Strona 507 z 667
Pokaż wyniki od 5,061 do 5,070 z 6665

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Stologa Zobacz posta
    Mira kiedys pisalas ze masz irobota roombe. Jaki model jezeli moge zapytac i czy sie sprawdza?
    Zastanawiam sie nad zakupem☺
    Model 651 i kocham mojego Romana miłością ogromną. Jest warty każdej wydanej na niego złotówki, jest zaprogramowany na codziennie sprzątanie o 13 i spisuje się super. Ja nie mogę teraz odkurzać ręcznie, więc zarosłabym bez niego sierścią. Czasem zawiśnie na suszarce na pranie czy wplącze się w kabel z lampy ale to są incydenty, bo generalnie trafia do bazy bez problemów. Raz zjadł kociego pawia, także z dokładnym myciem też już mam doświadczenie i udało się go doczyścić bez problemów, bo wszystkie szczotki i pojemniki są
    plastikowe i rozbieralne. Jedyny minus - mógłby być cichszy.
    Kocie miski mam oddzielone wirtualną ścianą, także nie muszę myśleć, że wjedzie w miskę z wodą. Przy dwóch kotach pojemnik wystarcza na 5-7 dni, w zależności od tego czy akurat kocica linieje czy nie. Polecam z całego serca

Evlin, właśnie ja też przez koty kupiłam podgrzewacz z opcją sterylizatora
    Ostatnio edytowane przez *Mira ; 05-07-17 o 09:25

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    A gdybyście szukały tych płynów do mycia akcesoriów dziecięcych to są w rossmannie

Senior Member
    84maja

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-30 zobacz kalendarz
    Dziewczyny te kropelki Sab Simplex z Niemiec są super. Ja zużyłam ich kilka butelek bo Piotruś miał straszne kolki. Ja mam o tyle dobrze że mam ojczyma w Niemczech i tam mi kupował. Wydaje mi się że nie ma co na zapas kupować bo w necie jest dużo ofert sprzedaży i w 2 dni można mieć u siebie a zawsze można spróbować bobotic lub coś dostępnego z apteki.

W rossmanie jest promocja na majtki i podkłady poporodowe z kartą rossne.

U mnie w szpitalu trzeba mieć wszystko swoje bo nic nie dają. Jedyne czego nie trzeba brać to środków do kąpania dziecka a tak to wszystko muszę zabrać.

Czy lewatywę też macie na swojej liście?

dziewczyny zamiast nakladek na sutki to lepiej umowic sie z polozna od laktacji i nauczyc jak prawidlowo przystawiac dziecko. Bo te wszystkie bolesci i rany i niewiadomo co to skutek tego, ze zle przystawiamy dziecko. A ono nie ma prawa chwycic sutka tylko otoczke i ja dobrze chwyci to szkody zadnej nie zrobi.Ja tak z synem sie meczylam przez tydzien i myslalam ze to najgorsza kara na swiecie. Az pojechalismy na kontrole do poloznej i tak wyszlo ze w trakcie tej kontroli musialam karmic. No i sie dowiedzialam co zle robie, pokazala co i jak, nauczyla od tej pory przez rok karmienia zadnych problemow nie bylo, nawet ja maly zabkowal.
    Apropo macania przez brzuch to wczoraj polozna mowi ulozyl sie glowa do dolu wiec sie pytam skad to wiesz, i ona mi mowi a chcesz sama sprawdzic i pokazuje gdzie jest glowa , ze lezy plecami do przodu z wystawionym tylkiem i jeszcze mowi a teraz patrz obrazil sie na nas i zaraz dostaniesz kuksanca tu i kopniaka i faktycznie. fajne to bylo.
    Ja juz mam 12 kg na plus. Moja wina bo przed ciaza cwiczylam i duzo sie ruszalam, a od chyba 12 tygodnia nic, zupelnie nie mam ochoty a co najgorsze potrzeby na to. I sie nie zmuszam. Ucze sie sluchac potrzeb wlasnego ciala, a cialo chce odpoczywac

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Maja o lewatywach to już kiedyś była cała dyskusja i ja owszem mam.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Mira dziekuje za info o roombie teraz tylko meza musze przekonac

Witajcie, a ja dzis zaspalam zeby oddac krew do badania ale Naszczescie do 12 pobierają i sie udało. A jutro wizyta wkoncu zobaczymy co tam u Agatki bo skubana ma taka sile tak mnie kopie az ja cała podskakuje

Dziewczyny ale macie listy zakupów ja np. mam wyparzacz z Tomme Tippee jest to dla mnie rzecz niezbędna przy karmieniu butelka lub ściąganiu mleka laktatorem.
    plyn do butelek biały jeleń hipoalergiczny używałam.
    Znowu moje ssaki przez nakładki nie chciały ssać piersi, ale swoj bol trzeba przecierpieć i jak dla mnie nie jest to kwestia złego przystawiania dziecka tylko poprostu sutek musi sie przyzwyczaić.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    84maja

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-30 zobacz kalendarz
    Mira wiem że była dyskusja tylko potem mogło wypaść z głowy jeśli nie było wpisane na listę.

Co do bolących sutków też uważam że muszą się przyzwyczaić. Przez pierwsze dni to był straszny ból ale po kilku dniach jak już się przyzwyczaiły było ok. Położna kazała dużo wietrzyć,smarować swoim mlekiem lub zwykłym masłem 82%

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    u mnie obyło się bez krwii przy kp, ale rzeczywiście pierwszy tydzień miałam strupki bo chyba pierś musi się przyzwyczaić, że dziecko ssie, Oli dobrze łapał pierś i po ok. tygodniu (smarowałam też maltanem, teraz jednak kupię chyba z musteli bo tamten ma cukier) już było wszystko w porządku.

Martita powodzenia jutro na wizycie, panienka też już będzie miała pewnie kilogram

maggie nie pocieszyłaś mnie bo ja startowałam od 68 kg także evlin nie martw się, lada moment też przekroczę 8 z przodu. A na porodówce pewnie znów będzie 9 :/ ja butelki wyparzałam wrzątkiem normalnie, później przelewałam wrzątkiem i co któreś tylko mycie. Teraz też nie kupię sterylizatora, przypomniało mi się takie zdanie, przy pierwszym dziecku jak spadnie smoczek idziesz wyparzasz (tak rzeczywiście było!), przy drugim przemywasz pod bieżącą wodą, przy trzecim podnosisz z podłogi, ocierasz o spodnie i oddajesz dziecku, coś w tym jest

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    Ja też uważam, że piersi muszą się przyzwyczaić. Miałam w szpitalu doradcę laktacyjnego i pani mi powiedziała, że mam wklęsłe brodawki i że trochę to potrwa zanim młoda je wyciągnie. Nakładki u nas się nie sprawdziły. Trzeba to przeżyć, jak najwięcej wietrzyć, smarować maścią i swoim mlekiem.

Asia odnośnie tego co napisałaś mi się przypomniało
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	14468310_1304447969566303_2563942922849397708_o.jpg
Wyświetleń:	38
Rozmiar:	87.3 KB
ID:	101288

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów