Strona 478 z 667
Pokaż wyniki od 4,771 do 4,780 z 6666

Październikowe mamy 2017

Tak zdjecie mam juz wrzuciłam na Fb chyba pol województwa juz widziało, ja wiem ze on sie nie znajdzie ale specjalnie wrzuciłam w sieć zeby ktos sobie przypadkiem nie kupił takiego. A rower na tyle jest charakterystyczny ze u nas w miescie były dwa moj w kolorze kawy z mlekiem i ten drugi srebrny. Policja tez była ale z ich podejściem to za dwa tygodnie dostane list z umorzeniem postępowania. Wielka łaska ze wogole ktos przyjął zgłoszenie. Wiecie tak sobie mysle ja mieszkam na parterze w biały dzien mi wynieśli rower, tak teraz jak bede wychodziła z domu bede wszystkie okna zamykała i rolety spuszczała bo co to dla złodzieja sobie wynieść pol mieszkania.

Az z tego wszystkiego kupiłam sobie pączka i deserek czekoladowy z taka biała pianka.

Mira udanych zajęć w Sr moze czegos wartościowego was nauczy położna

Dziewczyny w biedrze jest promocja na proszek płyn do prania i kapsułki z Loveli.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Mufka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-07 zobacz kalendarz
    Martita, serdecznie współczuje sytuacji z rowerem. Zawsze jak mnie ktos okradnie, albo kogos z moich bliskich zachodzę w głowę jak to jest możliwe - wyciągnąć rękę po nie swoje, wiedząc, że ktoś na to najpierw może oszczędzał, cieszył się tym, teraz będzie miał duży problem, lub po prostu zmartwienie - ech, szkoda gadać...

Mira, ja chyba własnie myślałam, że jestem ze stali. Codziennie, poza krótszym piątkiem, 11 h poza domem (praca + dojazd), rano ostre podejście pod górę, żeby dojść do mojego biura, po południu bieg na pociąg, potem zakupy i gotowanie. A tu upały, brzuszek coraz większy, noce coraz gorzej przespane... Co prawda tu kobiety pracują w większości do 6 tyg. przed porodem, a jak ktoś się uprze, to może dostać zaświadczenie, że jest w stanie pracować dłużej :-). Gin. może tylko wypisac zwolnienie na max. 6 tyg., a wszystko co ponadto to już skomplikowana, mocno kontrolowana procedura. Jak by nie było, ja dojrzałam do tego, żeby trochę zwolnić. Jutro tez na pewno zostanę w domu (do 3 dni w miesiącu mogę zgłosić chorobę bez zwolnienia), a w piątek, tak czy siak idę na badanie cukru. Potem zobaczymy.

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny te maty z osłoniętymi bokami mi też się podobają co do bujaczka to my chcemy coś takiego http://www.smyk.com/catalog/product/...ialy-blekitny/
    chrzestny zadeklarował, że kupi więc bardzo się cieszymy bo na nasz a kieszeń to byłoby za dużo.
    Martita mam nadzieję, że rower się odnajdzie a sprawca zostanie ukarany.
    Asiu wszystkiego dobrego z okazji rocznicy
    Mufka musisz uważać bo to chodzi również o maleństwo.
    Dziewczyny dziś wróciłam do męża i odebraliśmy wózek ale zdjęcia wrzucę jutro bo dziś jestem padnięta... wózek jest cudowny a ja już wszystko poskładałam i pojeździłam po mieszkaniu
    dziś okropnie spuchły mi kostki.. ledwo żyję i siedzę z kostkami lodu przy stopach.
    Asiu powiesz coś o więcej o tych wizytach położnych w domu przed porodem? W ogóle nie wiedziałam, że coś takiego nam przysługuje.

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Smile, Robaczek jak po wizytach? Czekamy na wieści i zdjęcia 3D

Ja nie wiem gdzie te upały, u nas dziś było chłodno i pochmurno, szczególnie do południa. Wybrałyśmy się z Mają na dwór ubrane na krótko i zaraz wracałyśmy do domu się przebrać. Mam nadzieję, że jutro będzie cieplej. Chyba w złej części Polski mieszkam

Evlin chyba każda przyszła mama trenowała jazdę wózkiem na sucho po domu no ale jak tu się oprzeć czekamy jutro na zdjęcia
    Ostatnio edytowane przez maggie_87 ; 28-06-17 o 19:37

Senior Member
    Kiora88ŚL

Mieszka w
    Mysłowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-09 zobacz kalendarz
    Maggie zapewniam Cię, że te upały dobijają. Dzisiaj w cieniu u mnie było 44 stopnie a miało byc 33. Ja nie wiem jak oni to obliczają. Wyszłam rozwiesić pranie w sukience z długim rekawem (bo wczoraj już czułam, ze mi skórę spiekło) to sąsiadka sie dziwiła jak ja to wytrzymuję. Ani mi się gadać nie chciało, zrobiłam swoje, pranie rozwiesiłam byle jak byle szybko uciec. W mieszkaniu mam 29,8 stopnia. Można oszaleć. Naprawdę. Wentylator kupiliśmy mocniejszy, nie te słabizny za parędziesiąt złotych, to tak zasuwa na 1 prędkości że się nie da przy nim usiedzieć. Nie schłodził ani o pół stopnia pokoju. Położyłam się na drzemkę o 17 a wstałam o równej 20, tak mnie przegrzało. Gdzie zazwyczaj śpię max godzinkę z zegarkiem w ręku. Jestem wykończona, oficjalnie.
    Mama 2 synów, 4 kotów i męża

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    współczuję tych gorączek kiora. U nas daje się żyć.

evlin od 20 któregoś tygodnia (21?) ciąży można korzystać z wizyt położnych w domu na nfz. Normalnie każdej kobiecie w czasie ciąży i połogu przysługuje 6, ale możesz je właśnie wykorzystać już na tym etapie jeśli potrzebujesz. O tu znalazłam jakiś artykuł z 2014 roku co prawda, ale nadal wiem że takie wizyty nam się należą (jednak mało kto z nich korzysta) http://www.edziecko.pl/ciaza_i_porod...d_porodem.html

no właśnie gdzie nasze piękne dzisiejsze galerie z 3D?

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member
    smile.

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-08 zobacz kalendarz
    Kochane,
    Ja już po. Zaliczyliśmy troche śmiechu bo nasza Anielka odrócia się tyłkiem i gdzieś miała usg 3d, pomimo usilnych starań nic, wypięła się i tyle. Pani doktor kazała nam iśc na lody pospacerować i wrócić za 30 min. Kochana Pani Dr. Kobieta zmienną jest i po tej godzinie, bo musieliśmy jeszcze poczekać aż wszyscy pacjenci zostaną przyjęci odwróciła się ładnie i wszystko można było zobaczyć hihihi. Widziałam jak uśmiecha się, ssie kciuk, a nawet rusza ustami jakby coś chciała powiedzieć, gadułka Waży 700 g plus minus 102 gramy . Szyjka 2,8 zamknięta. A to zdjecia mojej Księżniczki
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	cfbhIMAG1415.jpg
Wyświetleń:	39
Rozmiar:	92.0 KB
ID:	101233

Nazwa:	cfbhIMAG1418.jpg
Wyświetleń:	41
Rozmiar:	94.3 KB
ID:	101232

Nazwa:	cfbhIMAG1416.jpg
Wyświetleń:	33
Rozmiar:	94.1 KB
ID:	101234

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Kiora88ŚL

Mieszka w
    Mysłowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-09 zobacz kalendarz
    smile. No śliczna !!
    Mama 2 synów, 4 kotów i męża

Smile no śliczna ksiezniczka wtulona w mamusie

U nas dzis zapowiadane było 32 stopnie i Naszczescie nic z tego nie wyszło było raptem 19,5 z mega fajnym rzeskim powietrzem wieczorem przeszła burza i teraz jest 14 stopni az w stopy zmarazlam. I jak narazie nie widać na tydzien do przodu upałow. Boje sie tylko ze pojedziemy nad morze a tam pogody tez nie będzie. A moje dzieci o niczym innym nie gadają jak wyjazd, a to jeszcze tyle czasu

Evlin czekamy na zdjecia wozka.

Mira jak tam dzisiaj po zajęciach w SR?

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Mira padła... u mnie 32 stopnie w cieniu, mam nogi jak balony i cała tez jestem jak balon.

Dzisiejsze zajęcia były porażką i stratą czasu, bo położna miała poglądy jak 30 lat temu. Jutro Was opisze więcej bo to była komedia, dziś jestem nieprzytomna.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów