Strona 477 z 661
Pokaż wyniki od 4,761 do 4,770 z 6606

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar Robaczek*
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-19 zobacz kalendarz
    Dzień dobry dziewczyny!
    Zapowiada się piękny, słoneczny dzień, jaka szkoda ze w pracy, a nie w ogrodzie...ale już niedługo, zdecydowałam, ze od połowy lipca odpoczywam w domu :-)
    W ogrodzie teraz cudowny czas kwitnienia róż, muszę koniecznie wkleić coś nowego na bloga, ale z czasem krucho...może w kolejny weekend, bo wtedy nie planujemy żadnych wizyt rodzinnych więc mam nadzieję wreszcie zająć się ogrodem :-)

Smile, powodzenia!
    Ja też dzisiaj mam wizytę, będzie usg 3D ciekawe czy uda się zrobić jakieś fajne foty :-)) Odezwę się wieczorem!
    Martita, bardzo mi przykro to słyszeć..co za świństwo

Mimo wszystko, miłego dnia dziewczyny!

Ps. Czy któraś z Was używa thermomixa? Może macie jakieś sprawdzone przepisy? Dostaliśmy to cudo na rocznicę ślubu i zabieram się do niego trochę jak do jeża, bo wygląda kosmicznie
    Ostatnio edytowane przez Robaczek* ; 28-06-17 o 08:36

Aniołek[*]12.06.2015, 7tc

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Smile, Robaczku kciuki za wizyty Dobrze, że w końcu planujesz iść na zwolnienie, dla mnie praca w ciąży prawie do 30 tc to nie lada wyczyn.

Na Śląsku zapowiada się upał powyżej 30 st a w nocy straszą, że ma być niemal tornado. Już kilka razy chowałam wszystko z balkonu niepotrzebnie, ciekawe jak będzie dziś.

Martita, a to pech Niech się złodziejowi rama złamie pod zadkiem i zaorze paszczą o asfalt!

Ja mam dziś kolejne zajęcia z SR, wg rozpiski "pielęgnacja noworodka" z tą samą świetną prowadzącą co tydzień temu, także nie umiem się doczekać już 17

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member
    smile.

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-08 zobacz kalendarz
    Martita to okropne, szkoda roweru. Jeśli masz zdjęcia dodaj na lokalny portal, może rower miał jakieś znaki szczególne, zlodziejowi będzie trudniej go uplynnic.
    Dzięki za kciuki, miłego dnia Kochane dam znać po wizycie

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Smile, Robaczek powodzenia, oby maluszki chciały ładnie pozować i nie zasłaniały się rączkami

Martita, a to chamówa, żeby okradać ciężarną. I to w biały dzień, że to się nie boją złodziejaszki. U nas jakiś rok temu były w nocy włamania do piwnic w bloku (nas na szczęście ominęli), ale od tamtej pory jakoś mam stracha wchodząc do piwnicy i rozglądam się wkoło, czy nie ma jakiegoś złodzieja

Mira, to szykuje Ci się kolejny fajny wykład i to na dodatek na interesujący temat

Senior Member
    Kiora88ŚL

Mieszka w
    Mysłowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-09 zobacz kalendarz
    Martita masz zdjęcie tego roweru może ? Jeśli tak to wrzuć na FB informację o kradzieży. Czy się znajdzie czy nie to już kwestia szczęścia ale może ktoś zauważy u sąsiada nowy "nabytek" i łata się sama naklei.
    Mama 2 synów, 4 kotów i męża

Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    Smile, Robaczek powodzenia na wizytach
    Martita co za ludzie :/ jak mieszkałam jeszcze z rodzicami, to mi rower sąsiad ukradł ale oczywiście zaraz go sprzedał i tyle go widziałam.
    U nas od rana upał. Jeszcze jak szłam do sklepu to przyjemnie wiał wiaterek a teraz już duszno i upalnie. Zostaje nam jedynie ogródek, bo dalej się nigdzie nie wypuszczam.

Miłego dnia

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    martita współczuję kradzieży nic mnie już nie zdziwi, parę lat temu babce z pracy ukradli samochód sprzed domu! zaparkowała (dom jednorodzinny), za pół godziny wraca i nie ma auta :/

smile, robaczku życzę udanego podglądania maluszków trochę zazdroszczę bo my najprawdopodobniej nie będziemy mieć żadnego zdjęcia 3D z tej ciąży robaczku wcześniej pytałaś o rogal do karmienia, mam z ceba baby, póki co jeszcze leży, ale bardziej mi się przydała w pierwszej ciąży do spania niż karmienia, jakoś z miękkim jaśkiem na siedząco było mi lepiej. Dobrze, że w końcu zadecydowałaś o odpoczynku!

mira Tobie udanych zajęć w SR

wczoraj tak sobie pomyślałam, że skoro przysługują nam już wizyty położnej w domu to chyba zadzwonię do mojej szkoły rodzenia i poproszę o przyjazd położnej, żeby porozmawiać o porodzie. Może dostanę jakieś rady na końcówkę i sam poród by łatwiej poszło. Ale to jeszcze trochę. Może w końcu w piątek odważę się spytać mojej gin co ona na moją chęć porodu sn.

dostałam piękny bukiet kwiatów od męża na rocznicę a ja się tak wystroiłam, że jak wrócił z pracy to spytał czy dobrze trafił. Komplement w jego stylu nie wiadomo czy podziękować czy się obrazić

miłego dnia wszystkim!

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Mufka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-07 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny. Ja dzis zostalam w domu i nie poszlam do pracy. Brzuch narazie nadal twardy, a wczoraj wieczorem i w nocy znow pojawily sie skurcze przez co od 4 wlasciwie nie spalam. Stwierdzilam, ze chyba musze troche przystopowac. Moja gin. przyjmuje dopiero jutro. Poczekam i zobacze, albo ta zwiekszona dawka zacznie dzialac, albo pojade do niej znowu. Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty.

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Zdecydowanie musisz. Leż i odpoczywaj jak najwięcej. Niby ciąża to nie choroba ale jednak nie ma co udawać, że jesteśmy ze stali, bo to wyjątkowy stan.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member
    aguś026

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2015-07-02 zobacz kalendarz
    Smile, Robaczek udanych wizyt Wam życzę i ślicznych fotek 3d Martita wstrętny złodziej....masakra żeby ciężarną okradać.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów