Strona 510 z 670
Pokaż wyniki od 5,091 do 5,100 z 6695

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Jeśli bedziesz karmić wyłącznie piersią to wit K+D jeśli mieszanie lub tylko mm sama witamina D. Patrz od kiedy bo powinno byc 400 jm od pierwszego dnia życia. Do noska najlepiej wodę morską w sprayu jakby trzeba było nawilżać. Żelaza powiem szczerze że do dziś Oliwierowi nie dałam, nie mam i nawet nie wiedziałam że jest potrzebne w apteczce.

Martita też nie chciałabym więcej niż trójki. Powinno u nas to być legalne. Co za różnica czy ktos bierze tabletki czy podwiąże jajniki skoro nie chce miec już dzieci

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    Cytat Zamieszczone przez Martita61 Zobacz posta
    Evlin napewno wit D nie wiem jak jest teraz trzy lata temu jeszcze zalecano podawanie witaminy K niemowlętom karmionym piersią. Kup sobie witaminę D w kapsułkach twist off, wygodne rozwiazanie raz dziennie sie podaje i wiadomo ze sie nie przedawkuje.
    Ja trzy lata temu też podawałam d+k a teraz podobno podają po porodzie wit. K w zastrzyku i już się nie podaje. Muszę zapytać położną, bo w sumie tylko w necie czytałam a temu nie ufam.

W naszym chorym państwie nic nie wolno lepiej nakręcać zagraniczne koncerny farmaceutyczne i truć sie latami antykoncepcja która nie raz zawodzi. Zobaczymy co mi jutro powie bede ja męczyć wkoncu to moja macica i moje jajniki a ide jutro sama na wizytę bez świadków. Moj T ostatnio zażartował zeby teraz nas zapisać na 6 rano i chyba Pani doktor zrozumiała aluzje i zapisała mnie pierwsza na 8 rano zeby nie było trzeba czekac dwie godziny obsunięcia

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Na SR właśnie tak mówili, że wit. K jest podawana w szpitalu w zastrzyku i już nie trzeba suplementować, tylko potem witaminę D podawać.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Dziewuszki, zrobiłam listę apteczki, zobaczcie czy coś jeszcze?

Aktualizacja po postach dziewczyn, dopisek MED oznacza, żeby przed podaniem się konsultować z pediatrą.

Apteczka
    - Octanisept do pielęgnacji pępka
    - Witamina D „D-Vitum Twist Off” 400 jm.
    - Krople na kolki Sab Simplex (MED)
    - Czopki glicerynowe dla niemowląt (MED)
    - Woda morska w sprayu
    - Pedicetamol / Paracetamol w czopkach (MED)
    - Sól fizjologiczna
    Ostatnio edytowane przez *Mira ; 05-07-17 o 16:42

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Nic więcej bym nie kupowała Mira. Zobaczcie myślałam że jestem na bieżąco a tu dupa

Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    Ja bym jeszcze dopisała sól fizjologiczna. Będę używać do przemywania oczu, mozna też do inhalacji jak jest potrzebna.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Witamina K jest teraz podawana domiesniowo w szpitalu i to wystarcza. A zamiast Pedicetamolu polecam Paracetamol w czopkach, szybciej i skuteczniej dziala, i masz pewnosc ze caly lek podany.
    Nawet taki https://www.doz.pl/apteka/p1268-Para...t_50_mg_10_szt
    Ze nie wspomne juz o tym z jak wam noworodek zagoraczkuje to pierwsze co zrobicie to skontaktujecie sie z lekarzem a nie bedziecie leki na wlasna reke podawac.

I jeszcze wykreslila bym wlasnie wszystkie czopki glicerynowe, krople na kolki i inne leki. Bo po pierwsze nie jest powiedziane ze bedziecie ich potrzebowac, Po drugie takiego maluszka i tak musi przebadac lekarz zeby sie upewnic czy to napewno to i wtedy lekarz zdecyduje co nalezy podac.
    No i zagalopowalam sie z tym podawaniem zelaza, to juz faktycznie dawno nieaktualne.
    Ostatnio edytowane przez Jaselka ; 05-07-17 o 16:37

Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    od kiedy trzeba konsultacji lekarza by podac lek przeciwgorączkowy dziecku bez innych objawów? Ja akurat prędzej dam syrop niz czopek, ale każdy robi jak uważa.

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów