaza ze da rade to tak jest.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów