Strona 525 z 665
Pokaż wyniki od 5,241 do 5,250 z 6643

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Chyba mogłabym przesadzić;P kusiło mnie żeby kupić te pampersy 2. Ale boję się, że za dużo mi ich zostanie i nie użyję ich. Ale promocja naprawdę bardzo fajna

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Mira nie moglabym sobie odmowic sledzenia losow Twoich i Maksa
    Zreszta wszystkie ty jestescie fajne!
    Nic, wracam do swojego siedzenia w drugim rzedzie

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    Ja dwójek nie mam w ogóle więc chyba kupie, bo wychodzą taniej niż dady.

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    I vice versa :*

Evlin, to Cię trochę załamie bo na SR usłyszałam, ze na początku schodzi 10-12 pieluch dziennie a potem ok 8 (prawda? czy nieprawda mamy?), także patrząc na to, że dwójki są do 6 kg i ta statystykę to nasze zapasy są lekko skromne

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Kurcze nigdy nie liczyłam ile tego schodzi ale może tak być. Mała jest różnica wagowa między jedynkami i dwójkami ale dla mnie jedynki są fajne ze względu na wycięcie na pępek. Zresztą moja Zuza urodziła się z wagą niecałe 3kg więc troszkę tych jedynek jednak zużyliśmy zanim przeszliśmy na dwójki. Pamiętam, że na początek miałam kupione około 10paczek x 30szt. i coś jeszcze dokupowałam.

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    kurcze to już sama nie wiem... zobaczę czy i jakie będą Bo okaże się że wszystko już wykupione.

Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Ja jak byłam dzisiaj rano w lidlu to już byly wystawione, ale byłam sama z Zuzą i nie miałam jak tego targać później. Było tego bardzo dużo, mam nadzieję że jutro jeszcze uda mi się kupić.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member Awatar beata 123
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-03 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez *Mira Zobacz posta
    Beata witaj i udzielaj się jak najwiecej! W jakim wieku są Twoi chłopcy? Macie wybrane imię dla córeczki?

Maggie moim zdaniem to w III trymestrze jesteś już od tygodnia tak to pokazuje moja appka.
    Dziękuję za przyjęcie
    Moje chłopaki to Nikodem 7 lat i Fabianek 6 lat a teraz będzie Zuzia.

Z samego rana do Was dołączyłam..w niedzielny leniwy dzień pojechaliśmy familiadą nad wodę..wracam a tu tyle do nadrobienia, jesteście niesamowite

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    O matko jaka dziś produkcja

Witaj Beato rzeczywiście masz sporo do czytania, ale z pewnością szybko wsiąkniesz, cieszymy się że dołączyłaś i udzielaj się na ile czas pozwoli bo domyślam się z dwójką już nie jest tak łatwo.

Burzujka, szafirku mocarze z Was. Z chęcią bym śledziła Wasze losy na ciążowych tematach, ale śledzę jeszcze staraczki i już to ledwo ogarniam. Szafirku pewnie wiesz że czekałam na Twoje dwie kreski jak jeszcze paru innych "starych" staraczek szczególnie mocno Burzujko wnioskuje z tego co pisze Mira, że masz jakieś obawy przed cc. Jeśli nas tu czytasz pewnie wiesz jął teraz chcę spróbować vbac. Ale tylko jesli będzie to dla nas bezpieczne. Jeśli wydarzy się coś nie tak pogodzę się szybko z cesarką bo to jest kolejna z metod medycyny dzięki ktorej część dzieci żyje. Na pewno będzie dobrze!

Ja do Oliwiera miałam jedną paczkę 1 i podwójną paczkę 2, ale szpital zapewniał więc tym razem jak nie zapewnia muszę miec chyba 2 paczki jedynek i dużą dwójek. W razie czego mąż dokupi. U nas w biedronce teraz są premium karton czyli dwie normalne paczki za 49,99zl.

Jaki to był dzień dziewczyny! Po drzemce Oliwiera wyjechaliśmy na zakupy, spacer, mąż taki miły, chwytał mnie za rękę, Oli taki grzeczny wszędzie dzieci krzyczące a on taki ciekawy świata i Przy tym opanowany... chyba po mężu niech ta chwila trwa.

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Member Awatar beata 123
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-03 zobacz kalendarz
    Super, ze piszecie o promocjach...ja to dopiero mam dylemat ile tych pieluch kupić, bo Nikodem pierwszy syn ważył 3,7kg to jeszcze ok ale Fabianek rok później już 4,5 kg i od razu od dwójek zaczęliśmy przygodę pieluchowa. Teraz kobietka będzie więc liczę na skromniejsze wymiary...tak czy siak jutro chyba zaopatrzę się w rozm. 2 pamperów w Lidlu o ile dostanę, bo w moim mieście jak jakaś lepsza promocja to ludziska od rana warują na otwarcie i później biegusiem i pod pachy itp. gdzie tylko się mieści to biorą wszystko jak leci...idzie się pośmiać przynajmniej

Jeszcze mam pytanie odnośnie wanienki na stelażu, któraś mamuśka wstawiła foto z taką białą wanienką...czy jest opcja podesłania linka gdzie mogę się zaopatrzyć? na allegro podobne ale jednak to nie to

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów