Strona 52 z 665
Pokaż wyniki od 511 do 520 z 6649

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar blanka32
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-02 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez *mira Zobacz posta
    75e/f przed ciąża. Deal with it...
    Moja mama po której oddziedziczyłam cyc, a która z racji wieku i wagi zawsze była bardziej biusciasta ode mnie, dziś jak mnie zobaczyła to stwierdziła, ze ja przegoniłam...
    wow....

2. dzieckozakupy.pl
    O mnie
    Idę spać bo padam biorę maltana i lulu - spokojnych nocy kochanie, przespanych do rana.

Senior Member
    smile.

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-08 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez blanka32 Zobacz posta
    A w którym tyg jesteś? 4 kwietnia..Dla mnie wieki ale ja nie jestem cierpliwa.
    Blanka przełom 9/10 tyg tak mi dziś powiedziała W pierwszej ciąży co wizytę miałam usg u innego lekarza. Teraz moją ciąże prowadzi Pani ordynator, naprawde wspaniała kobieta. Szkoli się także poza granicą i podobno zrobiono tam badania mówiące, o tym że im mniej usg tym lepiej. Ponoć dla dzieciaków jest nieprzyjemne ze względu na szum. Postanowiła więc zostać przy ustawowych trzech jeśi wszystko będzie okej w moim przypadku

Senior Member
    aguś026

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2015-07-02 zobacz kalendarz
    Maggie tak ja chodzę prywatnie właśnie ze względu na to że można podejrzeć maleństwo i posłuchać serduszka ale dziś mnie gin zadziwił, wszystko na szybca,nawet nie dał mi kartki z danymi który to tydzień którą zawsze mi dawał, nie wiem gdzie on się tak spieszył a za mną była tylko jedna pani eh,no nic na następnej wizycie mam nadzieje że nie będzie taki narwany i spokojnie pomierzy wszystko co trzeba u maleństwa. Masz racje najważniejsze że serduszko pięknie bije Trzymam kciuki za Twoją jutrzejszą wizytę,oby gin co doradził sensownego na te upławy. O której masz wizytę?

Widzę że sporo dziewczyn zmaga się z tarczycą. Dla mnie okropieństwo to czekanie rano aż lek się wchłonie...normalnie można paść z głodu a pobranie na czczo to tragedia.

Asia ja też biorę euthyrox ale końską dawkę bo 125 i jodid 200. Czyli bierzesz jod i femibion? Asiu nie bierzesz za dużo tego jodu? Bo jest on w femibionie. Moja endo mi zalecała właśnie femibion bo tam jest jod a że mam jeszcze jodid ponieważ długo kp więc postanowiłam to wykorzystać. Wiem że długo karmiłaś piersią, jak Ci się udało odstawić synka? Wow piękna waga synka czyli wcale nie proponowali Ci porodu sn tylko od razu cc? U mnie na ostatnim usg w dniu spodziewanego teeminu porodu Natalia ważyła 4kg więc musiałam iść na wywołanie a i tak urodziła się 5dni po terminie przez cc, też nie mogłam długo sobie udarować że sie nie udało i też bym chciała spróbować jeszcze raz sn tylko mam kilka obaw,jedna z nich jest mój kark bo często łapie mnie kręcz szyji i jak mnie dopadnie przy skurczach partych będzie po mnie i zrobią mi cc na ostatnią chwilę, jeszcze nie rozmawiałam o tym z ginem. Słyszałaś może o takiej stronie www.naturalniepocesarce.pl
    Jest tam bardzo dużo historii szczęśliwych porodów sn po cc. Nie boisz się że branie witamin w tej ciąży spowoduje ponownie dużą wagę Twojego maleństwa ? Z góry przepraszam że Cię tak zasypałam pytaniami

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)

Cytat Zamieszczone przez aguś026 Zobacz posta
    O której masz wizytę?
    Konkretnej godziny to nie mam, bo nie byłam na jutro umówiona a na czwartek, ale planuję być tam ok 10-11 póki jeszcze nie będzie dużego poślizgu i może nie rzuci się tak w oczy, że wpycham się w kolejkę

Member
    Ermilka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-02-08 zobacz kalendarz
    Kurcze nie mogę edytować postów.
    Nad tymi witaminami trochę się zastanawiam bo te moje mdłości jednak nie ustąpiły ( to była tylko chwilowa poprawa), mało jem i zero urozmaicenia. W przyszłym tyg zapytam lekarza o to.

Asia jeśli chodzi o wagę dzidziusiow to napiszę Ci co mi ordynator powiedział po drugim porodzie, czyli tym 4000g. Najpierw zapytał ile przytyłam, a było to 30 kg!!! ( w pierwszej ciąży okolo 35kg) A potem powiedział, że jeśli chce mieć jeszcze jedno dziecko i będę tyle w ciąży "żarła" to muszę się przygotować na rodzenie 6kg klocka. Myślałam ze padne jak to usłyszałam

Member
    Ermilka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-02-08 zobacz kalendarz
    Ale mnie wkurza ta mobilna wersja. Post mi usunelo.
    Agus ja w pierwszej ciąży brałam femibion i dzidzia 3100g a w drugiej brałam folik, magnez i jod mlody ważył 4000g. Także u mnie ta reguła się nie sprawdziła.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Cytat Zamieszczone przez Ermilka Zobacz posta
    Ale mnie wkurza ta mobilna wersja. Post mi usunelo.
    Zawsze możesz zmienić na wersję komputerową naciskając na dole strony full site lub w ustawieniach wybrać wersję komputerową/ tryb stacjonarny

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Ermilka Zobacz posta
    Asia jeśli chodzi o wagę dzidziusiow to napiszę Ci co mi ordynator powiedział po drugim porodzie, czyli tym 4000g. Najpierw zapytał ile przytyłam, a było to 30 kg!!! ( w pierwszej ciąży okolo 35kg) A potem powiedział, że jeśli chce mieć jeszcze jedno dziecko i będę tyle w ciąży "żarła" to muszę się przygotować na rodzenie 6kg klocka. Myślałam ze padne jak to usłyszałam
    Nie wierzę w to co czytam.. Mają teksty, ze mną na sali była kobitka która była 38 tyg 5 ciąży i czekała na 5 cesarke ile ona się wysłuchała ze jest nienormalna ze jak króliki się mnożą i jak oni mają ja kroić tyle razy. Po obchodzie aż płakała po co to??

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Agus w pierwszej brałam femibion teraz tylko jodid euthyrox wit D3 kwas foliowy i dupka. Endo mnie pytała czy biorę jakiś zestaw dla ciężarnych, ale ponieważ nie - przepisała mi to osobno. Oliwiera próbowałam rodzic SN od 5 rano jak odeszły mi wody o 21 cc z powodu "braku postępu porodu". Skończyłam na 5 cm rozwarcia a główka dalej była wysoko. Chociaż było 5 dni po terminie. Co do wagi boję się, że przez Ok. 4 kg prognozowane mogą mnie nie chcieć dopuścić do próby SN bo to się zdarza naturalnie po cesarce znam bardzo dobrze, jestem w tej grupie na fb co do karmienia to karmiłam 13 miesięcy i chciałam karmić jak najdłużej, ale poroniłam podczas kp, Oli wtedy co chwile wisiał na piersi i stwierdziłam że chyba pora zdecydować które dziecko chcę karmić wiedziałam że teoretycznie kp nie ma wpływu na zdrową ciążę, ale nie chciałam drugi raz się o tym przekonywać. Więc ponowne starania zaczęliśmy po odstawieniu, które ku mojemu zdziwieniu poszło bardzo szybko. Polubił butelkę i nawet mleko dla alergikow (na białko mleka krowiego) w ciągu 2 dni był odcyckowany. O dziwo nie miałam problemu z piersiami tylko raz musiałam odciągnąć 30 ml i nic się z nimi nie działo także chyba już za wiele moja mleczarnia nie produkowała od jakiegoś tygodnia przesypia całą noc (2 razy muszę mu jedynie dać smoczka) mleko pije przed snem i rano o 7, a jak był na piersi to 4-6 karmien w nocy to była norma. Teraz to się przydaje bo i tak jestem śpiąca a co dopiero by było przy tylu pobudkach. Nie mniej podziwiam kobiety, które karmią w ciąży potem nawet w tandemie, ale to nie moja droga. Nie wiem czy i kiedy zacznę brać komplet witamin właśnie ze względu na tą wagę dziecka.

Maggie powodzenia na wizycie!

Ermilka ja przytyłam jakieś 22 kg (a zaczęłam od 68) z czego Moj lekarz zadowolony nie był, ale nie objadalam się, tak po prostu miałam i całe szczescie nie mówił mi takich tekstów rzeczywiście to chyba była woda w organizmie bo 3 miesiące od porodu wróciłam do swojej wagi. Teraz mam inną lekarkę i ciekawa jestem jak u niej będzie prowadzić ciążę.

Blanka, ta babka była rzeczywiście nienormalną decydując się na piątą cesarkę 3 to zazwyczaj Max jak pozwalają lekarze, 4 to ryzyko dla matki i dziecka a piąta to już w ogóle. Moze o to mu chodziło chociaż ten tekst i tak mogl sobie darować bo nic już to nie zmieni.

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów