Strona 520 z 670
Pokaż wyniki od 5,191 do 5,200 z 6694

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Asia za 10 zl wiecej jest eklektyczny laktator TT. wiec Bedzie pasowal do Twoich butelek

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    tylko widzę sporo ma minusów na ceneo nie wiem już w ogóle czy nie kupić jak będzie jednak potrzebny dopiero, ech dylematy

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Nie patrzylam specjalnie na opinie. Licze na to że sie sprawdzi

Senior Member
    Kiora88ŚL

Mieszka w
    Mysłowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-09 zobacz kalendarz
    Asia- nie wiem czy warto wydawać tyle kasy jeśli nie wiadomo czy się nada. Wstrzymaj się do porodu. Bo to jednak spory wydatek. Do mnie dotarła druga Medela ale pojedyncza elektryczna oczywiście, specjalnie kupiłam do szpitala czy jakbym gdzieś jechała. To całego ekwipunku brać nie muszę.

Kupiliśmy już dzisiaj trochę kosmetyków, ale nadal to połowa z mojej listy, rzeczy których mi brakuje. Jakoś końca nie widzę, Wy też ? Ciągle mam wrażenie, ze czegoś zapomnę.
    Mama 2 synów, 4 kotów i męża

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Kiora mam podobnie, na dwie rzeczy co skreślę z listy, to jedna dopisuje. I też cały czas mam wrażenie, że to jeszcze nie wszystko, ale pocieszam się, że teraz w sklepach jest wszystko i zawsze da się dokupić jak coś przeocze, to nie te czasy.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar moniqla
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-03 zobacz kalendarz
    Dziewczyny zakochałam się niestety nawet moja wypłata nie wystarczy na taką przyjemność... Cudo. Ogolnie ciężko mi dostać farbę w kolorze typowo miętowy nie wiem czy w jakiejś hurtowni zdołają mnie zadowolić może któraś z was też planuje miętowe ściany? Bądź już ma...

http://www.lampsandco.pl/kategoria/f...l-do-karmienia

Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Dziewczyny nie jesteście same ja mialam nie zamawiac ubranek ale zamówiłam rajstopki i skarpetki ciągle coś sie przypomina... sowka.net.pl
    Zobaczcie jakie słodkie

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez moniqla Zobacz posta
    Dziewczyny zakochałam się niestety nawet moja wypłata nie wystarczy na taką przyjemność... Cudo. Ogolnie ciężko mi dostać farbę w kolorze typowo miętowy nie wiem czy w jakiejś hurtowni zdołają mnie zadowolić może któraś z was też planuje miętowe ściany? Bądź już ma...

http://www.lampsandco.pl/kategoria/f...l-do-karmienia
    Cudo!! Dobrze, ze nie mam miejsca

Ja dziś rozbiłam bank. Weszłam na Zalando bo mignęła mi reklama fajnej sukienki ciążowej przecenionej na 70 zł ale oczywiście zostały same bardzo duże rozmiary. No to poszłam pooglądać na dział dziecięcy i jak zobaczyłam jeden kombinezon zimowy (a to jeden z braków z listy) to umarłam. Biłam się z myślami cały kwadrans i go zamówiłam, choć nie jest warty tej ceny... ale pomyślałam, ze większość wyprawki zrobiłam bardzo rozsądnie, kupowałam ubranka na promocjach itd to raz mogę zaszaleć
    https://www.zalando.pl/kanz-kombinez...=COM48_1881709

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    MIra mamy bardzo podobny dla Oliwiera z tym, że na środku ma bałwanka kupiliśmy w tk maxxx. W ogóle polecam ten sklep bo można wyhaczyć fajne rzeczy za niewielkie pieniądze. Co fo fotela piękny, ale jak się pojawią dzieci to odwidzą Wam się wszelkie jasne jednolite tkaniny (takie których nie można zdjąć i wyprać)

Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Mira szaleństwo ale naprawdę bardzo ładny
    Moniqla śliczny ten fotel... ale cena bardzo zaporowa... na szczęście nie mam go gdzie wstawić więc po problemie

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów