Strona 505 z 646
Pokaż wyniki od 5,041 do 5,050 z 6453

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Haha pomyliłam babki od ćwiczeń na YouTube. Hogg jest od metod bardziej wychowawczych, od ćwiczeń Tracy Anderson i jeszcze Mary Helen Bower czy jakos tak, seria Ballet Beautiful.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Dziewczyny jakie majtki poporodowe polecacie? Jedno czy wielorazowe?

Senior Member
    Kiora88ŚL

Mieszka w
    Mysłowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-09 zobacz kalendarz
    Jednorazowe jeśli już. Aczkolwiek ta siatka jest średnio wygodna. Jeśli będziesz rodzić naturalnie to chyba lepiej wziąć swoje majciochy bo przynajmniej oddychają i się tyłek nie spoci a i tak będziesz mogła szybko po porodzie wstać i ogarnąć to i owo w łazience.
    Mama 2 synów, 4 kotów i męża

Senior Member Awatar moniqla
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-03 zobacz kalendarz
    Muszę jutro jechac do Kauflanda i oblookac te ciuchy

Zdaję sobie sprawę z mojej mega wyprawki, ale oszalałam na tym punkcie i dobrze mi z tym maść na sutki też jakąś mam od siostry a te nakładki to podobno pic na wodę więc narazie w to nie inwestuję cos do mycia butelek tzn. jakiś specjalny środek?

Senior Member
    smile.

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-08 zobacz kalendarz
    Dziewczyny, jesteście wspaniałe, dziękuję za tylevcieplych słów :* Zaczynamy kolejny dzień, już po słuchaniu serduszka życzę Wam milej środy

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Moniqla imponująca lista. Muszę ja dziś dokładnie przeanalizować i porównać z moją, bo jest dużo dokładniejsza. Też mam 10 małych ręczników i 8 czapeczek

Miałam wczoraj przedostatnie zajęcia w SR. W końcu zwiedziliśmy porodówkę i jestem bardzo zadowolona z wyboru szpitala, bo nowy oddział wygląda jak z amerykańskiego serialu. Sale porodowe są cztery, w każdej łazienka, piłki, worki sako. A oddział to sale dwuosobowe, również z pełnym węzłem sanitarnym. Wszystko nowe, ładne i nowoczesne. Nie ma możliwości wynajmu położnej, wiec kolejny dylemat z głowy. Byłam wczoraj i zresztą jestem nadal cała chora, bo do mnie doszło co się stanie za kwartał Wiem wszystko co gdzie i jak, a to dla mnie tez ważne, żeby się stresować na które pietro iść i gdzie się zgłosić. Jeden stres mniej. Poza tym mieliśmy wykłady o czytaniu bajek, różnicy w dochodzeniu do siebie po porodzie SN i CC i warsztat z masażu niemowląt. Na koniec można jeszcze było wrócić na malowanie brzucha ale już była 20 i byłam zmęczona, poza tym moje siniaki nie nadają się do publicznych występów Za tydzień koniec, zajęcia podsumowujące. Generalnie fajnie było i nie żałuje, każdej pierwszorazowej mamie polecam

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Evlin Zobacz posta
    Dziewczyny jakie majtki poporodowe polecacie? Jedno czy wielorazowe?
    Evlin ja mam jednorazowe szorty Bella Mamma, z tej samej serii mam też największe podpaski świata hehe

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar moniqla
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-03 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Asia1988x Zobacz posta
    Moniqla ja to mogłabym Ci napisac czego masz za dużo, a nie czego brakuje serio masz aż 10 czapeczek i 10 małych ręczniczków? Na nawet nie wien do czego byłyby te ostatnie potrzebne, a czapeczek Oli miał 4 i mu starczyło na spokojnie
    Kupiłam 3 czapeczki smerfetki i 3 takie podobne bez wiazan na wyjście ze szpitala bądź do założenia po kąpieli . Dlaczego taka ilosc? Byly tanie i pewnie dlatego. Pozostałe to takie jesienno/zimowe na pewno się przydadzą.
    Co do ręczniczków, któraś z Was dawno, dawno temu o nich pisała, bo to są te z Ikei pakowane po 10szt i dlatego mam ich tyle tego typu rzecz na pewno znajdzie zastosowanie u mnie w domu

Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Dokladnie te same ręczniki kupiłam!

A co do ćwiczeń, to ja tez z tych niecwiczących. Przed ciąża byłam leniem, to w ciazy nie zmieniam nawyków, bo to nie czas na to. Poza tym mój lekarz ciagle mi tłucze do łba - leżeć, odpoczywać, nie forsować się, bo ciąża mimo ze przebiega dobrze to jednak jest podwyższonego ryzyka, wiec się słucham i żyje trybem oszczędnym, bo teraz jedyne na czym mi zależy to donoszenie Maksa.

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Ja tez mam te reczniczki z Ikei
    Moniqla sa specjalne plyny do mycia butelek. Albo sterylizatory
    U mnie z gimnastyka też kiepsko... próbowałam ale nie wyszło. A tym bardziej teraz przy takich temp. to już w ogóle masakra.
    Utwierdziłyscie mnie w przekonaniu ze jednorazowe lepsze
    Mira te podklady są ogromneee!!
    Ja kupiłam jedno opakowanie z canpolu. Ale coś czuje że będzie mało
    Dziś ja lecę się kloc ale na szczęście jeszcze nie glukoza

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów