Strona 490 z 659
Pokaż wyniki od 4,891 do 4,900 z 6587

Październikowe mamy 2017

Senior Member
    smile.

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-08 zobacz kalendarz
    Ja zastanawiam się nad tymi nakladkami mam dość płaskie brodawki, z synem zaciskalam zeby ale karmilismy się krótko. Teraz bardzo bym chciała karmić jak najdłużej naturalnie, ale jak się nie uda to też nic na siłę

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Smile ja ostatnią miesiączkę miałam 1 stycznia. Aplikacje mam 3. Sprout, happy baby i moja ciąża. Te 2 pierwsze pokazują dziś 100 dni do porodu, a moja ciąża pokazuje 101 dni, ale już kiedyś z nudów liczyłam dni i wychodzi na to, że moja ciąża liczy też dzień dzisiejszy, a te 2 pozostałe aplikacje liczą od dnia następnego, czyli tak jak się liczy mniejsza z tym i tak każda z nas urodzi Bóg wie kiedy no jedynie te co będą miały planowaną cesarkę, będą wiedziały kiedy

Senior Member
    smile.

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-08 zobacz kalendarz
    Oby tylko szczęśliwie urodzić :* data nie ma znaczenia, ja urodzilam się w terminie jako jedyna z rodzeństwa 14 pazdziernika więc córeczka też być może będzie październikowa jeśli nie zdecyduje się na końcówkę września

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Smile ja też urodzona dokładnie w terminie podobno tylko 4 czy 5 % dzieci rodzi się w terminie

Senior Member Awatar Robaczek*
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-19 zobacz kalendarz
    Cześć Dziewczyny!
    Evlin, śliczny wózek!
    Jasełka, kosz Mojżesza cudny, ja też się skusiłam: Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_2259.JPG
Wyświetleń:	7
Rozmiar:	29.2 KB
ID:	101260
    Odnośnie porad z SR dot. Pielęgnacji to u nas tez zalecali mycie wodą z wacikiem zamiast chusteczek..moja koleżanka tez to stosuje i bardzo sobie chwali, bo córcia nie ma żadnych problemów ze skórą. W temacie karmienia dopiero zaczynam lekturę, więc nie doradzę w kwestii nakładek, ale czytam o karmieniu co się da.
    Robię przymiarkę do laktatora i myślę o Medela Swing, ktoś ma/używał?
    Pozdrawiam!

Aniołek[*]12.06.2015, 7tc

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Mira nakladki Tommee Tippee ma chyba uniwersalny rozmiar nakładek. Zamierzam je właśnie kupić. Dzis kupilam krem z Ziaji na pękające brodawki. A z tym aspiratorem to sie zastanowie

Senior Member
    Mufka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-07 zobacz kalendarz
    Ja w temacie nakladek nie mam zadnego doswiadczenia, ale kazda z moich przyjaciolek probowala na jakims etapie ich uzywac i u żadnej to nie wypalilo. Dzieci w ogole nie chcialy przez nie pic. Może przez te kilka lat coś się na lepsze zmienilo w tym temacie, ale ja narazie nie planuję żadnych kupować. Ew. wtedy gdy będą potrzebne.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Dziewczyny ostatnio mam malo czasu na pisanie. Staram sie regularnie Was czytac.
    U nas na poczatku byla gruszka, ktora do niczego sie nie przydala. Pozniej dolaczyla frida i przy katarku i malych gilach byla super. Od 2lat jest z nami ten aspirator do odkurzacza....wiecie to jest rewelacja. Mialam obawy tak jak i wy. Kolezanka mi bardzo polecala wiec kupilam. Gosia jest alergikiem wiec od wrzesnia do kwietnia uzywamy. Sciaga bardzo duze ilosci i przynosi ulge dziecku. Pierwsza proba byla na mnie.

Pisalyscie o emolientach. Gosie uczulily w pierwszym tyg zycia wiec teraz tylko mydlo dla maluszkow.

Nakladki byly mi potrzebne juz 2dobie bo Gosia glodomor "rozgryzla"mi sutki. Maz kupil jakies w aptece ale nie pamietam czy tam byl rozmiar. Karmilam przez 3mc i byly mi bardzo potrzebne. Wiec to moj zakup nr 1 na liscie.

Za chwile zbieram sie na wizyte do lekarza. Ciekawe jak Zosia☺

Znalazlam te nakladki byly z aventu i nie maja rozmiaru. Pozniej kupilam z canpolu i byly bedziewne.

Senior Member
    Mufka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-07 zobacz kalendarz
    Dziewczyny jeszcze w kwestii daty porodu. Ja ostatnia miesiaczke tez mialam 1 stycznia i mi ginekolog date porodu obliczyla na 7 pazdziernika.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów