Strona 489 z 665
Pokaż wyniki od 4,881 do 4,890 z 6643

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Oj leci Mira, leci ciągle jak myślę, że termin na październik to wydaje mi się tak daleko, ale te 100 dni już nie wydaje się tak odległe a jak jeszcze pomyślę, że mogę urodzić przed terminem jak Maję to już w ogóle

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    smile.

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-08 zobacz kalendarz
    Maggie właśnie nie wiem, być może zależy to od deklarowanych długości dni w cyklu? Ja miałam co 29 dni. Z ostatniego usg mam termin na 7. Ale nie przestawiłam suwaka mi w mojej ciąży pokazuje 99 dni

Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    Cytat Zamieszczone przez moniqla Zobacz posta
    Nie będę ryzykować z tym piwem... spróbuje podlewać wodą i też powinien być wilgotny
    Gdybyś jednak chciała piwo to polecam Bavarię ono jest w 100% bezalkoholowe ale smakuje jak zwykłe piwo, nie jest słodkie ani nic.

My przy Zuzi mieliśmy też tylko gruszkę, ale tak jak u kilku z Was, w ogóle się nie przydała. Zuza pierwszy katar miała chyba po ponad roku od urodzenia i wtedy taka większa już gruszka dała sobie radę.

Maggie mam nadzieję, że z samochodem wszystko ok.

O mnie
    Smile ja miałam cykle 28-dniowe. Termin z usg prenatalnego w 11 czy 12 tygodniu mam na 30 września, ale suwaczkiem jestem wierna terminowi z om, bo wiem, że nie mogło dojść do zapłodnienia tydzień wczesniej, tylko dokładnie w połowie cyklu. Terminy z tych następnych usg, z tego co wiem, już nie są miarodajne, bo każde dziecko przybiera na wadze i rośnie w swoim tempie.

Agag, tak auto nie ucierpiało i już stoi w bezpieczniejszym miejscu

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Kolejne pytanie za 100 pkt dla mam - jak dobrać rozmiar nakładek na brodawki?? Widzę, że i Canpol i Medela ma S, M, L.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    mira nie dobieraj, kupisz jak okażą Ci się potrzebne moje leżą jeszcze sprzed 2 lat i nie wiem czy wykorzystam, a nawet nie sprzedam bo oczywiście je wtedy wyparzyłam i nie wyglądają już jak nowe

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    Ja przed porodem Zuzy nie kupowałam nakładek, ale po kilku dniach karmienia tak mnie bolały brodawki że wysłałam męża po nakładki. Kupił najdroższe medeli po czym okazało się, że tak jak ze smoczkiem sobie Zuza nie mogła poradzić tak samo z nakładkami i niestety po jakimś czasie je wyrzuciłam. Na stronie medeli jest informacja o wielkości w mm każdej z tych nakładek, może to Ci pomoże Dostępne w rozmiarach: 16 mm, 20 mm i 24 mm

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    smile.

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-08 zobacz kalendarz
    Maggie dlatego też nie przesuwałam suwaka, może to zależy też od aplikacji ostatnia miesiączkę miałam 2 stycznia, a moja ciążę masz? Bo każda aplikacja liczy też inaczej np w hi mommy mam już niby 26 i 3. mój pierwszy termin z om to 11 października z pierwszego usg 8 i tak gin powiedziała że bardziej ten 8 teraz to już dzidzie rosną więc 7 i wcześniej nie biorę pod uwagę syna urodziłam w 38 z usg, 39 z om więc co do dokładnego terminu to się nie sugeruje jak będzie tak będzie

O mnie
    Mira ja przy Mai kupiłam z canpola rozmiar L i był dużo za duży. Niby sutek powinien wypełniać cały ten otwór, a u mnie nawet połowy nie wypełnił. Wtedy darowałam sobie w ogóle kombinowanie z nakładkami

Senior Member Awatar moniqla
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-03 zobacz kalendarz
    dziewczyny a ja to w ogóle miałam cykle w cały świat... OM 1.12 moja ciąża powinna być duuużo starsza gin przyjął umowną date OM 27.12 więc sama nie wiem kiedy dokładnie maleństwo będzie chciało przywitać świat i dlatego od 20.09.2017 będę siedziała jak na szpilkach

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów