Strona 527 z 654
Pokaż wyniki od 5,261 do 5,270 z 6537

Październikowe mamy 2017

Member Awatar beata 123
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-03 zobacz kalendarz
    Robaczek...osz Ty szalona...w której aptece dokonałaś takiego mega zakupka? Jeszcze pytanie odnośnie sutków jaki krem polecacie oprócz rzecz jasna smarowanie własnym mlekiem? Niby rodziłm już dwa razy ale teraz wydaje się mi jakbym robiła to po raz pierwszy, tym bardziej, że pierwsze dziecko w UK, a drugie w PL i okazuje się, że dwa kosmoczne porody miałam, także mam nadzieję, że chociaż ten będzie w miarę ok.

2. dzieckozakupy.pl
    Member Awatar beata 123
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-03 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez *Mira Zobacz posta
    Nie mam pojęcia, to moje pierwsze dziecko
    acha no tak to wszytsko wyjdzie w praniu a raczej przy kąpaniu :P

Cytat Zamieszczone przez beata 123 Zobacz posta
    a ten fotelik to taki przydatny ...sprawdził się ?
    Szczerze to mi sie nie sprawdził ten fotelik do kapania bardziej mi przeszkadzał niz pomagał, ale to jest moja opinia moze akurat innym przypadnie do gustu i zmniejszy lęk przed samodzielnym kąpaniem.
    Ja to musze dokupić stojak do wanienki to sie przyda nie trzeba bedzie sie schylać do wanny.

Cytat Zamieszczone przez beata 123 Zobacz posta
    Robaczek...osz Ty szalona...w której aptece dokonałaś takiego mega zakupka? Jeszcze pytanie odnośnie sutków jaki krem polecacie oprócz rzecz jasna smarowanie własnym mlekiem? Niby rodziłm już dwa razy ale teraz wydaje się mi jakbym robiła to po raz pierwszy, tym bardziej, że pierwsze dziecko w UK, a drugie w PL i okazuje się, że dwa kosmoczne porody miałam, także mam nadzieję, że chociaż ten będzie w miarę ok.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_6565.JPG
Wyświetleń:	29
Rozmiar:	62.0 KB
ID:	101309 Medela nie ma nic lepszego na brodawki, polecam na 100000% a uwierz mi ze przeszlam przez mnóstwo maści i ta była numerem jeden nie wiem co ona ma w sobie niby tylko lanoline ale przynosi mega ulgę a miałam z Ziaji masc niby tez 100% lanoliny i zero efektu tylko był tłusty.

Senior Member Awatar Robaczek*
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-19 zobacz kalendarz
    Evlin, też tak myślę, ze karuzela to zbędny wydatek, a pewnie i tak ktoś ze znajomych lub rodziny kupi w prezencie..jak już będę na zwolnieniu to sprobuję uszyć jakieś zabawki i otulacz na łóżeczko, a nóż coś mi z tego wyjdzie ;-)
    Beatko, zakupy robiłam w aptece Melissa, jednej z tych polecanych przez Mirę. Przekonała mnie niższa cena witamin femibion, ale jak to zwykle bywa zaczęło się od 100 zł a skończyło... ;-) Dotychczas jednak niewiele kupiłam, a do koszyka wrzucałam tylko to, co dziewczyny najczęściej wypisują jako niezbędniki swoich wyprawek. Same artykuły pielęgnacyjne i higieniczne uzbierały niemałą kwotę.
    Maść na brodawki wszyscy polecają z lanoliną - w szkole rodzenia położne podpowiadały, ze Ziaja ma 100% lanoliny, a tańszy niż markowe, wiec tą wybrałam, ale właśnie doczytałam, ze Martita poleca jednak Purelan, więc widać to indywidualna sprawa. Do tego kupiłam maść Maltan, a dla dziecka bepanthen. Kupiłam tez wodę morską w sprayu, aspirator do noska, szczotkę, termometr, nożyczki (w zestawie), jakieś pieluszki bawełniane i witaminy dla niemowlaka D-Vitum.
    Ostatnio edytowane przez Robaczek* ; 09-07-17 o 21:33

Aniołek[*]12.06.2015, 7tc

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Ja rowniez kupilam ten krem z ziaji. Zobaczymy czy się sprawdzi jeśli nie to kupie inny

Senior Member Awatar bąbelek
    Mieszka w
    warszawa
    O mnie
    Jestem mamą Patryka urodzonego 1.11.11
    Wpisów
    9
    Hej. Melduję sie z labu, walnelam drinka glukozowego i czekam na ostatnie pobranie. Czas szybko leci bo mamy gości. Siostra z dzieciakami do nas przyjechała. Młody harcuje w brzuszku. Patrzę że na tapecie dalej wyprawki :-) Ja jeszcze nic z kosmetyków nie kupowałam. Pampki kupię na końcu bo nie mam gdzie tego trzymać. Kombinezony mam dwa. Jeden cieńszy, drugi gruby typowo na zimę. Laktatora nie kupuję. W razie czego mam ręczny, kiedyś wygrałam w jakimś konkursie.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar bąbelek
    Mieszka w
    warszawa
    O mnie
    Jestem mamą Patryka urodzonego 1.11.11
    Wpisów
    9
    Ten fotelik do kapania u nas się sprawdzil , a i karuzelą był zainteresowany. Tylko teraz kupilabym lepszą na pilota a nie nakraconą, bo co chwilę trzeba latać by ją nakręcić. Miłego dnia :-)

Czesc dziewczyny, a propo tego fotelika, lezaczka do kapania, to bardzo polecam.My co prawda zaczelismy go uzywac jak mlody mial troche wiecej niz miesiac, ot wczesniej nie wiedzialam, ze jest taki wynalazek ale bardzo bylam z tego zadowolona a dziecko jeszcze bardziej. Uzywalismy go dopoki sam nie siedzial juz pewnie i byl przeszczesliwy bo mogl wierzgac i plaskac w wodie do woli. Dla dziecka , ktore lubi kapiele i z wanienki najchetniej by nie wychodzilo super rozwiazanie. Dla jego rodzicow tez.

Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    Hej
    Moim zdaniem zabawek nie ma co kupować, bo potem jak ktoś chce zrobić jakiś prezent to się okazuje, że już wszystko jest. U nas karuzela była atrakcyjna dopiero około 3-4msc. wcześniej nie było zainteresowania, więc jej nie wieszaliśmy. Mata też dopiero po jakiś dwóch msc. od urodzenia poszła w ruch, ale i tak tymi wiszącymi zabawkami Zuza zaczęła się bawić dopiero po jakimś czasie.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów