Strona 5 z 665
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 6643

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar ies
    Mieszka w
    Warszawa/Glasgow
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-01-29 zobacz kalendarz
    Bąbelek, agag - mamy ten sam termin Mira - znalazłyśmy się tutaj wszystkie, żeby się wspierać

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    maskotka

O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży
    O proszę jakie już nas duzo :-D
    Ja w poniedziałek byłam u gina, ale nawet pęcherzyka nie było jeszcze widać. No ale to był dopiero 5+0 tc według kalendarzyka, a najprawdopodobniej owulacje miałam później więc jeszcze nie panikuje. Za tydzień pójdę znów i zobaczymy. Wczoraj miałam zrobic betę, ale w czwartek wylądowaliśmy z Grześkiem w szpitalu z sepsą więc nawet nie miałam jak iść na badanie. Może we wtorek nas wypiszą to w środę pójdę sprawdzić przyrost.

Senior Member Awatar bąbelek
    Mieszka w
    warszawa
    O mnie
    Jestem mamą Patryka urodzonego 1.11.11
    Wpisów
    9
    O fajnie że jest nas coraz więcej. Zawsze to raźniejw grupie. Czyli wszystkie praktycznie czekamy na wizyte u gin by posłuchać maleńkiego serduszka. Mam nadzieje,że omina mnie mdłości, bo chciałabym jeszcze pracowac do czerwca chociaż

Senior Member Awatar ies
    Mieszka w
    Warszawa/Glasgow
    O mnie
    A właśnie na kiedy jesteście umówione na usg? Tzn w którym będziecie tc? Ja będę 7+0 tc (czyli zacznę właśnie 8 tc). Z jednej strony to jeszcze długie dwa tyg czekania ale z drugiej chciałam, żeby już na 100% było widać zarodek. A Wy w którym tc będziecie?

Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    Ja będę w 6+6 tc mam nadzieję, że coś zobaczę. Ja w pierwszej ciązy pracowałam do końcówki 4 msc ale wtedy miałam inna pracę no i nie miałam dwulatki w domu teraz od 20.02 idę na zwolnienie bo w mojej pracy tak na prawdę czego się nie dotknę to wiąże się z dźwiganiem. Już teraz dziewczyny nie pozwalają mi nic robić, więc nadrabiam papierkową robotę ale nie ma tego zbyt dużo.

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez agag Zobacz posta
    Ja będę w 6+6 tc mam nadzieję, że coś zobaczę. Ja w pierwszej ciązy pracowałam do końcówki 4 msc ale wtedy miałam inna pracę no i nie miałam dwulatki w domu teraz od 20.02 idę na zwolnienie bo w mojej pracy tak na prawdę czego się nie dotknę to wiąże się z dźwiganiem. Już teraz dziewczyny nie pozwalają mi nic robić, więc nadrabiam papierkową robotę ale nie ma tego zbyt dużo.
    A nie 5+6tc? Bo ta pierwsza cyfra to są skończone tygodnie. A mi wychodzi, że 20go będę miała 6+0 czyli początek 7 tc, a Ty masz bardzo podobnie do mnie.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    Cytat Zamieszczone przez *Mira Zobacz posta
    A nie 5+6tc? Bo ta pierwsza cyfra to są skończone tygodnie. A mi wychodzi, że 20go będę miała 6+0 czyli początek 7 tc, a Ty masz bardzo podobnie do mnie.
    A tak masz rację. Pogubiłam się już

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Ja będę w 6+4 tc na wizycie w czwartek

Senior Member Awatar ies
    Mieszka w
    Warszawa/Glasgow
    O mnie
    Widzę, że zapisałam się najpóźniej z Was na usg. W pierwszej ciązy byłam jakoś w 6tc i nie było nic widać, zestresowana musiałam czekać dwa tyg - stasznie dlugie dwa tyg dlatego teraz wolałam zapisać się później. Oby u Was było już widać dzidzię i słychać serduszko

Member
    Ermilka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-02-08 zobacz kalendarz
    Kurczę mnie usg wypada juz w 8tyg. Chociaż ten mój termin to taki niepewny. Mam pytanie do Maskotki. Karmisz Agatkę piersią?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów