Strona 496 z 646
Pokaż wyniki od 4,951 do 4,960 z 6457

Październikowe mamy 2017

Senior Member
    Kiora88ŚL

Mieszka w
    Mysłowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Evlin Zobacz posta
    Powodzenia na glukozie Ja w tym tygodniu robię toxo i mocz
    Wczoraj po spacerze trochę bolał mnie brzuch ale poleżałam i przeszło. Dziś chłodniej i Antek bryka aż miło
    Bylismy u teściów i wróciłam tylko wściekła... co raz wiecej dobrych rad... bo nie chcę wszystkiego jeść, dziecko będzie wybredne... i KOT w domu
    i jeśli chodzi o chrzestną to zostaliśmy na lodzie...
    Ja mam 4 koty. Nikt już nie komentuje mojego stanu inwentarzu. Kilkakrotnie złapałam się z dziadkiem ( w zasadzie dziadkiem mojego męża) i w koncu nie wytrzymałam. Wstyd się przyznać, odpysknęłam, ze to mój dom, moje koty, mój "smród" jak to on ładnie skwitował i moja sprawa. Nie jestem na jego utrzymaniu i w jego domu więc nic mu do tego. Zwyczajnie temat się skończył.
    Mama 2 synów, 4 kotów i męża

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Wpuszczać jednym uchem, drugim wypuszczać i pod żadnym pozorem nie denerwować się takimi bzdurami. Nie warto! Całego świata nie zadowolimy

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member
    Kiora88ŚL

Mieszka w
    Mysłowice
    O mnie
    Gorzej Mira-My nie jesteśmy od zadawalania innych A już w szczególności teściowych !

Senior Member
    84maja

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-30 zobacz kalendarz
    odnośnie kotów to wczoraj się uśmiałam jak sąsiad mówi do mojej mamy ale ma pani piękne to małe kotki, a moja mama jakie kotki???? Na to sąsiad że jej kocica się u niego okociła i są małe kotki. No to mu mama wytłumaczyła że jedna kocica wysterylizowana a druga już za stara więc to nie jej. Jego mina bezcenna i tekst o kur.. to czyje te koty??? Takim sposobem ma 3 dzikie kotki

Właśnie zaniosłam sobie zestaw gazet do czytania na jutro co by sobie umilić trochę ten czas czekając z tą nieszczęsną glukozą. Dobrze że za jednym razem mi pobiorą na wszystkie badania bo mam jeszcze podstawowe krwi i toksoplazmoze no i oczywiście mocz

Senior Member
    Kiora88ŚL

Mieszka w
    Mysłowice
    O mnie
    Jak to w koncu jest z tym niejedzeniem przed glukozą ? Trzeba te 12 godzin pościć czy nie / Bo ja mam drożdżowe ze śliwkami w piekarniku

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Powodzenia jutro na glukozie Dziewczyny

Evlin olej gadanie teściowej i jej złote rady. A czemu z chrzestną zostaliście na lodzie? Prosiliście już i się nie zgodziła?

U mnie weekend bez szału, pogoda dobijająca, siły brak. Ja wiem, że jestem tu w mniejszości, o ile nie jedyna, która by chciała, żeby było ciepło ale ja jestem ciepłolubna i do dobrego funkcjonowania potrzebuję słońca już mnie dobija ta pochmurna, deszczowa i zimna aura w moim regionie. Spać mi się ciągle chce. Nie dosyć, że wiosna w tym roku późno przyszła, teraz lato nie rozpieszcza, a zanim się obejrzymy będzie jesień. Chociaż patrząc za okno od kilku dni mam wrażenie, że już jest dobra, posmęciłam, teraz idę sobie zrobić kakao na poprawę nastroju i biorę się za książkę

Kiora ciasta to Ty już lepiej nie jedz dziś
    Ostatnio edytowane przez maggie_87 ; 02-07-17 o 19:40

Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Ciasto bym sobie odpuściła, po co miec wątpliwości czy test wypadł wiarygodnie. Ja jadłam kolacje o 20 a badanie zaczęłam przed 9 rano, dla świetego spokoju zrobiłam te 12h przerwy.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Kiora88ŚL

Mieszka w
    Mysłowice
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez maggie_87 Zobacz posta
    Powodzenia jutro na glukozie Dziewczyny

Evlin olej gadanie teściowej i jej złote rady. A czemu z chrzestną zostaliście na lodzie? Prosiliście już i się nie zgodziła?

U mnie weekend bez szału, pogoda dobijająca, siły brak. Ja wiem, że jestem tu w mniejszości, o ile nie jedyna, która by chciała, żeby było ciepło ale ja jestem ciepłolubna i do dobrego funkcjonowania potrzebuję słońca już mnie dobija ta pochmurna, deszczowa i zimna aura w moim regionie. Spać mi się ciągle chce. Nie dosyć, że wiosna w tym roku późno przyszła, teraz lato nie rozpieszcza, a zanim się obejrzymy będzie jesień. Chociaż patrząc za okno od kilku dni mam wrażenie, że już jest dobra, posmęciłam, teraz idę sobie zrobić kakao na poprawę nastroju i biorę się za książkę
    Ja też do niedawna żyłam tylko na bateriach słonecznych, bo bez słońca nie byłam w stanie z łóózka wyjść. Ale odwidziało mi się zaraz po tym jak pierwszy raz przegrzalam głowę a wieczorem miałam już symptomy przypominające udar cieplny. Teraz temperatury mnie dobijają. Dzisiaj było akurat a na termometrze zaledwie 21 stopni ( co jeszcze rok temu uważałam za oznaki zimy w środku lata).

Senior Member
    Kiora88ŚL

Mieszka w
    Mysłowice
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez *Mira Zobacz posta
    Ciasto bym sobie odpuściła, po co miec wątpliwości czy test wypadł wiarygodnie. Ja jadłam kolacje o 20 a badanie zaczęłam przed 9 rano, dla świetego spokoju zrobiłam te 12h przerwy.
    Dlatego wolę spytać, a nóż by któraś napisała "jedz do woli to bzdura" Ja idę na 6 na badanie ...

Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Maggie jesteś dla mnie każdy cieplejszy dzień to męka. Od wczoraj czuje, że żyje na nowo bo właśnie jest chłodniej i wilgotniej i taka tez jest prognoza do połowy lipca, co mnie osobiście bardzo cieszy.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów