Strona 476 z 665
Pokaż wyniki od 4,751 do 4,760 z 6643

Październikowe mamy 2017

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Moniqla, Bąbelku gratuluję udanych wizyt i dużych już bobasków! Moja gin tylko palpacyjnie bada szyjkę i to mi wystarcza. Skoro doświadczony lekarz z porodówki mi mówi, że jest długa i zamknięta to znaczy że jest jak powinno być Bąbelku tylko mierzenie miednicy może być teraz niemiarodajne bo przed porodem może się trochę rozejść. No ale jak będzie bardzo wąska to już wiadomo. U mnie przy pierwszym porodzie mierzyli jak mały nie chciał zejść i była w porządku więc akurat nie to zawiniło.

Matę mamy po Oliwierze, są lepsze ale nie kupujemy nowej. W razie czego chrzestnym się zleci bo pózniej trzeba i tak wymyślać co się chce na chrzciny. Mira Ty i Twoja mama znioslyscie system

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    A właśnie a propos przeciwciał, bo to o Coombsa pewnie chodzi, to ile razy lekarz kazał Wam robić to badanie? Bo ja miałam już dwa a już mam zapowiedziane trzecie i tak się zastanawiam czy to kwestia mojej zakrzepicy czy standardowa procedura?

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Mira teraz piszesz o przeciwcialach przy konflikcie serologicznym? czy o jakichs innych?

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    O odczynie Coombsa i alloprzeciwcialach. Nie wiem czy o te chodziło Bąbelkowi, ale zawsze mnie to zastanawia po co mój lekarz mnie na nie wysyła co 10 tygodni jak mam Rh+.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Kurcze to go sie zapytaj, tak najlatwiej. Z tego co ja wiem to odczyn coombsa bada sie wlasnie okolo 3 razy w przypadku wystapienia zagrozenia konfliktem serologicznym, ale moze uzywa go sie tez do okreslenia innych przeciwcial?. Ja mam zagroznenie konfliktem, przeciwciala mialam pobierane raz w 25 tygodniu, ale my nie mieszkamy w Polsce i tu procedury sa inne

Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    Ale się rozpisałyście
    Gratuluję udanych wizyt rosną te nasze maluchy jak na drożdżach.
    Piękny pokoik. U nas na początku mały będzie w sypialni. Mam tam troszkę miejsca także spokojnie zmieści się łóżeczko i komoda. Fotel też planuję kupić i ten z ikei bardzo mi się podoba, ale niestety jest poza moim budżetem na ten moment.
    Co do leżaczków to ja polecam z całego serca ten http://www.smyk.com/tiny-love-wielof...niebieski.html Dla mnie jego plusem jest funkcjonalność. Najpierw może być zwykłym leżaczkiem, który rozkłada się całkiem na prosto i ma zabezpieczone boki wygląda właściwie jak gondola, później może być zwykłym leżaczkiem-bujaczkiem a na koniec dziecko może być w pozycji półsiedzącej co bardzo nam się przydało jak Zuza jadła już inne rzecz niż mleko a jeszcze nie siedziała.
    Mira bardzo fajna ta mata. Ja mam taką http://www.empik.com/canpol-wesola-f...4036,zabawki-p i fajne właśnie w tych matach są te zabezpieczone boki.
    Inny gadżetów nie planuję bo później mam problem jak ktoś pyta co kupić z okazji urodzenia albo na chrzciny
    Mogę w końcu zacząć planować nasze wakacje, bo mamy nocleg. Nic nie mogliśmy znaleźć, więc mąż zadzwonił do swojego wujka ze Świnoujścia i powiedział, że z miłą chęcią nas ugoszczą
    Skosiłam dzisiaj trochę trawy w ogródku i byliśmy na zakupach i złapał mnie taki straszny ból z boku brzucha tak na wysokości jak kończą się żebra. Nie wiem czy to od kręgosłupa czy od czego, ale mam to często jak za długo stoję albo siedzę. Muszę zapytać moją koleżankę fizjoterapeutkę od czego to może być i czy może obklejeniem taśmami by pomogło.

Senior Member
    Mufka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-07 zobacz kalendarz
    Dziewczyny nie załamujcie mnie z tymi zakupami, bo ja jestem jeszcze totalnie w lesie i chyba nie bede miala ani czasu, ani sily zeby sie tym zajac gdzieś do połowy sierpnia. Wiem, że wtedy może być ciężko ze względu na duży brzuszek, ale najwyżej będę zamawiać online. Narazie mam wózek i łóżeczko. No i kilka ciuszków. Dziś dostałam wynik cukru - 139. Powiedzieli mi, że norma jest to 134 i kazali się zgłosić do p. diabetyk. Wykręcałam się tą drożdżówką zjedzoną na śniadanie, ale byli nieubłagani. W piątek mam więc normalny test. Gratuluje udanych wizyt☺.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Ale się dziś rozpisałyście u nas była ładna pogoda, więc dzień spędziłyśmy aktywnie na dworze

Moniqla, Bąbelku gratuluję udanych wizyt, duże już dzieciątka

My bujaczek mamy po Mai. Przydał się bardzo, więc myślę, że teraz będzie podobnie. Matę mieliśmy pożyczoną od kuzynki, dorzuciła do kołyski, którą nam pożyczyła. Maja sporo z niej korzystała, szybko zaczęła się na niej obracać, bo wszystko ją interesowało. Teraz dla synka trzeba będzie kupić nową, ale jeszcze się nie rozglądałam. Fajne są te z osłoniętymi bokami, które wstawiłyście

I już nie wiem, co jeszcze miałam napisać. Dobra, biorę się za kryminały, które dziś wypożyczyłam w bibliotece, bo już czuję jak na mnie patrzą

Senior Member
    smile.

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-08 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny. Dziś jest mamy usg 3d, nie mogę się doczekać aż zobaczę maluszka w 3 d Ciekawe też cóż moja szyjka, m nadziejevze sie nie skróciła

Smile trzymam kciuki za 3D oby dzidzia ładnie sie pokazała potem czekamy na fotki

Cos wam powiem wczoraj w biały dzien gdzies tak miedzy 14a17 ktos mi buchnął rower z piwnicy porostu podłość ludzka nie zna granic. Mam nadzieje ze dziada myszy oblezą. Musiał obserwować bo wczoraj zesmy sie spakowały i wyjechały i w tym czasie rower zniknął. Oczywiscie z zza zamkniętych drzwi. I nikt nic nie widział nie słyszał jakbym zawsze w bloku bywa. Plotkary wiedza kto z kim spi i o ktorej ale jak Ci cos ukradną to nie widzieli.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów