Strona 514 z 667
Pokaż wyniki od 5,131 do 5,140 z 6664

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Dzięki Mira za odpowiedź u mnie akurat sumka spora... na laktator by bylo i cos jeszcze...
    Zaskoczyas Martita ta nielegalnoscia podwiazania jajników... dla mnie masakra. Wczoraj rozmawiałam z mężem i mówił że poddalby sie wasektomii po drugim dziecku ale teraz to i to pewnie nielegalne...
    Smile cieszę się że wracasz do domu tylko uważaj na Was
    Martita śliczna córeczka
    Ja nawet nie wiem ile ma moja szyjka ale wiem ze gdyby było coś nie tak to lekarka by powiedziała także jestem spokojna

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Robaczek*
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-19 zobacz kalendarz
    Cześć Dziewczyny!
    Smile, bardzo się cieszę, ze Aniela zdrowa i słusznej wagi, a Ty już po stresie i w domu. Życzę dużo zdrowia do końca ciąży i pogodnego nastroju!
    Jabłuszko, to ja pytałam o thermomix, tez testuje to cudo w tym tygodniu i zupy faktycznie fenomenalne, ciasta drożdżowe tez i warzywa, ryby na parze super. Przy dziecku to będzie mega oszczędność czasu, w przy tym zdrowe i fajne posiłki.

Dziewczyny, w jakiej aptece zamawiacie te wszystkie przydasie higieniczne? Muszę tez zacząć coś kupować i rozglądam się za sprawdzonym źródłem w necie.
    Wczoraj miałam przedostatnie zajęcia w SR i było super! W zastępstwie prowadziła inna położna i jakość bez porównania, bardzo dużo się dowiedziałam, więcej niż na 3 ostatnich...zapisałam się tez na płatną SR na wrzesień do położnej, która pracuje w szpitalu, gdzie plsnuje urodzić. Z polecenia wiem, ze warto ją mieć, więc chce nawiązać z nią kontakt i jeśli po SR będę zadowolona to ją wynajmę.

Pozdrawiam!
    Ps. Jeszcze tylko tydzień pracy lalalalala.... :-)

Aniołek[*]12.06.2015, 7tc

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Robaczku ja zamawiałam do tej pory z trzech różnych: Melissa, Gemini i Prima (bo sprawdzam na ceneo gdzie jest najtaniej w danej chwili) i z każdej byłam zadowolona a paczka przyszła szybko i bezproblemowo

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    A ja mam z kolei pytanie o koszule nocne Italian Fashion
    Asia, Robaczek - poradźcie coś na temat rozmiarówki
    Wie któraś jak wypada Mka albo Lka? Mam 168 cm wzrostu i obecnie ważę 66 kg i nie mam pojęcia jaką wziąć a nie chce, żeby była kusa i krótka jak brzuch jeszcze pewnie sporo urośnie.
    Ostatnio edytowane przez *Mira ; 06-07-17 o 11:03

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Cytat Zamieszczone przez Evlin Zobacz posta
    Dzięki Mira za odpowiedź u mnie akurat sumka spora... na laktator by bylo i cos jeszcze...
    Zaskoczyas Martita ta nielegalnoscia podwiazania jajników... dla mnie masakra. Wczoraj rozmawiałam z mężem i mówił że poddalby sie wasektomii po drugim dziecku ale teraz to i to pewnie nielegalne...
    Smile cieszę się że wracasz do domu tylko uważaj na Was
    Martita śliczna córeczka
    Ja nawet nie wiem ile ma moja szyjka ale wiem ze gdyby było coś nie tak to lekarka by powiedziała także jestem spokojna
    Evlin wazktomia jest legalna to i tak sie robi prywatnie, ale moj T raczej na to nie pojdzie zeby mu ktos przy "wacku" grzebał, chociaz nie rozmawiałam z nim na ten temat myslalam ze sie uda z tymi jajnikami a tu PiS rządzi naszymi organami. Zebym ja nie mogła decydować o swoich narządach co chce z nimi zrobic.

Jezuuu dziewczyny ale mam smaka na drożdżówkę z makiem szokkkkk zaraz chyba córkę wysle do piekarni Naszczescie po drugiej stronie ulicy mamy

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    mira, chyba wzięłabym m. Ja mam xl z czasów Oliwiera i żałowałam, że nie wzięłam l bo trochę była za duża. Zważ na to, że będziesz jej używać raczej po porodzie czyli jak już brzuch trochę zejdzie. Ty jesteś ode mnie wyższa 6 cm, ale za to szczuplejsza.

robaczku fajnie że jesteś zadowolona z ostatnich zajęć w sr

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member
    smile.

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-08 zobacz kalendarz
    Dziękuję dziewczynki :*
    Robaczku już tylko tydzień i będziesz wolna :*
    Zainteresowalyscie mnie sprawa thermomixa może i ja taki sobie sprawie?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Robaczek*
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-19 zobacz kalendarz
    Mira, ja wzięłam 3 różne, wszystkie M - mam 173 wzrostu, a teraz wazę 69 i pasują. Chciałam takie do kolan i na duuuzy biust i oba kryteria spełnione ;-)
    Dzięki za info o aptekach, przejrzę dzisiaj swoją listę bo tez kończy mi się Femibion więc dorzucę coś do zamówienia.
    Aaa, położna wczoraj wypowiadała się na temat żelu Natalis i balonika Aniball, o którym pisała Asia. O żelu mówiła, ze ma typowo działanie "poślizgowe", bo to dobre składniki są w tak śladowych ilościach, ze nie mają wpływu na komfort porodu. W kwestii balonika była bardzo sceptyczna, bo samo rozszerzanie ujścia pochwy nie gwarantuje, ze poród będzie łatwiejszy, a do szyjki macicy ten balonik nie sięgnie, wiec nic nie rozciągnie. Zalecała miesiąc przed porodem masaż krocza naturalnym olejem ze słodkich migdałów...

Smile, nawet nie wiesz jak się cieszę! Lubię swoją pracę, ale to poranne wstawanie mnie meczy okrutnie...jeszcze 6 poranków i odpocznę ;-)
    Asiu, będzie okazja na kawkę! Róże przekwitają, ale zapraszam niezmiennie! Kiedy Ci pasuje?
    Ostatnio edytowane przez Robaczek* ; 06-07-17 o 11:48

Aniołek[*]12.06.2015, 7tc

Member Awatar jabłuszko
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-01 zobacz kalendarz
    Co do takich rzeczy jak podkłady itp to zamówiłam na allegro u jednego sprzedawcy razem z butelkami, nożyczkami i innymi dzidziutkowymi rzeczami.
    Smile jeśli chodzi o thermomixa to przemyśl to sobie, ja sama z siebie bym go nie kupiła bo jest według mnie za drogi na tyle ile go używam (mam nadzieję, że coś mi się zmieni jak dziecko będzie zaczynało jeść jakieś papki/zupki itp). Z polecenia od kilku osób słyszałam, że thermomix z lidla jest rewelacyjny, a jego cena jeszcze bardziej.
    Ze sprzętów kuchennych za to bardzo polecam jeśli lubicie, to frytkownice beztłuszczową Mój M od roku nie jadł chyba normalnych ziemniaków, chyba że u teściowej na obiedzie

Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    Hej

Gratuluję udanych wizyt i dużych bobasów
    My dzisiaj z rana byliśmy na zakupach i obkupiłam Zuzę od góry do dołu za śmieszne pieniądze. Dla Filipa starałam się nie oglądać, bo mam już dużo, ale było naprawdę bardzo dużo ciuszków w super cenach. W reserved nawet był przepiękny kombinezon zimowy ale dla dziewczynki za 39zł.

Moja gin też zawsze tylko mówi że szyjka zamknięta i długa także nie wiem ile ma dokładnie.
    Jestem ciekawa jak wyjdą mi wyniki krwi, bo ostatnio jestem strasznie osłabiona. Nogi i ręce mam jak z waty no i już nie mogę leżeć na plecach bo zaraz mi słabo.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów