Strona 502 z 665
Pokaż wyniki od 5,011 do 5,020 z 6649

Październikowe mamy 2017

Nazywam sie Justyna mam 31 lat jestem mama dwóch coreczek teraz jestem w 3 ciąży i będę mieć synka

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Witaj Mamcia, na kiedy masz termin?

Asia, dla mnie to też jest niesamowite i zawsze mówię, ze Maks jest dzieckiem współczesnej medycyny

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Mira o wow, faktycznie pomoc społeczna mogłaby się zainteresować Twoim brzuchem współczuję Ci tego kłucia, ale czego matka nie zrobi, żeby donosić ciążę

Asia, czego to teraz nie wymyślą ja jakoś miałabym opory, żeby używać tego balonika

Witaj Mamcia31 w naszym gronie pewnie się cieszycie, że tym razem będzie synek dla odmiany

czesc Mamcia
    Ja sie pochwale troszeczke, ale nosze w brzuchu okolo - jak powiedziala polozna 1200 gram.
    wczoraj narobilam troche paniki bo mnie brzuch zaczal bardziej bolec do tego stopnia,ze zwolnilam sie z pracy, dzwonilam na porodowke, gdzie w zasadzie mnie uspokoili troche, ale na wszelki wypadek dali dodatkowy czas u poloznej na dzis. Polozna poogladala, pomacala i wysnula diagnoze ze wiezadla mam ciezko rozciagajace sie i dlatego boli, i teraz to juz tak bedzie.No i ocenila wage malego na 1200.

Senior Member Awatar Robaczek*
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-19 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Asia1988x Zobacz posta
    (...)
    puk, puk, robaczku co u Ciebie? ogród pewnie po deszczach wymaga jeszcze więcej pracy
    Cześć Asiu, cześć dziewczyny!
    Weekend miałam aktywnie ogrodowy, bo faktycznie po tych burzach i wichurach jest vo robić w ogrodzie...róże mocno sfatygowane, wymagają cięcia, podwiązywania i innych zabiegów, a to dopiero początek więc nie wiadomo w co ręce wsadzić..odliczam dni do zwolnienia, jak już będę w domu to mam nadzieję, ze jakoś powolutku ogarnę temat ogrodu, tymczasem gonię własny ogon, a kondycja nie ta :-(
    Pozdrawiam zza biurka, oby szybko zleciało!
    Miłego dnia :-)

Aniołek[*]12.06.2015, 7tc

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Poczytałam o tym baloniku i dla mnie to przerażajace dziwactwo. Gdybym miała wydać te pieniądze to wolałabym kupic ten żel porodowy Natalis (ten sam przedział cenowy), o którym kiedyś czytałam u Nicole, ale tego ustrojstwa bym się bała. Z moim szczęściem zaraz bym dostała grzybicy czy innej infekcji i zrobiła sobie krzywdę. Zresztą ja się tam nacięcia nie boje (wole być cięta niż samej pęknąć), jak trzeba bedzie to trudno, uda sie bez to super. W moim szpitalu położne starają się chronić krocze i nacinać jak najrzadziej, także jestem dobrej myśli.

Senior Member
    Kiora88ŚL

Mieszka w
    Mysłowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-09 zobacz kalendarz
    Witaj Mamcia31 Chyba mamy tyle samo szczęścia. Tyle, ze ma ja dwóch synów a teraz prawdopodobnie córka
    Mama 2 synów, 4 kotów i męża

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    witaj nowa mamo

no ja też bym miała ogromne opory przed korzystaniem z tego aniballa, ale są mamy które korzystają także postanowiłam się podzielić podobno bardzo dobrym wynalazkiem ja to się boję po równo wszystkiego, bólu skurczy, nacięcia, później czy nie będzie powikłań, dyskomfortu na długi czas, ale też cięcia jeśli by tak się miało skończyć niczego panicznie, taki chyba po prostu stresik, a co ma być i tak będzie. Obyśmy wyszli tylko cało i zdrowo z maluszkiem z tego wszystkiego

jasełka gratuluję kilogramowego bobaska

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Witaj Mamcia
    Ja rowniez zainteresuje sie tym wynalazkiem ale chyba bardziej bylabym sklonna do tego zelu tak ja Mira mówisz bo wczesniej wydawal mi sie drogi a teraz jiz nie koniecznie
    Jasełka dobrze że wiesz z czego te bóle no i duża dzidzia
    Ja dostalam ostatnio od tesciowej ogórki i robie kilka słoiczków

Duza dzidzia na razie sie ciesze za jakis czas zaczne sie martwic jak ja urodzic ale to dopiero za jakis czas. Narazie pochwalilam sie mezowi i teraz dumny chodzi jakby to jego zasluga byla.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów