Strona 501 z 666
Pokaż wyniki od 5,001 do 5,010 z 6651

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar moniqla
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-03 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Kiora88ŚL Zobacz posta
    Pytałam rano w labo czy gdyby się pojawiła cukrzyca albo stan niepokojący to będą dzwonić-Pani odparła, ze oczywiście, bo to sprawa pierwszorzedna. Telefonu nie dostałam do tej pory a i sama nie zadzwoniłam bo zapomniałam. Pojechaliśmy po wózek. Padło na X Landera.
    Jestem padnięta, po krzywej cały dzień chodzę jak pijana. Niedospana, rozdrażniona. A jak wyglądają moje przeguby po kłuciach ... Yeah jak ćpunka. Bo poprosiłam aby to trzecie kłucie już było z drugiej ręki, za bardzo bolała poprzednia.
    wynik pewnie w normie zdjęcia wózka poproszę ja wyglądam jak ćpunka prawie 2 tyg po kłuciu... takie mam marne żyły aż dzieci w przedszkolu pytały dlaczego to mam myślę, że do końca tygodnia te siniaki w końcu znikną

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Kiora88ŚL

Mieszka w
    Mysłowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-09 zobacz kalendarz
    Oj na zdjęcia to trzeba poczekać, na razie jest w samochodzie i czeka aż go ktoś wniesie. Ale kupiliśmy używkę
    Mama 2 synów, 4 kotów i męża

Member
    mooniaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-19 zobacz kalendarz
    Smile wszystko będzie dobrze. Nie zamartwiaj się na zapas.
    No ja się właśnie zastanawiam w co mała ubiore na wyjście bo nie wiem czy mam czegos szukac czy starczy na razie to co mam. Az z tego wszystkiego zaczęłam przegladac ubranka po Patryku i patrzeć co nadaje się dla dziewczynki.
    Ja glukozę na czczo miałam az 98 i teraz codziennie mierze cukier ale nie trzymam jakos specjalnie diety a jeszcze ani razu nie przekroczyło mi 90.
    Wiec nie wiem czy ja cos zle robie czy badania wyszły jakos zle.

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    ja też nie wiem jeszcze jak z ubiorem na wyjście ze szpitala. Zdaje się, że na 56 i 62 po Olim mam zimowe kombinezony. Muszę przejrzeć czy nie ma jakiegoś na 62 jesiennego, jak nie to pewnie trzeba będzie dokupić. Ale z moim terminem na koniec października to może być równie dobrze 15 stopni, jak i 0. Na pewno lepiej dziecko okryć kocem w nosidełku niż później ma się gotować w aucie. Wstyd się przyznać, ale Oli jak zaczął płakać w drodze do domu i nie chciał się uspokoić to wzięłam go na ręce i jechałam z nim na rękach. Mam nadzieję, że brat będzie odważniejszy.

Miłego dnia kobietki!

puk, puk, robaczku co u Ciebie? ogród pewnie po deszczach wymaga jeszcze więcej pracy

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Dziewczyny, wy narzekacie na pokłute ręce, to na poprawę humoru pokażę Wam jak wygląda moja rzeczywistość.

Taki mały krwiaczek (każdego dnia robię zastrzyk tak samo, czemu czasem zostaje mała kropka a czasem robią się takie wylewy nie mam pojęcia, ale znowu wyglądam jak ofiara przemocy domowej).
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_0434.jpg
Wyświetleń:	97
Rozmiar:	85.5 KB
ID:	101279

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Mira bo czasem po prostu trafiasz w jakies naczynko krwionosne. Nie zawsze je zobaczysz. A ze leki rozrzedzajace krew to i krwiak gigant gotowy

Senior Member
    aguś026

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2015-07-02 zobacz kalendarz
    Maggie ja nie czytałam żadnych wytycznych producenta na temat długości pracy tego laktatora, ja kupiłam nowy ale nie wiedziałamże ma on jakiś zakres pracy w godzinach. Nawet nie wiem czy teraz będzie mi potrzebny,nie zamierzam robić z siebie krowy dojnej jak ostatnio i myślę że jak już to ręczny mi na początku wystarczy.
    Bardzo dziękujemy z Natalką za wczorajsze piękne życzenia

Też nie wiem jak ubiore moja niunię na wyjście ze szpitala,będzie trzeba przyszykować coś na dwie opcje w zależności od pogody. W lato nie było problemu,jakiś cienki ciuszek i kocyk,teraz będzie główkowanie.

Kiora gratuluję zakupu wózka już możesz sobie odhaczyć jeden zakup z listy

Smile jak się czujesz po założeniu pessara? Miałaś wizyte teraz że zauważono zmiany w szyjce? Wiadomo ile będziesz musiała z nim chodzić? Wogóle czuje się go na codzień?

Wczoraj zaczęłam 27tc a tym samym 3trymestr. Ależ to leci
    Ostatnio edytowane przez aguś026 ; 04-07-17 o 11:21

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    aguś026

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2015-07-02 zobacz kalendarz
    Mira rety spory ten siniak. Ja kiedyś brałam clexane ale to na inną dolegliwość i nie mialam takich śladów ale to była tylko jedna seria 10 zastrzyków,to nic w porównaniu do tego ile Ty już ich zrobilaś i ile jeszcze przed Tobą, dzielna jesteś z tymi zastrzykami.

Asia mi też się zdarzyło trzymać moja lalkę nie raz na kolanach w trakcie podróży do m kiedy nie chciała już usiedzieć w foteliku ale też mam obawy żeby komukolwiek się do tego przyznawać.

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Mira współczuję tego kłucia. Wiem, że ani razu się nie zawahałaś przy zastrzyku bo to jest warunek życia Maksia, ale po prostu szkoda mi Ciebie. Nie mniej dla mnie to cud, że dzięki takiemu zastrzykowi można donosić ciążę, która bez niego raczej nie miałaby prawa bytu. Niesamowite jak nauka / medycyna idzie do przodu.

Dziewczyny, które nie są ograniczone finansowo jak ja i przygotowują się do porodu Sn. Chciałam Wam pokazać pewien produkt bardzo polecany na grupie na fb, w której jestem poświęconej vbacowi, ale chodzi po prostu o poród sn nie ważne czy pierwszy (a tym bardziej taki!), czy po sn czy po cc. http://aniball.pl tu jest link do produktu, głównie chodzi o zminimalizowanie ryzyka nacięcia, czy nawet otarcia przy porodzie. Dziewczyny, które stosowały naprawdę polecają, nie jedna nie potrzebowała nacięcia, i ogólnie było lżej urodzić. Nie mniej ja nie mam 200 zł. na coś takiego, no i nie wiem czy miałabym kiedy ćwiczyć. Ale wiem, że jest tu Was sporo, które dużo inwestują w ciążę i dzieciaczka, więc może którejś z Was się przyda

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

CZEŚĆ wszystkim mamusia przyjmiecie mnie do grona swoich znajomych ???

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów