Strona 487 z 659
Pokaż wyniki od 4,861 do 4,870 z 6587

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Ja obstawiam Agatkę od Martity choć to wszystko zależy jak wizyty powypadają.

Asia, powodzenia!

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Witajcie, u nas też pada od nocy i wieje strasznie. Agag Ty mnie nie strasz połamanymi drzewami. Od wieczora jak zaczęło wiać, myślę ciągle o tym, że zaparkowałam auto pod drzewem :/ z reguły staram się tego nie robić, ale jak wczoraj przyjechałyśmy to tak lało, parking za blokiem był zalany, więc stanęłam z boku bloku (I co za tym idzie, nie widzę go z okna). Nie chcę Mai ciągnąć w tę pogodę na dwór, więc poczekam aż przyjdzie moja mama i pójdę sprawdzić, czy autko przeżyło i je przestawić od razu.

Ja przy Mai używałam kocyka i zimą kołderki. Otulacze mnie przerażają podobnie jak Mirę rożka używałam tylko w szpitalu. W domu przydał się jedynie rozłożony jako mata

Mufka trzymam kciuki

Asia za Twoją wizytę też zaciskam kciukasy

Senior Member
    smile.

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-08 zobacz kalendarz
    Dzień dobry Dziewczyny,
    Mufko trzymam kciuki :*
    Zamówiłam kosz Mojżesza dla Anieli używany ale chcemy go zrobić po swojemu, takie jakie nam się podobają kosztują 500-600zl a tan wyjdzie nas połowę mniej więc pewnie wkleję Wam fotki przed i po metamorfozie rano byłam w laboratorium zrobić morfologię przed poniedziałkowa wizyta u gin.
    U nas dziś też chłodniej niż wczoraj ale słonecznie. O 15 była u nas taka burza, że za blokiem wyrwało drzewo a po niej jeszcze większy upał, tragedia.
    Na jęczmienia moja babcia wiąże czarna nitkę na środkowym palcu, ale nie pamiętam której ręki
    Asia trzymam kciuki za wizyte

Asia kciuki za wizytę co do jęczmienia to z tego co mi sie obiło kiedys o uszy to wywołują go wirusy gronkowca, ale ile w tym prawdy to nie wiem.

Mozliwe ze moja Agatka przekroczyła magiczna wagę kilograma bo naprawde jak kopnie to az mnie potrafi przestraszyć i az za boli wiec sile ma miesiac temu ważyła 787g. Choc nie chciała bym zeby była takim dużym klockiem te 3,5 kg jej starczy bedzie to optymalna waga.

A wczoraj jak zerwała sie wichura miałam okno na mikro otworzone jak je wyrwie dobrze ze nie spadło na ziemie na jednym zawiasie sie zatrzymało.

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Położna-szarlatanka mówiła nam przedwczoraj, że dzieci niby lubią otulacze bo przypominają im macicę, ale dla ich rozwoju psycho-motorycznego to nie jest za dobre bo dziecko powinno machać rączkami i uczyć się od pierwszych dni koordynacji i ona poleca śpiworki, bo jest ciasno ale ręce mają wolność. I tak jak głównie opowiadała głupoty straszne, tak z tym się zgodzę.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Położna- szarlatanka haha

Senior Member Awatar moniqla
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-03 zobacz kalendarz
    Asia udanej wizyty życzę

Martita myśle, że Agatka na pewno przekroczyła magiczny kilogram

myślę, że narazie zainwestuję tylko w jakiś kocyk i rożek, a czas pokaże czy śpiworek będzie potrzebny

widzę, że nie jestem sama z tym jęczmieniem. Też potarłam go obrączką, bo zawsze to pomagało ewentualnie ogrzewanie poprzez przykładanie ciepłej buteleczki np. po kroplach do oczu

a teraz takie wstydliwe pytanie odnośnie hemoroidów... borykacie się z tym problemem? Ja miałam nieprzyjemność z pn na wt choć straszą, że jak dzidek będzie bardziej napierał to tak szybko to nie zniknie

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar moniqla
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-03 zobacz kalendarz
    aaa no i jeszcze jedno pytanie

planuję dziś zrobić pieczonego kurczaka w piwie i zastanawiam się czy wypada, bo nie jestem pewna czy te promile wyparują w wysokiej temperaturze? Poradźcie

Alkohol napewno wyparuje wiec sie nie martw co do hemoroidów nie pomogę bo nigdy w zyciu nie miałam wiec nie wiem co to za bol. Ale przy wizycie powiedz swojemu lekarzowi napewno cos zaradzi.

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Moniqla sądzę ze powinno wyparowac. Mnie w ciazy odrzucilo od pieczonego kurczaka.
    Ja spiworek kupilam w promocji za 30 zl wiec jak sie nie przyda to trudno
    Ale otulacza tez nie kupije bo przeraża mnie to choc wiem ze ponoc dobre
    Hemoroidow nie mam. W ogole u mnie nie istnieje problem z wyproznianiem
    Dziewczyny co polecacie na czyszczenie noska? Dostalismy wczoraj zwykla fride od szwagierki ale sadze ze to meczace... slyszalyscie i elektronicznym aspiratorze Haxa? Zastanawiam sie nad jego kupnem. To do odkurzacza to calkiem mnie przeraza..

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów