Strona 523 z 670
Pokaż wyniki od 5,221 do 5,230 z 6695

Październikowe mamy 2017

Senior Member
    Kiora88ŚL

Mieszka w
    Mysłowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-09 zobacz kalendarz
    Mira-biorąc pod uwagę jak szybko Ci Maksiu rośnie w brzuszku to sobie wyobraź jak szybko będzie rósł poza nim :P Dwa razy szybciej
    Mama 2 synów, 4 kotów i męża

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Kiora88ŚL Zobacz posta
    Mira-biorąc pod uwagę jak szybko Ci Maksiu rośnie w brzuszku to sobie wyobraź jak szybko będzie rósł poza nim :P Dwa razy szybciej
    Może do lutego mu starczy

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Kiora to wg Ciebie w czym Maksiu ma w zimie chodzic skoro kombinezon na 68 niby bedzie zły? Podobał sie dziewczynie to kupiła a ze za cene taka a nie inna to nie powinno nas obchodzić.

W zupełności wystarczy na cała zimę do wiosny, moje dzieci tez miały po dwa kombinezony pierwszy taki jesienny na 62 a zimowy na 68 i jakos zesmy nie wyrosły. Poza tym to ze bedzie zima nie znaczy ze z dzieckiem nie wychodzi sie na dwor

U mnie obiad dzis juz gotowy ugotowałam szczawiowa i zrobiłam młoda kapustę zasmażana mmmm.

Senior Member
    Kiora88ŚL

Mieszka w
    Mysłowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Martita61 Zobacz posta
    Kiora to wg Ciebie w czym Maksiu ma w zimie chodzic skoro kombinezon na 68 niby bedzie zły? Podobał sie dziewczynie to kupiła a ze za cene taka a nie inna to nie powinno nas obchodzić.
    Czuję ciążowe napięcie, przeczytaj raz jeszcze co napisałam, to zrozumiesz. A teraz relax kobieto
    Mama 2 synów, 4 kotów i męża

Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    Martita61 moja córka w kalendarzu kazała sobie zaznaczyć kiedy jedzie nad morze i teraz skreśla dni Mówiąc szczerze to ja też nie mogę się doczekać. My mamy 5 godzin drogi ale jakoś o tym nie myślę. Co będzie to będzie
    Polecam kupić te chusteczki z rossmanna głownie ze względu na pudełko. Można tam włożyć dowolne chusteczki nawilżane i przynajmniej nie wysychają.
    Powiem Wam, że ja to się czuje jakbym z 30 kg przytyła. Dzisiaj byłam na krótkim spacerze i zaraz było mi słabo i dusiło mnie w klatce piersiowe. Oj dużo gorzej znoszę tą ciąże a gdzie tu jeszcze 3 msc Pod koniec to już będę chyba tylko narzekać
    Mira słodki ten kombinezon
    Chciałam sobie zamówić koszulki ciążowe na stronie c&a zrobiłam zamówienie za prawie 50zł i wyskakuje komunikat, że do realizacji zamówienia brakuje 74zł :/ dziwne to jakoś, że mają limit od którego robią zamówienia. U mnie w miescie są w dwóch miejscach te sklepy ale działu ciążowego nie mają, a szkoda bo fajne promocje są.

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Mirka ja Was tez podgladam
    Z tego samego wzgledu :*
    Ale tez dlatego, ze jest tu duzo starczek, wiec pazdziernikowki, pozdrawiam Was serdecznie!
    Cicha obserwatorka

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Ja kupilam te chusteczki wlasnie ze względu na opakowanie
    Agag nigdy nie spotkałam się z takim limitem, dla mnie to śmieszne bo tracą klientów.
    Burzajko cieszymy się z Twojej obecności

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Burzujka dziękujemy bardzo ja też podczytuję sierpniówki w sumie od samego początku, kiedy dużo staraczek tam przeszło i teraz sama jestem ciekawa, która pierwsza u Was urodzi i Tobie życzę powodzenia Burzujko

Agag dziwne, że mają limit w c&a i to wcale nie taki mały z tego co piszesz :/

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Kiora88ŚL Zobacz posta
    Czuję ciążowe napięcie, przeczytaj raz jeszcze co napisałam, to zrozumiesz. A teraz relax kobieto
    Dziewczyny, zen Swoją droga to ja jestem w Team Martita bo zrozumiałam to tak samo.

Burzujko, mordeczko Ty tu? Powodzenia i nie martw się tym CC, byle Felek się urodził szczęśliwie a jak to już nie ma znaczenia

No to C&A leci w kulki, bo w żadnym innym sklepie nie ma takich limitów.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

U mnie z hormonami i nerwami wszystko ostatnio az za dobrze ale wkurza mnie takie gadanie w stylu ze dziecko wyrośnie, ze wszystkiego dziecko wyrosnie to nie znaczy ze ma chodzic w worku albo kupic za duze co by na 2 lata starczało.
    Czyli zesmy Mira tak samo to zrozumiały ale nic tam relax Haha

Dziewczyny od 20 lipca w lidlu znowu beda ubranka niemowlęce macie linka https://www.opiniodajnia.pl/lidl-gaz...ipca/#slide/24 szkoda ze nas nie bedzie bo kupiła bym pare pajacyków bo wzory nawet ładne.

Tez spojrzałam na ofertę tego C&A i faktycznie jest limit a tak mi sie jedna bluzka spodobała no ale na sile nic nie bede dobierała.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów