Strona 511 z 665
Pokaż wyniki od 5,101 do 5,110 z 6649

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Ja też na pewno coś kupię, bo takie sytuacje uwielbiają się przydarzać w sobotę o 22 albo jakieś święto, także lepiej mieć w domu coś bezpiecznego na gorączkę a nie gnać po nocy do apteki, kiedy żaden pediatra i tak nie odbierze, ale dopisek zrobiłam na wszelki wypadek. Tym bardziej, że będę z Maksem mieszkała sama i muszę się zabezpieczyć na każdą ewentualność.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    No i jeszcze do apteczki termometr, ale to pewnie oczywiste.

Asia wg mnie, ale zaznaczam tylko wg mnie od zawsze:-) a juz zwlaszcza przy pierwszym zachorowaniu i przed pierwszym podaniem leku. Ale to jest tak jak piszesz kazdy robi jak uwaza.

Senior Member
    Kiora88ŚL

Mieszka w
    Mysłowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Asia1988x Zobacz posta

Przekroczyłam +10 kg od początku ciąży pilnujecie się co do jedzenia? Bo ja Przyznam jem na co mam ochotę, niestety za dużo miedzy posiłkami i słodkiego bo najszybciej wziąć ciastko z szafki i są efekty. Może jak napiszecie że się powstrzymujecie to mnie to zmotywuje że jestem słabeuszem
    Pilnuję się. Nie obżeram się w nocy, staram się do 22 coś zjeść jeśli jestem naprawdę głodna (co się zdarza rzadko) ale to musi być coś bezpiecznego (czyli bez dużej ilości cukru). Jem standardowo posiłki 3 razy dziennie jak przed ciążą ( bo nie potrafię się zmusić do 5 co skutkuje tą cholerną zgagą).
    Waga też już zaraz wskaże 10 na plusie, niestety. Dla mnie to tragedia (dla każdego inna) ale 71,5 kg już mam i nie jest mi wesoło.

Grunt, to jeść faktycznie do 2 godzin przed pójściem spać, aby nie było to słodkie bo idzie w boczki. Lepiej wszamać chleb z pomidorem, ogórem, czy choćby zupę sezonową. Warto myśleć przed jedzeniem a nie po, bo wagę będzie ciężko zrzucić.
    Ja jeszcze przed ciążą wyrobiłam sobie nawyk, ze jesli jestem naprawdę głodna tuż przed pójściem spać, to napiłam się mleka, herbaty, kakao, aby zapchać żołądek i fru do spania (bo jak wiadomo człowiek jeśli głodny to nie zaśnie, tak samo jak się ma zimne stopy, no nie ma szans).
    Mama 2 synów, 4 kotów i męża

Senior Member
    Kiora88ŚL

Mieszka w
    Mysłowice
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Martita61 Zobacz posta
    Słyszałam ze sa zastrzyki z żelaza słyszała któraś cos na ten temat?
    .
    Brałam a raczej wbijano mi je w tyłek w pierwszej ciąży. Szczerze ? Ból dupy nie do opisania, ze się tak bezpośrednio wyrażę. Codziennie w pośladek, naprzemiennie. Ogólnie usiąść po tych zastrzykach to można ale na rękach

Cytat Zamieszczone przez *Mira Zobacz posta
    Drogie mamy, ile podkładów na łóżko potrzeba? 10 sztuk wystarczy czy mało?
    Kup sobie 20 sztuk. Czego nie zużyjesz w szpitalu, zużyjesz w domu do przewijania młodego Nic się nie zmarnuje.

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Zamówiłam 10, jak braknie mama dokupi w sklepie naprzeciw szpitala już i tak do zabrania bedzie tyle rzeczy, że pojadę obładowana jak na dwutygodniowe wakacje

Senior Member
    Kiora88ŚL

Mieszka w
    Mysłowice
    O mnie
    No niestety do szpitala teraz wszyscy jak na wakacje kilkudniowe jadą

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member Awatar jabłuszko
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-01 zobacz kalendarz
    Hej Dziewczyny, długo się nie odzywałam, straszne zawirowania się odbywały
    Byłam dzisiaj na wizycie i dzidziutek waży 1300! Jedynie mam przyjść za 2 tyg na kontrolę, bo mam szyjkę w literę Y (długość 35mm)i trzeba skontrolować czy mi się nie zmniejsza. Po dzisiejszej wiadomości spakowałam już walizkę, bo mój M byłby tym mężczyzną z kawałów, który przynosi żonie na porodówkę stringi...
    Któregoś dnia też wstawiłam moją listę z tabelką z ilością ubrań i powiem Wam, że ciągle coś dopisuje czytając to forum ;D
    Nie wiem która z Was pytała o roombę, ale tak jak Mira również polecam, u mnie niestety pojemnik ledwo daje radę na jedno okrążenie piętra (już mu tylko ograniczam pole do samego salonu), ale oprócz kota (widocznego na zdjęciu) posiadam owczarka i nowego członka rodziny kaukaza ale sprząta 99% sierści, piasku, okruszków i różnyc dziwnych rzeczy przynoszonych przez to moje zoo. Gdyby nie roomba to musiałabym codziennie/dwa razy dziennie latać z odkurzaczem, a tak to ograniczam się raz na trzy dni do newralgicznych miejsc typu łazienka
    Również któraś z Was pytała o thermomix (też dostałam go jako prezent od teściów) i na chwilę obecną zrobiłam z nim kilka razy sernik rosa (polecam!), lasagne (sos beszamelowy wyśmienity i nie spalony) oraz jest super do mieszania wszystkiego. Podejrzewam, że przy dziecku będzie częściej używany. Polecam stronę przepisownia.pl, jest tam mnóstwo przepisów na thermomixa z opiniami
    Co do wózków, to zazdroszczę że część z Was już ma, ja dopiero zamówiłam (emmaljungę jednak) i do tego dokupuję używanego mutsy, aby mieć na drogi typu chodnik, sklep itp, bo tej landary to nie ma co ciągnąć wszędzie. Łożeczko dostaliśmy używane i mój M od kilku dni je szlifuje bo sobie wymarzyłam, że ma być w kolorze miętowym
    A oprócz tego zbankrutowałam na wyprzedażach, mam cichą nadzieję, że nie tylko ja, ale cóż za hajs króla zusu baluj
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Screenshot_20170705-233457.jpg
Wyświetleń:	48
Rozmiar:	6.4 KB
ID:	101293Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Screenshot_20170705-233830.jpg
Wyświetleń:	43
Rozmiar:	19.8 KB
ID:	101294
    Na polepszenie humory macie zdjęcie mojego przybłędy giganta i kota na roombie (odkryłam, że jak się zrobi screenshota zdjęcia to wtedy bez problemu da się go wgrać tutaj na stronę
    KONIEC

Senior Member Awatar moniqla
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-03 zobacz kalendarz
    Dziewczyny chcialam dziś z samego rana jechać do Kauflanda po ta odzież dla ciężarnych, ale ku mojemu zaskoczeniu nie mogę znaleźć tej gazetki online i nie wiem czy jest sens... Wiem, że jeszcze we wt była dostepna :/

Senior Member Awatar moniqla
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-03 zobacz kalendarz
    Jabluszko kawał syna Wam rośnie 1300g WOW robi wrażenie moja szyjka na ostatniej wizycie rowniez miala 3,5cm dlatego idę na kontrole we wtorek do innego gina, bo z moim jestem umowiona dopiero 25.07 a wiem, ze do tego czasu wiele sie moze zmienic. Zwierzaki masz cudowne ciekawe czy beda zazdrosne o nowego członka rodziny

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów