Strona 529 z 670
Pokaż wyniki od 5,281 do 5,290 z 6695

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar moniqla
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-03 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Jaselka Zobacz posta
    Moniqa rozpoczelysmy 29 a skonczyly 28. Nie jeszcze nie. ja dopiero zaczelam urlop wakacyjny, z dw tygodnie wracam do pracy a potem macierzynskie od sierpnia. jak przejde na macierzynskie zaczne myslec o porodzie. Moze
    Nasz lezaczek mial takie regulowanie ktore podtrzymywalo dziecko i mozna je bylo przesuwac wraz z wrostem dziecka i nie bylo szans ze sie zeslizgnie.
    29? To ja do tej pory zle liczyłam? Haha w porę mnie oswiecilas i pomyśleć, że mój brzuch naprawde jest malutki jak na ten tydzień... Nikt mnie w kolejce nie przepuszcza czasem mnie to irytuje i sama mówię, że jestem w ciąży czy mnie pani obsłuży bez kolejki hehe

2. dzieckozakupy.pl
    No jestesmy tydzien 28 ( caly ) + 1 a to jeden to juz zaczety tydzien 29.
    Mama krakow norma do 3 mmol? To strasznie zanizone normy ma to laboratorium. Najnizsza norme o jakiej do tej pory slyszalam to 3,9 ponizej to juz niedocukrzenie a od 3 w dol to sie na przyjecie do szpitala kwalifikuje.

Senior Member Awatar PatiM
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-15 zobacz kalendarz
    czesc dziewczyny, u nas wszystko w porządku, byliśmy parę dni nad morzem, baterie naładowane, na szczescie nie było wielkich opałów, jedynie sobota i niedziela dosc ciepło, duzo spacerów, lodów, rybki i odpoczynku dobrze nam zrobiło,
    ja takze zaczełam kompletowac wyprawke, w środę lub w czwartek przyjdzie sporo ze smyka, i po tym będę domawiała resztę, chociaż tez pewnie nie wszystko jeszcze, zawsze czegos bedzie mało,

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Mama kraków miałam podobny wynik (76-94-107) i mój lekarz stwierdził, że jest w porządku, bo może być taki wyrzut insuliny, że ten drugi jest niższy niż trzeci, zresztą drugi jest najmniej istotny, grunt, żeby pierwszy i ostatni były w normach.
    D-Dimery za to wysokie ;/ w II trymestrze nie powinny przekraczać 700, a maksymalnie 900, także chyba jednak masz za niską dawkę Clexanu jak twierdzę od początku.

Ja dziś byłam na pobraniu na układ krzepnięcia i spędziłam w kolejce 50 min! Mój rekord. Masakra. Potem do Lidla po pieluchy i było ich jeszcze dużo, także się załapałam Jutro kolejne pobranie w drugim labie (mocz, morfologia i CRP), żeby do czwartku mieć komplet, także przygotowania do wizyty w pełni.

Maggie kciuki za glukozę!! Też robię badania na dwa laby, bo potem wychodzą mi cuda na kiju w układzie krzepnięcia, co raz przerobiłam, także zgadzam się, że lepiej nie zmieniać.
    Ostatnio edytowane przez *Mira ; 10-07-17 o 10:50

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Co do zabawek to i karuzelę i matę już mam, jakoś wolę sobie sama powybierać, poza tym w tej dziedzinie królują moi rodzice w prezentowaniu, także Maksiu jest zaopatrzony

Senior Member
    Kiora88ŚL

Mieszka w
    Mysłowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-09 zobacz kalendarz
    Ja dzisiaj wg mojego rozumowania zaczynam 28 tydzień. A więc jeszcze 10 tygodni iiii "najprzyjemniejsza" część całej podróży. Cesarka.
    Mama 2 synów, 4 kotów i męża

Senior Member Awatar Robaczek*
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-19 zobacz kalendarz
    Maggie, ja też mam jutro glukozę i gina w czwartek :-)
    Moniqla, brzuszek masz malutki jak na 29 tydzień! Ile przybrałaś na wadze od początku? Widzę, ze wyścig po pieluchy na ostro - rozbity zderzak! - ja po pracy pewnie nawet nie mam co zaglądać bo wszystko już będzie sprzedane ;-)

Miłego dnia dziewczyny! Ja jeszcze tylko 4 dni w pracy hurrraaaaaa!

Aniołek[*]12.06.2015, 7tc

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar moniqla
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-03 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Robaczek* Zobacz posta
    Moniqla, brzuszek masz malutki jak na 29 tydzień! Ile przybrałaś na wadze od początku? Widzę, ze wyścig po pieluchy na ostro - rozbity zderzak!
    Max 5 kg przytyłam... A mała osiągnęła 983g dwa tyg temu to teraz na pewno juz ponad kg ma jutro ide do innego ginekologa skontrolowac szyjkę to zapytam od razu o wagę i czy on też widzi pipę Madzi hehe ogólnie tak nisko osadzony jest mój brzusio i ruchy też czuje nisko bardzo tępe... Moze dlatego, że na razie jest ułożona miednicowo, nie mam pojecia na szczęście nie urwalam zderzaka ani tej osłony

Senior Member
    84maja

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-30 zobacz kalendarz
    dziewczyny ja dzisiaj ledwo żyję. Zjadłam wczoraj późnym wieczorem bułkę z ogórkiem małosolnym jeszcze nie zrobionym i od 3 w nocy mam nalot na łazienkę wymioty i biegunka. Ledwo się zwlokłam z łóżka żeby pozbierać chłopaków i ich zawieź do roboty bo przecież do końca tygodnia mam się wyprowadzić a końca remontu nie widać

Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Przyszły koszule z IF i są za małe, cyc się nie mieści, także będzie lanie na gołe zadki
    A poważnie mówiąc, to są super i nic się nie stało i wymienię, dobrze, że jest tyle czasu a takie wpadki przy zakupach internetowych się zawsze zdarzają.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów