Strona 504 z 665
Pokaż wyniki od 5,031 do 5,040 z 6649

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Wow Moniqla co za lista, jestem w szoku i Ty jesteś niby zielona w temacie? maść na ząbkowanie i te zabezpieczenia do gniazdek mnie rozwaliły, widzę że już myślisz dużo do przodu tak patrzę, że masz bardzo dużo ubranek. Nic mi się nie rzuca w oczy, czego mogłoby brakować.
    Tak patrzę i stwierdzam, że ja bym jeszcze dokupiła body na krótki rękaw, żeby je założyć pod te bluzeczki na długi rękaw czy pod pajaca, bo nie masz ich na liście
    Ostatnio edytowane przez maggie_87 ; 04-07-17 o 16:18

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar moniqla
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-03 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez maggie_87 Zobacz posta
    Wow Moniqla co za lista, jestem w szoku i Ty jesteś niby zielona w temacie? maść na ząbkowanie i te zabezpieczenia do gniazdek mnie rozwaliły, widzę że już myślisz dużo do przodu tak patrzę, że masz bardzo dużo ubranek. Nic mi się nie rzuca w oczy, czego mogłoby brakować
    jestem "zielona" , bo lista listą a rzeczywistość jest inna to moja pierwsza dzidzia i faktycznie wybiegam myślami na co najmniej poł roku do przodu, ale taka już jestem wolę zadbać o pewne kwestie zawczasu tym bardziej, że umowę mam tylko do końca roku i później z finansami będzie gorzej... :P aaa i ubranka też są w rozmiarach 56-68 hehe i do rozwiązania na pewno jeszcze coś dokupię, bo mi cały czas MAŁOOOOO. Przeoczyłam bodziaki mam ich sporo już dopisałam
    Ostatnio edytowane przez moniqla ; 04-07-17 o 16:27

Moniqa a pozniej stwierdzisz ze polowa z tych rzeczy Ci sie w ogole nie przydala i bedziesz rozdawac po znajomych. Masci na zabkowanie np nigdy nie uzywalam bo nie bylo takiej potrzeby. Smoczka mlody nie chcial, o karmieniu butelka nie bylo mowy itd. Kazde dziecko jest inne ale warto nie kupowac za bardzo na zapas. Zrewiduj swoja liste i tych rzeczy na pozniejszy okres moze nie kupuj tylko zostaw odlozone pieniadze na nie. A tych malych ciuszkow tez nie ma co za duzo kupowac bo maluszek blyskawicznie z nich wyrasta.

I moniqla mamy ten sam termin :-)

Senior Member Awatar moniqla
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-03 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Jaselka Zobacz posta
    Moniqa a pozniej stwierdzisz ze polowa z tych rzeczy Ci sie w ogole nie przydala i bedziesz rozdawac po znajomych. Masci na zabkowanie np nigdy nie uzywalam bo nie bylo takiej potrzeby. Smoczka mlody nie chcial, o karmieniu butelka nie bylo mowy itd. Kazde dziecko jest inne ale warto nie kupowac za bardzo na zapas. Zrewiduj swoja liste i tych rzeczy na pozniejszy okres moze nie kupuj tylko zostaw odlozone pieniadze na nie. A tych malych ciuszkow tez nie ma co za duzo kupowac bo maluszek blyskawicznie z nich wyrasta.
    maść mam od siostry nie kupowałam jej tak samo jak rzeczy do laktacji i niektórych do pielęgnacji z odkładaniem pieniędzy będzie ciężko, bo zaraz mnie swędzi jak mam jakiegoś zaskórniaka

Ale liste i wyprawke masz pokazna. Naprawde. Ja ledwo co zaczelam i raczej nigdy nie dobije do tego co Ty. Z wyjatkiem kilku dziwactw to strasznie minimalistycznie do wyprawki podchodze. Chociaz np widzalam ta wanienke ze stojakiem ktore Mira tu niedawno wstawila i zapalilam sie do pomyslu wanienki ze stojakiem. Musze to przemyslec :-)

Senior Member
    84maja

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-30 zobacz kalendarz
    dziewczyny w czwartek w kauflandzie będą ubrania ciążowe i nie drogie, 2 koszulki polo za 19,99 koszula nocna ciążowa też 19,99 tunika 2 szt 29,99 sukienki i leginsy oraz spodnie

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Kiora88ŚL

Mieszka w
    Mysłowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-09 zobacz kalendarz
    Kaftaniki to najgorsza część ubioru-ogólnie mało kto tego używa bo to zwyczajnie niewygodne. O wiele lepsze są body. Nic się dziecku pod plecami nie podwija.

Dopisz nakładki i maść do brodawek-sutków.

Poza tym lista sporo wybiegająca do przodu, ale rozumiem chomikowanie póki się ma kasę. Mnie się też pieniądze nie trzymają.

Zdecydowanie skup się teraz na ubrankach powyżej rozmiaru 62. Bo dziecko zdecydowanie za szybko rośnie.
    Ostatnio edytowane przez Kiora88ŚL ; 04-07-17 o 20:16
    Mama 2 synów, 4 kotów i męża

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Moniqla ja to mogłabym Ci napisac czego masz za dużo, a nie czego brakuje serio masz aż 10 czapeczek i 10 małych ręczniczków? Na nawet nie wien do czego byłyby te ostatnie potrzebne, a czapeczek Oli miał 4 i mu starczyło na spokojnie

Mamakrakow, ja jestem z niecwiczacych, ale gdybym ćwiczyła w ciąży to z: na fb "trening dla mam", "fit mama" i na YouTube tracy fogg o ile się nie mylę. Planuję ostatnie tygodnie ciąży zacząć ćwiczenia przygotowujące do porodu.

Smile współczuję rozłąki z synkiem, pamietam jak poroniłam w pazdzierniku i okazało się że nie muszę zostać w szpitalu to jakoś na przekór się ucieszyłam... że wracam do domu do synka. Ty tak jak piszesz walczysz o każdy dzień corci wiec warto zapłacić za to każdą cenę, ale rozumiem Cię. Najważniejsze że już wszystko pod kontrolą. Rzeczywiście szok jak ta szyjka szybko zaczęła pracować.

Mira, byłam dziś w lidlu i kupiłam tą płytę z bajkami o ktorej pisałaś. Nasze chłopaki będą słuchać tych samych opracowań, a Oli pierwszy przetestuje

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Maju uprzedzilas mnie z tymi wiadomościami o promocjach
    Smile badz dzielna
    Moniqla doskonale Cie rozumiem. Wiem ze wiele rzeczy kupuje sie i okazuje się że sa niepotrzebne.. każda popełnia ten błąd i ja też chce
    Możesz dopisać cos do mycia butelek
    Ja również mam 10 malych ręczników. Myślę że znajdę dla nich zastosowanie jak np wycieranie pupy.
    Ja kupilam nawet 4 saszetki mleka mm na wypadek gdyby z karmieniem poszlo cos nie tak... chce być przygotowana na każda ewentualność.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów