Strona 512 z 667
Pokaż wyniki od 5,111 do 5,120 z 6666

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Konkretny kawał psa z Cerbusia, i sierść widzę odrasta Mały będzie mógł na nim jeździć zamiast kucyka hehe.
    Synuś gigant tak samo Ciekawe ile mój będzie ważył za tydzień.
    Moniqla właśnie tez wczoraj próbowałam zlokalizować na stronie Kauflanda te koszule i mi się nie udało.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

2. dzieckozakupy.pl
    Witajcie ja sie zbieram do lekarza jak uda mi sie wrzucić fotke z telefonu to zaraz zrobie Wam zdjęcie tych rzeczy z Kauflandu bo akurat mam gazetkę.

Senior Member Awatar moniqla
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-03 zobacz kalendarz
    Martita wszystko pięknie ładnie, ale w moim Kauflandzie nie ma połowy produktów z tej oferty... Połowa klientów rozdrażniona tak samo jak ja :P w kulki polecieli co tu dużo gadać. Powodzenia na wizycie

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Myślałam że taka oferta to w każdym jednym Kauflandzie powinna być... szkoda że tak robią.
    Wczoraj Antek wbił sie w mój lewy bok aż bolało i mój mógł wyczuć go ręka... Ale był szczęśliwy
    A propo pieniędzy od króla zusu... dostalyscie już zwrot? Bo ja czekam i czekam...

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_6554.jpg
Wyświetleń:	44
Rozmiar:	75.5 KB
ID:	101297 oto Agatka całe 1200g szczęścia.
    U nas wszystko dobrze szyjka twarda wysoko pozamykana, młoda ułożona juz główka na dół. Na wyjazd mamy zielone światło, do łóżkowych igraszek tez ale niestety podwiązać jajników przy obecnym rządzie podobno noe wolno bo grozi to 5 lat pozbawienia wolności dla matki i lekarza ktory to wykona.

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Jabłuszko ale duży synek, jest już co dźwigać psiak też robi wrażenie

Martita super wieści, duża już Agatka i śliczna no i fajnie, że szyjka trzyma elegancko szkoda, że z tym podwiązaniem się nie uda. My bardziej myślimy o wazektomii męża, ale też ciekawe co z tego wyjdzie

Dziewczyny mnie tu trochę straszycie tą szyjką, bo ja 3 tygodnie temu miałam 3,62cm i gin mówił że ok, a Wy tu macie kontrolę przy 3,5cm. Ciekawe ile u mnie będzie za tydzień.

Ciekawe czy u mnie w Kauflandzie coś będzie, ale po tym co Moniqla napisałaś, podejrzewam że nie, bo w ulotce, która u nas roznosili nie było tych stron z ubraniami ciążowymi. Widziałam je tylko w ulotce online

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar moniqla
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-03 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Martita61 Zobacz posta
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_6554.jpg
Wyświetleń:	44
Rozmiar:	75.5 KB
ID:	101297 oto Agatka całe 1200g szczęścia.
    U nas wszystko dobrze szyjka twarda wysoko pozamykana, młoda ułożona juz główka na dół. Na wyjazd mamy zielone światło, do łóżkowych igraszek tez ale niestety podwiązać jajników przy obecnym rządzie podobno noe wolno bo grozi to 5 lat pozbawienia wolności dla matki i lekarza ktory to wykona.
    Śliczna córa ! a jakie wyraźne zdjęcie no i kolejne dzieciątko przekroczyło kg gratuluje ułożenia i szyjki ciekawi mnie czy u mnie też wszystko bd ok. Na igraszki skusiłam się może 3 razy od początku także mogę bez tego żyć i wyjazd też już za nami Polska to specyficzny kraj... nic dziwnego, że takie rozwiązanie grozi pozbawieniem wolności :/

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    martita ale zdjęcie! jak na żywo po raz kolejny się powtórzę, że Wam zazdroszczę tych 3D. Ja dopiero się zaskoczę na porodówce zawsze podwiązać można w Niemczech tylko nie mam pojęcia jaki to byłby koszt. Masakra, za podwiązanie grozi 5 lat, ale jak zdecydujesz się urodzić chore dziecko to dadzą Ci nie pamiętam ile, tysiąc czy dwa... paranoja!

jabłuszko, ale masz wesoło w domu mnie zawsze bawiły te filmiki na yt z kotami na tych roombach odzywaj się częściej

dla mnie i tak nie ma nic w tym kauflandzie bo ja wolę ciążowe raczej luźne ciuszki, a tu wszystko obcisłe

a jakie już duże Wasze dzieciaczki po badaniach! gratuluję każdej!

gdzie zamawiacie biustonosze do karmienia (lub kupujecie)? chyba sobie jakiś dokupię chociaż mam jeszcze w dobrym stanie po niedawnym kp.

co do szyjki tu chyba jestem jakaś dziwaczna (znów) bo nie przejmuję się tym, skoro lekarka mówi, że wszystko ok, nawet nie wiem ile dokładnie ma bo nie mam robionego na wizycie usg dopochwowego. Bada mnie palpacyjnie i po tym stwierdza, a ja jej ufam. Na ostatniej wizycie powiedziała, że mam ujście zewnętrzne szarowate i zapytała czy miałam jakieś rozwarcie przy pierwszym porodzie. Pamiętajcie też, że przy kolejnych ciążach szyjka nie musi zachowywać się tak jak przy pierwszej. Moja koleżanka obecnie w 33 tc od chyba 1,5 miesiąca ma tzw. "lejek" czyli właśnie od góry w kształcie y jak u którejś z Was i kierowała ją po każdej wizycie do szpitala na obserwację, ale zawsze to samo, że tak może być przy pierwszej ciąży i szyjkę ma cały czas 1,5 czy 2 cm. Co dla mnie dziwne nie założyli jej nawet pessara by chuchać na zimne, jedynie ma się oszczędzać. Pewnie, że może się zdarzyć jak u smile, że zdnia na dzień będzie się skracać, rozwierać, ale to chyba jak ze wszystkim, zawsze jest jakieś ryzyko. Ale generalnie nie ma co się zamartwiać jeśli wg lekarza "jest utrzymana".

miłego dnia

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member
    84maja

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-30 zobacz kalendarz
    Dziewczyny ja już po zakupach w kauflandzie. Zakupiłam koszulki polo, leginsy krótkie i długie ale są super bo nawet na tyłku nie czuć że się coś ma,koszulę nocną i sukienkę. Bardzo fajna delikatna bawełenka

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów