Strona 532 z 646
Pokaż wyniki od 5,311 do 5,320 z 6453

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Asia, wczoraj wersja mobilna strony nie działała (i na Safari i na Chrome), ale pełna się ładowała (tylko na Chrome). Dziś już wszystko działa ok.

Jasełka niestety nie ma. Nic nie ma. Pieluch dla dzieciaczków, podkładów na łóżko, podpasek, ręczników, kosmetyków dla dzieci...
    Ja sobie kupiłam w Ikei dwa ciemno szare, także nawet jak się nie dopiorą to plam nie będzie widać.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    smile.

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-08 zobacz kalendarz
    Hej Kochane :* trzymam kciuki za dobre glukozy. U nas spokojnie choć przedwczoraj w nocy brzuch mi die stawiał, Ale wszystko się wyciszyło. Zobaczcie co zrobiłam dla Anielki Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Screenshot_20170711-105651.jpg
Wyświetleń:	43
Rozmiar:	20.9 KB
ID:	101315
    A to nasz niedzielny tort owoce lata bita śmietana i biszkopt czekoladowy Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Screenshot_20170711-105639.jpg
Wyświetleń:	31
Rozmiar:	20.1 KB
ID:	101316
    Udało mi się też kupić medele mini electric za pół ceny także jestem zadowolona
    Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Screenshot_20170711-104901.jpg
Wyświetleń:	12
Rozmiar:	5.8 KB
ID:	101313   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Screenshot_20170711-104918.jpg
Wyświetleń:	9
Rozmiar:	5.1 KB
ID:	101314  
    Ostatnio edytowane przez smile. ; 11-07-17 o 09:58

Senior Member
    Kiora88ŚL

Mieszka w
    Mysłowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Asia1988x Zobacz posta
    dziewczyny, które mają iphona, otwiera się Wam forum w telefonie? bo mi za diabła nie chce od wczoraj :/ mogliby zrobić w końcu porządek z tym zasranym okienkiem.
    Napisałam do admina w weekend, wkleiłam kod, który jest błędny, ma absolutnego gotowca, którego ma tylko wkleić do kodu strony ale nie ma odzewu a okienko jak było tak jest. Może ma urlop, nie wiem.
    Mama 2 synów, 4 kotów i męża

Senior Member
    Kiora88ŚL

Mieszka w
    Mysłowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-09 zobacz kalendarz
    Jaselka
    No niestety w mało którym szpitalu jest cokolwiek.
    Wejdź na stronę internetową swojego szpitala (powinien mieć) i poczytaj, z pewnością jest tam temat o rzeczach do porodu i rozpisana wyprawka. Jeśli nie, to podejdź do szpitala i zapytaj co masz wziąć ze sobą.
    Ja jestem przygotowana na wszystko, bo nie chcę się później denerwować czy mąż kupi czy nie kupi, zapomni czy przypomni sobie o czymś, tym bardziej, ze to będzie już sezon szkolny więc co innego będzie miał na głowie niż myśleć o moich podpaskach
    Mama 2 synów, 4 kotów i męża

Senior Member
    84maja

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-30 zobacz kalendarz
    Mira zwolnię dopiero w przyszłym tygodniu bo do niedzieli mam się wyprowadzić więc nie mam wyjścia. Wiadomo że każdą wolną chwilę staram się wykorzystać na odpoczynek ale roboty też jest. Najgorsze jest to że jeszcze nic nie jest skończone a pomijam fakt że kuchnia i łazienka nawet nie jest zbudowana. Koszmar totalny.

Ja już się lepiej czuję za to moja córka od rana wymioty i biegunka więc to chyba jakiś wirus jest

Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Zaklepałam Maksowi termin na sesję noworodkową, wstępnie umówiłyśmy się panią fotograf na 25.10 i napisała mi, że na ostatni moment do niej napisałam bo takie ma obłożenie, także dziewczyny jak chcecie robić takie sesje to trzeba ogarniać temat już teraz.

Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    Cytat Zamieszczone przez Kiora88ŚL Zobacz posta
    Właśnie doczytałam na jednej ze stron, ze warto wziac ze sobą recznik papierowy do szpitala i to właśnie nim się wycierać w miejscach intymnych po porodzie. Kurka, ze ja na to wcześniej nie wpadłam. Koniec z pokrwawionymi ręcznikami.
    Oj ręcznik papierowy bardzo się przydaje, nawet w domu używałam jak wróciłam ze szpitala

Cytat Zamieszczone przez *Mira Zobacz posta
    Zaklepałam Maksowi termin na sesję noworodkową, wstępnie umówiłyśmy się panią fotograf na 25.10 i napisała mi, że na ostatni moment do niej napisałam bo takie ma obłożenie, także dziewczyny jak chcecie robić takie sesje to trzeba ogarniać temat już teraz.
    Polecam Wam te sesje Cudna pamiątka. My robiliśmy Zuzi na roczek, bo jakoś wcześniej o tym nie pomyślałam. Mamy przepiękne zdjęcia, polecam każdemu
    Tu jedno z nich
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	12486081_1067133916665340_8476787309144689622_o.jpg
Wyświetleń:	42
Rozmiar:	85.5 KB
ID:	101318

A te takie typowo noworodkowe mają swój urok. Jak leżałam kiedyś na patologii ciąży to na korytarzu wisiały zdjęcia noworodków i wyglądały jak piękne obrazy.

Jaselka w moim szpitalu akurat podpaski, podklady, pieluchy są no ale już kosmetyki dla siebie muszę wziąć, tak samo jak ręcznik.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Modelka

Agag, zgadzam się w 100% U mojego gina w poczekalni wisi mnóstwo takich zdjęć z podziękowaniami (też mam w planie podarować panu docentowi takie w ramce po wszystkim), także jak tam siedzę nieraz godzinami to nie umiem się napatrzeć

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    agag cudna córcia u mojego gina od Oliego też były tablice korkowe z takimi zdjęciami z podziękowaniami, niektóre z sesji inne zupełnie "domowe". My nie mieliśmy sesji. Oli ma mnóstwo zdjęć i takie zwykłe mi w zupełności wystarczają. Jak mam zapłacić 200 czy ileś zł. za parę zdjęć to wolę mu za to kupić porządną zabawkę czy ciuchy ale każdy ma inaczej

84maja nie rozumiem, w niedzielę masz się przeprowadzić, a łazienka i kuchnia nie są wybudowane?

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member
    84maja

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-30 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Asia1988x Zobacz posta
    agag cudna córcia u mojego gina od Oliego też były tablice korkowe z takimi zdjęciami z podziękowaniami, niektóre z sesji inne zupełnie "domowe". My nie mieliśmy sesji. Oli ma mnóstwo zdjęć i takie zwykłe mi w zupełności wystarczają. Jak mam zapłacić 200 czy ileś zł. za parę zdjęć to wolę mu za to kupić porządną zabawkę czy ciuchy ale każdy ma inaczej

84maja nie rozumiem, w niedzielę masz się przeprowadzić, a łazienka i kuchnia nie są wybudowane?
    tak właśnie, na łazienkę jest szansa ale o kuchni to mogę na razie pomarzyć

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów