Strona 500 z 665
Pokaż wyniki od 4,991 do 5,000 z 6649

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    Też mi na telefonie to wyskakuje, a na kompie pokazuje mi że logowanie nie jest bezpieczne. Ciekawe o co chodzi.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    smile.

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-08 zobacz kalendarz
    Też to mam. Wyskakuje ale nic nie wpisuje. Dziewczyny idę do szpitala i będą zakładać mi pessar szyjka zamknięta ale miękka o 8.30 jutro mam być w szpitalu.

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    O cholerka. Smile trzymaj się ciepło i pisz co i jak. Pessar to nie koniec świata, grunt że problem jest zdiagnozowany i można mu zaradzić.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    smile dobrze że będziesz mieć pessar. Podobno to nie jest upierdliwe w normalnym funkcjonowaniu i przynajmniej zaradzi przedwczesnemu porodowi. Znam takie co i po zdjęciu jeszcze przenosiły ciążę także spokojnie

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    Do tego strona mi się strasznie wiesza :/
    Smile trzymaj się. Też znam przypadki ciąż po terminie mimo, że było zagrożenie i założony pessar.

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Smile o kurde.. dobrze, że gin reaguje, nie ma co ryzykować. Założą pessar i będziesz spokojniejsza

Senior Member Awatar moniqla
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-03 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez smile. Zobacz posta
    Też to mam. Wyskakuje ale nic nie wpisuje. Dziewczyny idę do szpitala i będą zakładać mi pessar szyjka zamknięta ale miękka o 8.30 jutro mam być w szpitalu.
    smile będzie dobrze, myśl pozytywnie, dobrze że szyjka jest zamknięta...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Maggie mi wyskakuje dokładnie taki sam komunikat jak Tobie.
    Mira ja też przez weekend dostałam kilka powiadomień na tel o wygranym telefonie i o wirusie... nie mam pojęcia co jest grane ;/
    poszłam do sklepu i brzuch znowu twardy i bolesny.. napisałam do ginekolog co to znaczy.
    Smile trzymaj się cieplutko i daj znać co i jak najważniejsze ze szyjka zamknięta.

Senior Member
    Mufka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-07 zobacz kalendarz
    Smile - trzymam kciuki. Na pewno wszystko bedzie dobrze. Ja przez weekend troche sie stresowalam i tez dla tego nie odzywalam sie za bardzo. Znow powtarzaly mi sie te skurcze macicy i ogolnie brzuch mialam twardy, zwlaszcza w nocy. Moze jestem przewrazliwiona, ale pojechalam znow do mojej gin. Zrobila ktg, zmierzyla szyjke macicy - wszystko w normie. Wypisala mi na 2 tyg. zwolnienie i kazala odpoczywac. Powiedziala, ze dopoki skurcze nie sa bolesne, to nic nie robic, a w razie czego to do szpitala (chyba ma mnie juz dosyc ☺). Zadzwonili tez w sprawie cukru - wszystko w normie, ale nie wiem dokladnie co i jak. A ekranik mi tez wyskakuje, ale tylko na kompie.

Senior Member
    Kiora88ŚL

Mieszka w
    Mysłowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-09 zobacz kalendarz
    Pytałam rano w labo czy gdyby się pojawiła cukrzyca albo stan niepokojący to będą dzwonić-Pani odparła, ze oczywiście, bo to sprawa pierwszorzedna. Telefonu nie dostałam do tej pory a i sama nie zadzwoniłam bo zapomniałam. Pojechaliśmy po wózek. Padło na X Landera.
    Jestem padnięta, po krzywej cały dzień chodzę jak pijana. Niedospana, rozdrażniona. A jak wyglądają moje przeguby po kłuciach ... Yeah jak ćpunka. Bo poprosiłam aby to trzecie kłucie już było z drugiej ręki, za bardzo bolała poprzednia.
    Mama 2 synów, 4 kotów i męża

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów