Strona 51 z 665
Pokaż wyniki od 501 do 510 z 6649

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar blanka32
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-02 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez *Mira Zobacz posta
    A wiadomo, do tego Acard, Clexane, Encorton i 6 Duphastonow. 13 tabletek dziennie. Już mi bokiem wychodzą ale jak trzeba to trzeba.
    acard, dupek i cyklonamine. Już jak pomyśle o wieczornej dawce to mnie otrzepuje.
    Duphaston mógłby być refundowany..

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Ja biorę folik, witaminy prenatal plus dha. Do tego dupek i euthyrox. Jod 200 mam w witaminach. W pierwszej ciąży też brałam prenatal, córka urodziła się 2 tygodnie przed terminem z wagą 3300g.

Agus najważniejsze, że serduszko ładnie bije chociaż jeśli to była wizyta prywatna to można być rozczarowana takim taśmowym traktowaniem

Ja wizytę planowo mam w czwartek, ale już podjęłam decyzję, że pojadę jutro, bo nadal zdarzają mi sie zielonkawe uplawy i nie chce już czekać. W zeszłym tygodniu dzwoniłam do gina, zalecił tantum rosa. Niby jakaś poprawa jest, ale mimo wszystko raz dziennie się pojawiają. Żadnych innych objawów infekcji nie mam, ale niech mi pobierze wymaz i się okaże co tam się zalęgło.
    Ostatnio edytowane przez maggie_87 ; 06-03-17 o 18:32

Senior Member
    smile.

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-08 zobacz kalendarz
    Kochane ja też po wizycie.
    Wizyta przegląd badań, ważenie , pomiar ciśnienia, założenie książeczki, badanie na fotelu, skierowania na dasze badania. Usg dopiero 4 kwietnia, bo za 2 tyg mojej Pani Dr. nie będzie, bo wyjeżdża. Dowiedziałam się, że kategorycznie ze względu na tę astmę nie moge wrócić do pracy, troche mi smutno. Trudno, Dzidzia najważniejsza.
    Wyniki książkowe, szyjka zwarta, twarda także pod tym wzgędem super. Serduszka jeszcze nie słyszałam, ae czekam cierpliwie.

O kurczę dziewczyny ile wy bierzecie roznych tabletek, ale jeśli maja pomoc maluszkom to trzeba.
    Ja w pierwszej ciazy brałam Feminatal córka 3250 kg w drugiej ciazy Pregna plus Duphaston córa z waga 3550 kg. Teraz biorę tez Pregne plus dha i nic narazie Wiecej.
    U nas wizyta dopiero 18 juz sie doczekać nie moge.

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Na mnie nie ma co patrzeć i się porównywać bo ja mam zespół antyfosfolipidowy i to są moje leki pierwszej potrzeby, żebym zwyczajnie nie zagłodziła swojego dziecka. U mnie nie ma szans na wielkie dziecko, przy APS najczęstszym powikłaniem jest hipotrofia, wiec jak na tych wszystkich lekach wyhoduje 3 kg bobasa to będę przeszczęśliwa. Zdrowej osobie witaminy wystarczą.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

O mnie
    Na mnie tez to zestaw ratujący babelka.
    Jutro rano cukier z obciążeniem 1,2 h bo za duży był. Jeszcze mi cukrzycy brakuje... słodkiego nie lubię nie jem

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez smile. Zobacz posta
    Kochane ja też po wizycie.
    Wizyta przegląd badań, ważenie , pomiar ciśnienia, założenie książeczki, badanie na fotelu, skierowania na dasze badania. Usg dopiero 4 kwietnia, bo za 2 tyg mojej Pani Dr. nie będzie, bo wyjeżdża. Dowiedziałam się, że kategorycznie ze względu na tę astmę nie moge wrócić do pracy, troche mi smutno. Trudno, Dzidzia najważniejsza.
    Wyniki książkowe, szyjka zwarta, twarda także pod tym wzgędem super. Serduszka jeszcze nie słyszałam, ae czekam cierpliwie.
    A w którym tyg jesteś? 4 kwietnia..Dla mnie wieki ale ja nie jestem cierpliwa.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    No, ja tez. Już teraz ta 2,5 tygodniowa przerwa ciągnie mi się jak diabli (minął dopiero tydzień). Tyle bym nie wytrzymała. Kolejna wizyte sobie umówię po 2 tygodniach bo takie przerwy nie są na moje nerwy.

O mnie
    Nigdy nie lubiłam chodzić do gina A teraz mogłabym codziennie JeszcZe jutro i środa A w czwartek znowu zobaczę maleństwo moje śliczne..Mam nadzieję że jest ok bo jak narazie nic A nic nawet plamki

Pisalyscie o stanikach sportowych mam w domu dla mnie nie jest wygodny zwija się pod biustem i coś co mi bardzo przeszkadza to sutki przebijają A mi teraz starcza ze aż głupio...Ja dzisiaj zakupiłam 75 D co będzie dalej...A po ciąży i karmieniu zostaną "uszy jamnika"haha

Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    75E/F przed ciąża. Deal with it...
    Moja mama po której oddziedziczyłam cyc, a która z racji wieku i wagi zawsze była bardziej biusciasta ode mnie, dziś jak mnie zobaczyła to stwierdziła, ze ja przegoniłam...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów