Strona 518 z 661
Pokaż wyniki od 5,171 do 5,180 z 6606

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Moniqla jak ta Twoja Madzia się mieści w tym brzuszku, to ja nie mam pojęcia Ale dobrze, nie namęczysz się tak z mniejszym brzuszkiem

A ja np laktator biorę do szpitala, żeby od razu po porodzie rozkręcać laktację, pobudzać piersi. Z Mają nie miałam, ona nie potrafiła efektywnie ssać, a co za tym idzie laktacja się nie pobudzała. W szpitalu położna tylko nacisnęła mi pierś i stwierdziła, że mleko mam i mam nie wymyślać tylko przystawiać dziecko jak najczęściej. Tak mi pomogła. Jak powiedziałam, że nie wiem czy to dobrze robię, to stwierdziła, że później przyjdzie to jej pokażę i oczywiście nie przyszła. Dopiero w domu po 2 dobach dopadłam laktator i pamiętam, że po pół godzinie ściągania z jednej i drugiej piersi udało mi się uzbierać całe 10ml mleka. Z każdym kolejnym ściąganiem było coraz więcej. Dlatego teraz zaraz po porodzie chcę pobudzać laktację i tym samym ułatwić dziecku zadanie. Oczywiście można wypożyczyć laktator w szpitalu, ale ja tam wolę mieć swój

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    A ja poprosiłabym linka do podkładów na łóżko bo jednak przyszły mi same do majtek pózniej zobaczę czy mam gdzies listę co zabrać do szpitala

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Asia1988x Zobacz posta
    A ja poprosiłabym linka do podkładów na łóżko bo jednak przyszły mi same do majtek pózniej zobaczę czy mam gdzies listę co zabrać do szpitala
    Bardzo proszę: https://www.apteka-melissa.pl/produk...igieniczne,353
    Dziś przyszły i paczka jest fajna mała, bo jak kiedyś kupowałam do kota po operacji Seni to paczka była gigantyczna a te są bardzo kompaktowo spakowane.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    A to nic dziwnego że nie znalazłam po haśle podkład poporodowy itp. takie coś mam z rossmanna bo używam czasem do Oliwiera.

Nie znalazłam tej listy, tak myślałam, ze nie kopiowałam bo zmieniałam komputer w międzyczasie. Ale nie kojarzę jakichś nieoczywistych rzeczy do szpitala. Małe butelki z wodą zamiast dużych, ładowarka, zapas rzeczy, a różne inne zawsze ktoś może dowieźć. No i dla dzieciaczka.

Dawid dzisiaj szaleje. Mam wrażenie identycznie jak starszy braciszek pamiętam dokładnie w tym samym miejscu był główką w dół i rączkami mnie w dole smyrał a nóżki czasem wypychał gdzieś u góry po bokach

zapomniałam Wam pogratulować Dziewczyny studniówek, u mnie jeszcze trochę. Za to jutro kalendarz na bellybestfriend mi pokazuje granicę przeżywalności płodu. Im dalej tym pewniej będę się czuć.

Spokojnej nocy!

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Namówiłyście mnie na zakupy przez aptekę internetową Wybrałam Gemini bo tylko tam jest aspirator, który chcę zamówić i jak porównałam ceny to naprawdę jest taniej.. na opakowaniu magnezu 6 zł różnicy niż to co ostatnio płaciłam.
    Mira płacisz przy odbiorze czy z góry?

Senior Member
    Kiora88ŚL

Mieszka w
    Mysłowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez *Mira Zobacz posta
    Ponieważ widzę, że życie w ciąży idzie gładziej jak się ma pod nosem odpowiednią listę to wpadłam na pomysł zrobienia listy rzeczy do zabrania do szpitala.
    I znowu prośba o poradę do doświadczonych mam - co koniecznie zabrać a co jest niepotrzebne z Waszego doświadczenia? Na razie zrobiłam swoją listę wg mamyginekolog i wytycznych z SR ale np "laktator" na liście z SR jest a Nicole pisze, żeby nie brać... także piszcie co się u Was przydało i sprawdziło a co nie
    Zdecydowanie weź laktator. Mi się przydał. Przy pierwszym dziecku nie miałąm, w szpitalu był cały jeden na dwie sale-po naturalnym i cc, na około 20 pacjentek. Sporo ludzi, jeden laktator, trzeba się było prosić.
    Przy drugim już wzięłam ze sobą Medelę- nie byłam zależna od kogokolwiek.
    Mama 2 synów, 4 kotów i męża

Senior Member
    Kiora88ŚL

Mieszka w
    Mysłowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Asia1988x Zobacz posta

kiora wariatko ciesz się, że masz chwilę spokoju u nas też pogoda w kratkę, teraz pada deszcz, a dziecko mi się kompletnie dziś rozregulowało i o 15 mi padł już drugi raz dziś (wstał po 6 i padł 9-10:30). O 16 go obudzę bo będzie maniana
    Jak chłopcy byli mniejsi, to pasowało mi jak wyjezdzali na weekend na przykład Czym są starsi tym gorzej ze mną. Kompletnie siebie nie rozumiem. Na dodate teściowa średnio toleruje młodszego syna, toteż boję się, ze za kilka dni będzie płakał, zeby do domu wracać, więc się nie zawaham i nadrobię te 100 km żeby ich odebrać.
    Mama 2 synów, 4 kotów i męża

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Evlin Zobacz posta
    Namówiłyście mnie na zakupy przez aptekę internetową Wybrałam Gemini bo tylko tam jest aspirator, który chcę zamówić i jak porównałam ceny to naprawdę jest taniej.. na opakowaniu magnezu 6 zł różnicy niż to co ostatnio płaciłam.
    Mira płacisz przy odbiorze czy z góry?
    Z góry, przez szybkie płatności internetowe.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Witajcie, alez u nas wczoraj przeszła nawałnica z burza i gradem wielkosci orzechów włoskich. Co sie strachu najadalam bo dwa samochody pod domem ja w swoim mam szklany dach modliłam sie tylko zeby nie stłukło, a moj T taki geniusz wystawił swoj samochód na sprzedaż i akurat polisa mu sie kończyła i mowi bez sensu płacić AC to myslalam ze weźmie kołdrę i pojdzie chronić dach Naszczescie nic sie nie stało, mojej mamie posiekalo cały ogrod łącznie z kwiatami, warzywami i folia pod która miała pomidory. Narobiło duzo szkód w miescie i okolicach.

A ja dzis znowu pospalam do 9 i bez wstawania na nocne siusiu

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Dzięki Mira w przyszlym tygodniu złożę zamówienie
    Martita przykro mi... u mnie coś padało ale akurat byłam w smyku i nie widziałam co bo jak wyszłam to tylko mokro było

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów