Strona 486 z 654
Pokaż wyniki od 4,851 do 4,860 z 6536

Październikowe mamy 2017

Kiora dlatego wlasnie nie mowie mezowi , niech sie nie stresuje. Sama krecilam sie kolo niego przez dluzszy czas. Ale tak sobie pomyslalam ze wiekszosc rzeczy i tak bede miala po innych dzieciach, wiec chociaz ten kosz.
    Mam zamiar uzywac go jako lozeczko wlasnie, bo u nas w sypialni i tak nic wiekszego na razie sie nie zmiesci.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Mufka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-07 zobacz kalendarz
    Kiora - ja czytam Twoja litanię i bardzo sobie cenię wszystkie wskazówki pielęgnacyjne, bo jestem w tym zupełnie zielona.
    Jaselka - piękny kosz. Masz rację - jeśli oszczędza się na innych polach, to gdzieś można sobie pofolgować ☺.
    Ja nie mam dzieci w rodzinie, albo wśród znajomych po których synuś mógłby "dziedziczyć", ale myślę, że zdecyduję się na zakup kilku używanych rzeczy, bo tu ten rynek jest b. dobrze rozwinięty.
    Co do zwierzaków w domu, to w moim byly kiedys dwa koty i pies. Ilosc włosów zatrważająca. Pamiętam jak się śmiałam czytając wspomnienia jakiegoś aktora kociarza, który przed wyjściem z domu wchodził na stół, żona go odkłaczała, a potem wybiegał z domu. U nas wyglądało to podobnie.

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Oli spał na początku w rożku w domu. Otulacza nie miałam. Rzeczywiście odruch moro mieliśmy. Ale śpiworki nam się nie sprawdziły. Potem Oli spał pod kocykiem, a że i tak budził się bardzo czesto to jego odkrywanie nie było problemem bo i tak wstawałam ciagle do niego. A to przewijanie i branie do karmienia ze śpiworkiem było mi niewygodne (pomijam że on też nie lubił)

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member
    aguś026

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2015-07-02 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny, przepraszam Was ale ostatnio nie mam głowy do forum,dziękuję za odzew w sprawie smoczka jednak ja swojej maleńkiej podam z moich osobistych względów. Dzisiaj wizytowalam,mój dzidzia waży 974g. Gin mnie zaskoczył bo sam zrobił niuni zdjęcie 3d i wziął tylko 10zl więcej niż za normalną wizytę. Mam pamiątkę mojej perełki

Ja urodziłam Natalię w lipcu więc w nic jej nie owijałam,spała cały czas ze mną więc przykrywalam ją kocykiem,tylko przy piersi się uspokajała,w zimę spała w śpiworku,fajna sprawa bo z kucyka ciągle się rozkopywała.

Też jestem zdania żeby nie używać od początku emolientów bo skóra się do nich przyzwyczai a jak się pojawia problemy skórne będzie problem.
    Ja od urodzenia używałam do podmywania przegotowanej wody i zmęczonych wacików,to było dla mnie najlepsze,do chusteczek długo nie mogłam się przekonać. Moje znajome mamusie po kupce podmywały swoje dzieci pod kranem,ja tego nie robiłam bo bałam się że mi córka z rąk wypadnie.

Evlin wózek bardzo ładny kuciuś widzę już się w nim zaklimatyzował

Jasełka piękny ten kosz Mojżesza ja raczej nie skuszę się na kosz bo pierwsza niuńcia spała ze mną do 7-mego m-ca poza tym mam mało miejsca w sypialni.

Senior Member
    Mufka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-07 zobacz kalendarz
    Dzien dobry Dziewczyny! No to zaczynam moj slodki test. Trzymajcie kciuki.

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Dzień dobry również
    Trzymamy!

Co do spania, to ja tradycyjnie zaopatrzyłam się w prawie wszystko poza otulaczem, bo dzieci nim spętane wyglądają dla mnie przerażająco. Mam rożek do karmienia, kocyki, śpiworek i nawet kołderkę w razie srogiej zimy. Co Maksowi spasuje się okaże.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar moniqla
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-03 zobacz kalendarz
    Evlin piękny ten wózek, nadal biję się z myślami czy go kupić kicia bardzo urokliwa

Jaselka poszalałaś z ceną, ale zakup bardzo pożyteczny

Aguś026 gratuluję udanej wizyty, moja Madzia też już prawię kg waży (983g)

Mufka 3mam kciuki za dobre wyniki

Upałów ciąg dalszy… 30st w cieniu, nigdzie się nie ruszam, strajkuję

A teraz coś na miły początek dnia:

wczoraj kupiłam sobie chlebek 100% żytni i na kolację musiałam go spróbować więc odkroiłam sobie taką fest pięteczke zjadłam i zasnęłam… w nocy obudziłam się na siusiu otwieram oczy, a mnie boli rzęsa hahahaha jaaaa patrze a mi jęczmień na powiece wyrósł i śmiałam się rano do męża, że to pewnie od tego 100% chleba

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Witajcie u nas od wczoraj załamanie pogody wieje i leje ale ja nie narzekam wole to niz 35 stopni w cieniu. W nocy cos tak sie kręciłam ze teraz wstałam z bólem szyi az promieniuje do ramienia ojjj bede sie męczyła teraz.

Mufka kciuki za dobry wynik

Jasełka kosz Mojżesza śliczny ale cena tez dobra.

Moniqla teraz chyba sezon na jęczmienie bo mojemu T tez sie zrobił ale juz pomału znika.

No nic trzeba wygrzebać sie z łóżka i jakies śniadanko zjesc bo Agatka sie domaga, skopała matkę jak worek treningowy i ciagle mi grzebie tam na samym dole jakie to nieprzyjemne jest

Miłego dnia dziewczyny

Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    Witajcie u nas załamanie pogody. Leje od nocy a do tego tak okropnie wieje, że już na osiedlu kilka drzew leży. Jak dla mnienteraz temperatura idealna odrazu lepiej się czuję.
    Ja do spania kupuje tylko kocyk z minky. Otulacze jakoś mnie nie przekonują a rożek w ogóle mi się przy Zuzi nie przydał, ale gdyby co mam go w domu. Jeśli Filip też bedzie zimnolubny to pewnie na zimę kupię śpiworek żeby się nie rozkopywal i chociaż trochę był okryty.
    U mnie jeszcze dwa tygodnie do wizyty i jestem ciekawa czy mały osiągnie już wagę w okolicach kilograma

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    ja to liczę dzisiaj na jakieś pół kilo mojego Dawidka ale już się nie mogę doczekać pierwszego kilograma na naszym forum

mufka powodzenia na glukozie! spytam dziś mojej gin jak to jest z tym euthyroxem (lub letroxem) przed badaniem bo pewnie mnie skieruje.

u nas też lało całą noc i nadal jest nieciekawie ... co mnie cieszy bo wolę sto razy pluchę niż gorączkę. Jedynie kawę musiałam już sobie zrobić bo jeszcze rano wpadłam na pomysł "pomęczenia" męża i jestem flaczkiem.

właśnie, skąd te jęczmienie? mi też wczoraj rano wyszedł, delikatny ale trochę jednak go czuć, przejechałam dzisiaj obrączką więc powinno szybko przejść.

miłego dnia!

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów