Strona 534 z 665
Pokaż wyniki od 5,331 do 5,340 z 6643

Październikowe mamy 2017

Senior Member
    smile.

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-08 zobacz kalendarz
    Moniqa gratuluje udanej wizyty Duża Madzia

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Smile, śliczny komplet dla córci a ten tort.. matko jedyna, ja chcę kawałek!!

Moniqla, ale duża Madzia no i super, że szyjka jest w normie

Mam wyniki krzywej. Na czczo 78, po 1h 153, po 2h 124mg/dl. W pierwszej chwili trochę mnie przeraziło to 153, ale przypomniało mi się, że po 1h musi być wynik poniżej 180, a po 2h poniżej 140, więc łapię się w normie

Senior Member
    Mufka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-07 zobacz kalendarz
    84maja - współczuję sensacji żołądkowych i zamieszania z przeprowadzką. Bez kuchni i łazienki to będzie masakra. Nie możesz na jakiś czas zamieszkać u kogoś z rodziny lub przyjaciół dopóki te pomieszczenia nie będą wykończone? My przeprowadzaliśmy się miesiąc temu i choć starałam się na siebie uważać, to myślę, ze tych skurczy dostałam po tym.
    Smile - gratuluję zdolności i kreatywności. Tort rzeczywiście mega.
    Gratuluję dobrych wyników cukrowych. Moniqla- Madzia to juz rzeczywiście duża dziewczynka. Super!
    Co do sesji noworodkowych, to jakos tak za bardzo za nimi nie przepadam, ale marzy mi się sesja ciążowa. Mój mąż nastawiony sceptycznie. Mówi, że woli dolożyć i kupić jakiś aparat, zeby nie polegać tylko na zdjęciach ze smartfona. No ale kto by nam zrobił te zdjęcia to już nie wiem.
    Wczoraj przyszły wyniki i okazało się, że mój półpasiec to nie półpasiec tylko nie wiadomo co. Mam się smarować maścią z cynkiem, a jak nie pomoże to do dermatologa.
    Ach, chciałam jeszcze przywitać dziewczyny, które pojawiły się na forum odkąd pisałam po raz ostatni.

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Smile piękny komplecik dla córci
    Moniqla cieszę się, że wizyta udana
    Dzisiaj przyszła do mnie paczka dla Antosia z rajstopkami i skarpetkami jakie to wszystko słodziutkie a jutro powinna być paczka z apteki
    Co do sesji zdjęciowych to ja za miesiąc chcę iść na sesję ciążową ale jeszcze przemyślę temat noworodkowe są śliczne ale ceny zaporowe.

Senior Member
    smile.

O mnie
    Dzięki Dziewczyny,
    Piec lubię od zawsze.
    A maszynę odkryłam w ciąży, bo te wszystkie handmade'owe ubranka, kołderki są mega drogie, a tak można to zrobić taniej samemu a i satysfakcja jaka
    Teraz będe szyć kołderkę i poduszkę do kosza Mojżesza
    Mufko całe szczęście, ze to nie półpasiec
    Maggie super że wyniki są dobre

Senior Member
    aguś026

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2015-07-02 zobacz kalendarz
    Martita Twoja Agatka na zdjęciu 3d wygląda cudnie tak wyraźnie widać Twoją Perełkę fantastyczna focia

Asia co się stało że jesteś dziś nie w humorze?

Smile śliczne spodenki i opaska odważna jesteś z tym szyciem a powiedz mi drogo wychodzi zamówienie materiału i wkładu do kołderki i poduszki żeby móc samemu to zrobić?

Moniqla gratuluję udanej wizyty i dużej córci 1200g to już piekna waga

Maggie jak czytałam Twoje wyniki glukozy to aż mi sie ciśnienie podniosło ale na szczęście ten drugi wynik jest po godzinie a nie dwóch uff

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Przyszły wyniki.
    Hemoglobina trochę spadła - z 12,5 na 11,9. Norma wg tego laboratorium jest od 11,2 więc jeszcze nie mam anemii, ale mały ciągnie ze mnie ile wejdzie.
    CRP pięknie w środku na środku (3,21, norma 0-5), mocz nieźle, troszkę krwinek białych i nabłonków płaskich ale cała reszta ok. Nie ma źle

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    smile.

O mnie
    Aguś opaski i spodenki szyje się szybko, więc jeśli już siedzę to zajmuje czasem ręce Moja kołderka będzie mniejsza niz do łóżeczka. Za bawełnę 160*100 dałam 11 zł wypełnienie ok 9 zł. Z tym że wypełnienie jest na taka kołderkę łóżeczkowa więc ja zrobię dwie mniejsze do kosza i wózka
    Mira wyniki niezłe mi też spadła hemoglobina po ostatnich badaniach w labie a w szpitalu wynik zupełnie inny,lepszy

Senior Member
    Kiora88ŚL

Mieszka w
    Mysłowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-09 zobacz kalendarz
    Mira-jest nawet dobrze Super !
    Obkupiłam się dzisiaj na allegro, pościel z Minky do wózka i kołyski, jakieś tam pierdoły, pieluchy flanelowe i tetrowe drukowane, coś tam babry dziabry i stówka pękła. Jak to ?!

Pieluch w Lidlu za trzęsieniem, chciałam też wziąć 3 ale ... cena żadna rewelacja. Wzięłam tylko jeden karton dwójeczek, w garażu mam jeszcze chyba jeden karton i paczkę taką do szpitala i styknie na sam początek. A później będzie polowanie i liczenie.
    Pamiętacie mamuśki (te, które już dzieci mają) te polowania na mleko czy pieluchy i obliczanie ile wychodziło za sztukę ? Znowu sobie będzie trzeba matematykę przypominać i wstawiać się na tor ekonomic

Pierworódki-będzie zajebiscie Mówię Wam
    Mama 2 synów, 4 kotów i męża

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Mira, no to nie są złe Twoje wyniki A te związane z krzepliwością już masz? Też są ok? U mnie w tym miesiącu morfologia się poprawiła, więc żelazo w końcu daje radę. Hemoglobina i hematokryt poszły w górę i są w normie. Jedynie erytrocyty nadal trochę poniżej, ale nie jest źle tylko widzę, że nie mam jeszcze wyniku toksoplazmozy, a teraz nie pamiętam, czy na to się dłużej czeka czy przeoczyli to badanie. Zobaczę czy jutro będzie wynik, jak nie to zadzwonię dopytać. No i jutro znowu kłucie na badania tarczycowe.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów