Strona 531 z 667
Pokaż wyniki od 5,301 do 5,310 z 6664

Październikowe mamy 2017

Member Awatar beata 123
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-03 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez *Mira Zobacz posta
    Na miskę G musi być L
    A biustonosze do karmienia ten sprzedawca też ma i zastanawiam się czy też nie zamówić, zamawiał ktoś może?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Robaczek*
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-19 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny!
    Melduję się po wypiciu glukozy, udało się nie zwrócić..ufff..za 40 min kolejne pobranie. Maggie, a jak u Ciebie?

Aniołek[*]12.06.2015, 7tc

Member Awatar beata 123
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-03 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Robaczek* Zobacz posta
    Cześć dziewczyny!
    Melduję się po wypiciu glukozy, udało się nie zwrócić..ufff..za 40 min kolejne pobranie. Maggie, a jak u Ciebie?
    Brawo Ty!
    Ja to miałam odruch wymiotny ale udało się też jakoś powstrzymać. Cierpliwości i powodzenia

Wstaję pomału trzeba ogarnąć śniadanie dla dzieciaków, bo już słychać biegające stópki po domu.

Miłego dnia dla Wszystkich

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Cytat Zamieszczone przez Robaczek* Zobacz posta
    Cześć dziewczyny!
    Ja też już po pysznym koktajlu wiecie, ja to jestem taki łasuch na słodycze, że smak glukozy mi nie jest straszny gorsze teraz to czekanie, ale mam książkę, więc jakoś zleci glukometrem pokazało na czczo 81, więc elegancko

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Dzielne dziewczyny
    Ja też już pokłuta, dziś bez kolejki.
    Popołudniu SR (ćwiczenia z oddechów i masażu).

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member
    Kiora88ŚL

Mieszka w
    Mysłowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-09 zobacz kalendarz
    Właśnie doczytałam na jednej ze stron, ze warto wziac ze sobą recznik papierowy do szpitala i to właśnie nim się wycierać w miejscach intymnych po porodzie. Kurka, ze ja na to wcześniej nie wpadłam. Koniec z pokrwawionymi ręcznikami.
    Mama 2 synów, 4 kotów i męża

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Beata śliczny suwaczek
    Trzymam kciuki dziewczyny za wyniki.
    U mnie pada... a ja nie mam planów na dziś. Pranie wstawione, obiad jest... więc chyba tylko ogarne i poleniuszkuje
    Mira udanych zajęć
    Kiora ja mam do szpitala jednorazowe reczniczki z wiskozy czy czegoś takiego w razie czego wezmę również papierowy ręcznik

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Tak czytam o waszych wyprawkach do szpitala i zaczynam byc w szoku. Juz jak o podpaskach tudziez wkladach czytalam to sie zdziwilam, ale podklady i na litosc boska reczniki? To recznikow tez nie ma?

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    hej dziewczyny

mira, nie moja wina że nam podałaś wzrost i wagę a obwodu biustu nie na pewno bez problemu Ci wymienią, rzeczywiście Twojej miseczki nie wzięłam pod uwagę.

zazdroszczę, że jesteście już po glukozach. Ja mam takie kiepskie poranki, że się trochę boję czy nie klapnę jak ostatnio. Ktoś jeszcze został oprócz mnie przed glukozą?

dziewczyny, które mają iphona, otwiera się Wam forum w telefonie? bo mi za diabła nie chce od wczoraj :/ mogliby zrobić w końcu porządek z tym zasranym okienkiem.

u nas też niebo zachmurzone i co chwilę pada. Ogólnie lubię taką pogodę, tylko zawalona jestem totalnie przez alergię i chyba w końcu dzisiaj wybiorę się po wapno.

także dzisiaj samopoczucie kiepskie i chyba się udzielać nie będę by Wam nie smęcić miłego dnia wszystkim!

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    jasełko zależy od szpitala. Tam gdzie rodziłam Oliwiera było wszystko, jedynie musiałam wziąć ubrania i kosmetyki dla siebie, dla Oliwiera jedynie rzeczy na wyjście. Ale tam gdzie wybieram się teraz chyba potrzebuję wszystkiego. Najlepiej wcześniej się zorientować jak jest tam, gdzie zamierzamy rodzić.

100/60 idę sobie strzelić kawę.
    Ostatnio edytowane przez Asia1988x ; 11-07-17 o 09:38

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów